En Güzel Resimli Düğün Davetiyesi Modelleri

1204

Düğün davetiyesi aramak sabır isteyen bir iş. Bazı çiftler daha düğün tarihi bile belli olmadan en güzel davetiyeyi aramaya başlıyor. Bazı çiftler karikatürlü, bazı çiftler sade, bazı çiftler üç boyutlu davetiyeleri tercih ederken bazı çiftler de resimli düğün davetiyesi yaptırmayı tercih ediyor.

En Güzel Resimli Düğün Davetiyesi Fikirleri

Resimli düğün davetiyesi artık eskisi kadar sık kullanılmasa da doğru resimler kullanıldığında çok şık duruyor. Size tavsiyemiz eğer resimli bir davetiye kullanacaksanız mutlaka bu davetiye için özel ve kaliteli bir fotoğraf çektirin. Özensiz fotoğraflar davetiyenizde kötü durabilir.

Mutlaka incele:  Düğün Davetiyesi Sözleri 2018 Trendleri

1Hareketli Düğün Davetiyesi

 

Gerçekten hareket eden resimleri yapabilecek teknolojiye ne yazıkki hala sahip değiliz ancak yine de misafirlerinize hareketli bir davetiye vermeniz mümkün. Bu davetiyenin mantığı aslında basit ama etkileyici görünüyor. Fotoğraftaki oku tutup aşağıya çektiğinizde resim gidiyor ve yerine düğün ayrıntılarınız yazılı olduğu bir sayfa çıkıyor.

2Fotoğrafınız Davetiyeniz Sizi Anlatsın

Müstakbel eşinizle birlikte en çok hangi aktiviteleri yapmayı seviyorsunuz? Bu her şey olabilir; bisiklete binmek, balık tutmak, yüzmek, film izlemek… İşte bu aktivitelerden favoriniz olanı fotoğraflayıp davetiyenize bastırabilirsiniz. Bu hem samimi hem de doğal bir izlenim bırakacaktır.

Mutlaka incele:  2017 Düğün Davetiyesi Fiyatları

3Sade Resimli Düğün Davetiyesi Modelleri

Düğün davetiyenizde resim kullanacaksanız çok fazla yazıya da ihtiyacınız yok demektir. Sadelikten hoşlanan çiftler için bu tarz bir davetiye fazlasıyla yeterli olacak. Sadece düğününüzün olduğunu belirten kısa ve öz bir davetiye ve davetiyenin üstünde tüm içtenliğiyle gülümseyen bir çift. Bundan daha iyi ne olabilir ki?

Mutlaka incele:  Kına Davetiyesi Modelleri için Harika Öneriler

4Fotoğrafınızda Yazı Tahtası Kullanın

Davetiyeniz için biraz farklı bir konsept  arıyorsanız fotoğraf çekimlerinizde küçük bir yazı tahtası kullanabilirsiniz. Bu yazı tahtasına düğününüzün yerini, tarihini ve saatini yazarak sevimli pozlar çektirebilir ve bu fotoğrafları davetiyenizde kullanabilirsiniz.

Fotoğraflı Düğün Davetiye Örnekleri

Resimli düğün davetiyesi modelleri için fotoğraf kullanmak istiyorsanız ancak hala karar veremediyseniz üzülmeyin. Sizin için derlediğimiz davetiye örnekleri karar vermenize yardımcı olabilir. Bu davetiyeleri kendi zevkinize göre yeniden tasarlayabilir ve hayalinizdeki davetiyeye kavuşabilirsiniz. Ayrıca El Yapımı Düğün Davetiyesi Modelleri isimli yazımıza da göz atmayı unutmayın.

resimli-dugun-davetiyesi-5 resimli-dugun-davetiyesi-6 resimli-dugun-davetiyesi-7 resimli-dugun-davetiyesi-9 resimli-dugun-davetiyesi-10 resimli-dugun-davetiyesi-11

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!