Birbirinden Güzel Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Fiyatları

1114

Gelinliğin altına giyilen, gelinlikle uyumlu krem ya da beyaz renkli ayakkabılar size sıkıcı geldiyse pek de haksız sayılmazsınız. Moda ve trendlerin değişmesiyle artık gelinliklerin altında renkli gelin ayakkabısı daha çok göze çarpıyor.

Renkli Gelin Ayakkabısı İçin Harika Öneriler

Renkli gelin ayakkabısı her gelinlik modelinde kullanılabilir. Siz yeter ki renkli bir ayakkabı giymek isteyin. Renkli ayakkabılarınızı, onlarla uyumlu çiçeklerle daha da gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca gelinliğin beline bağlayacağınız kurdelenin rengini de ayakkabınıza uygun seçebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Farklılık Arayanlar İçin Mor Gelin Ayakkabısı Modelleri

1Pembe Renkli Gelin Ayakkabısı

Bu prenseslere layık pembe ayakkabıyı prenses gelinliğinizle giyebilirsiniz. Arkasındaki fiyonk detayı hoşunuza gitmediyse düz bir model de tercih edebilirsiniz ancak ayakkabıya biraz hareket katmanın bir zararı olmaz. Böyle bir ayakkabının fiyatı genellikle 150 TL civarındadır.

2Mor Renkli Gelin Ayakkabısı

Beyaz ve krem renklerle mor zaten muhteşem bir ikili. Gelinlik için bu güzel ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Sade bir gelinlik giyiyorsanız ve gelinliğinize hareket katmak istiyorsanız bu tarz, ön tarafında detaylar olan mor bir ayakkabı giyebilirsiniz. Gelin çiçeğiniz de yine bu görseldeki gibi olabilir. Bu tarz bir ayakkabı ortalama 200 TL civarındadır.

Mutlaka incele:  Masa Süsleme Fikirleri için Öneriler

3Kırmızı Gelin Ayakkabısı

Gelinliğinize bambaşka bir hava katmak için kırmızı bir ayakkabı kullanabilirsiniz. Bu ayakkabılar çok dikkat çekici ve hoş görünüyorlar. Hareketli bir ayakkabı tercih etmek zorunda değilsiniz. Doğru kırmızı tonunu bulduktan sonra en sade ayakkabıyı bile tercih edebilirsiniz. Ayakkabı tercihinize göre fiyat değişse de sade bir gelin ayakkabısını 100 TL’ye bulabilirsiniz.

4Mavi Renk Gelin Ayakkabısı

Mavi renk, özellikle açık mavi renk bir ayakkabı gerçekten gelinlikle rüya ikili oluyor. Özellikle deniz kenarında bir yerde düğün yapacaksanız gelin ayakkabınız bu konseptle de oldukça uyumlu olacaktır. İsterseniz bu görseldeki gibi hareketli bir ayakkabı da tercih edebilirsiniz. Böyle bir ayakkabının fiyatı ortalama 200 TL’dir.

Mutlaka incele:  Söz Çikolatası Modelleri

5Siyah, Taşlı Gelin Ayakkabısı

“Gelinliğin altına siyah renk ayakkabı giyilmez.” diye kim dediyse yanılmış. Bu ayakkabı da bunun en güzel kanıtı. Eğer doğru süsleme yapılır ve doğru renklendirilirse gelinliğin altına siyah ayakkabı çok yakışıyor. Siz de farklı bir tarz yaratmak için gelinliğinizin altına siyah bir ayakkabı giyebilirsiniz. Bu tarz bir ayakkabının fiyatı ise ortalama 200 TL’dir.

6En Şık Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri

Düğününüzde renkli gelin ayakkabısı giymeye karar verdiyseniz ancak model ve renk konusunda hala kararsızsanız sizin için derlediğimiz modellere bir göz atabilirsiniz. Ayrıca Farklılık Arayanlar İçin Mor Gelin Ayakkabısı Modelleri isimli yazımızı okumayı unutmayın.

renkli-gelin-ayakkabisi-7 renkli-gelin-ayakkabisi-8 renkli-gelin-ayakkabisi-9 renkli-gelin-ayakkabisi-10 renkli-gelin-ayakkabisi-11 renkli-gelin-ayakkabisi-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!