En Güzel Pembe Gelin Ayakkabısı Modelleri

Daha fazla pembe gelin ayakkabısı modelleri için yazının sonundaki galeriye göz atabilirsiniz.

953

Bazı gelinler gelin ayakkabıları için pembe rengi tercih ederek farklılık yaratırlar. Eğer siz de ayakkabılarınızla farklılığınızı yansıtmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız birbirinden güzel pembe gelin ayakkabısı modellerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Göz Alıcı Pembe Gelin Ayakkabısı Modelleri

Hayatınızın en özel anlarında, yeni bir hayata adım atarken ayaklarınızda bir çift pembe gelin ayakkabısı olmasını istemez misiniz? Hem farklı, hem sevimli hem de şık bir görünüm için sizin de tercihiniz pembe ayakkabılar olabilir!

Mutlaka incele:  En Güzel 5 Gelin Ayakkabısı Modelleri

1Özel tasarım pembe gelin ayakkabısı

Bu gelin ayakkabısı, kişiye özel tasarlanabildiği için son yıllarda çok fazla tercih edilmeye başladı. Arka kısmına gelin ve damadın isimlerinin yazıldığı, alt kısmında düğün tarihinin yer verildiği bu ayakkabı modeli sizin de ilginizi çekebilir.

2Pembe çiçekli gelin ayakkabısı

Beyaz gelin ayakkabısını pembe çiçeklerle süsleyebilir, böylece hem gelinliğinize uyumlu beyaz bir gelin ayakkabısı tercih etmiş hem de hayalini kurduğunuz pembelikten vazgeçmemiş olabilirsiniz. Ayrıca bu model kır düğünleri için çok fazla tercih ediliyor. Eğer siz de kır düğünü planlıyorsanız bu ayakkabıyı çiçekli bir taç ile bütünleştirebilirsiniz. Ayrıca çiçekli taç modellerini incelemek istiyorsanız En Güzel Gelin Çiçekli Taç Modelleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri

3Karikatürlü pembe gelin ayakkabısı

Kişiye özel tasarlanabilen bir başka gelin ayakkabısı modeli sunuyoruz sizlere. Ön kısmında gelin ve damadın isimlerinin yazıldığı bu ayakkabının önüne de pembe kurdele bağlanmış. Pembe seven gelinlerin ilgisini çekebilir.

5Taşlı pembe gelin ayakkabısı modeli

Pembe gelin ayakkabısı modeli tercih etmeden önce gelinliğinize karar vermelisiniz. Eğer gelinliğinizde ışıltılı taşlar varsa ayakkabınızda da ışıltılı bir görünüm tercih edebilirsiniz. Bu pembe gelin ayakkabısı modelinde olduğu gibi ön kısımda taş detayları olan bir model hoşunuza gidebilir.

6Topuk kısmı taşlı pembe gelin ayakkabısı modeli

Farklılık istiyorsanız topuk kısmı taşlı gelin ayakkabısı modellerini de tercih edebilirsiniz. İnce ve yüksek topuklu bir gelin ayakkabısı bundan daha harika görünemezdi herhalde!

Gelin Saç Aksesuarları

Düğününüz için saç modelinize karar verdiniz mi? Gelinliğinizle ve düğün konseptiyle uyumlu bir saç modeli için saç aksesuarlarından faydalanabilirsiniz. En Güzel Nikâh Saç Aksesuarları yazımız size bu konuda fikirler verebilir.pembe-gelin-ayakkabisi-9 pembe-gelin-ayakkabisi-10

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!