Pınarbaşı Düğün Salonları Listesi

946

Düğün hazırlıklarının önemli aşamalarından biri de düğün salonu bulma aşamasıdır. İçinize sinen, doğru bir düğün salonu bulmak çok önemlidir. İzmir, Pınarbaşı’nda düğün yapmayı düşünüyorsanız sizin için hazırladığımız Pınarbaşı düğün salonları listesi işinize yarayacaktır.

Pınarbaşı Düğün Salonları Önerileri

Pınarbaşı düğün salonları listesi ile hayalini kurduğunuz düğün salonunu bulabilirsiniz. Düğün salonu için önceden randevu alarak görmeye gidebilir ve yetkililerle de görüşerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İzmir Düğün Hikayesi Fiyatları

1Aşiyan Pınarbaşı Düğün Salonları

Aşiyan Düğün Salonları’nda üstü açılıp kapanan 2 adet salon var. Bu salonlarda 100 kişiden 1000 kişiye kadar misafir ağırlamak mümkün. İstediğinize göre yemekli ya da yemeksiz düğünlerinizi yapabilirsiniz. Sahne, salonun her tarafından rahatlıkla görülebiliyor. Salonda robot ışık gösterileri, özel ışık sistemleri, projeksiyon gösterisi, ses sistemi gibi özellikler de var.

Adres: Değirmenaltı mevkii 7033 Sk. No:7  Pınarbaşı – İZMİR

Telefon: 0232 478 22 12

2Beyaz İnci Pınarbaşı Düğün Salonları

Beyaz İnci Düğün Salonu, kır düğünü yapmak isteyenler için oldukça uygun bir mekan. 2009 yılında açılan düğün salonu, açıldığından bu güne birçok düğüne ve organizasyona ev sahipliği yapmış. Mekanın 2000 metrekarelik bir davetli ağırlama alanı, 3000 metrekare otoparkı var. Ayrıca çocukların rahatlıkla koşup oynaması için bir oyun parkı da mevcut.

Mutlaka incele:  En İyi Buca Düğün Salonları

Adres: Pınar Caddesi 7059 Sok. No:39 (Tekiz Alışveriş Merkezi karşısı) Pınarbaşı- İzmir

Telefon: 0232 479 50 52

3Rose Düğün Salonu

Rose Düğün Salonu’da kır düğünü yapılabilecek mekanlardan birisi. Dere kenarında, orman içinde oldukça güzel bir düğün mekanı. Bu mekan, 750 kişilik bir kapasiteye sahip. Düğününüz için organizasyonu da Rose Düğün Salonu’nun yetkilileri yapıyorlar. Yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonlarınızı Rose Düğün Salonu’nda yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İzmir Kiralık Gelinlik Fiyatları

Adres: 7033 Sok. No:11/1 Değirmenaltı Mevkii Pınarbaşı / İzmir

Telefon: 0232 479 90 93

4Ali Baba Kır Düğün Salonları

Ali Baba Kır Düğün Salonları bünyesinde 4 farklı salon var. Ali Baba Salon 700 kişilik, suni çimli,  üstü kapanabilen bir salon, Paşa Garden 1200 kişilik gerçek kır bahçesi, Poolside 1000 kişilik havuz başı bir salon, Turkuvaz Salon ise 700 kişilik, kışlık kapalı bir salon. İstediğiniz konsepte ve kişi sayısına göre bu salonlardan birini tercih edebilirsiniz.

Adres: Değirmenaltı mevkii 7033 Sk. No:4  Pınarbaşı – İZMİR

Telefon: 0 232 479 99 99

İzmir Düğün Orkestrası Fiyatları

İzmir’de düğün yapacaksanız ve düğününüz için bir düğün orkestrası kiralamak istiyorsanız İzmir Düğün Orkestrası Fiyatları isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!