Şakayık Gelin Çiçeği Modelleri

Birbirinden güzel gelin çiçeği modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

947

Gelin çiçeklerinde en çok tercih edilen çiçeklerden biri şakayıktır. Şakayık gelin çiçeği, romantik görünümü tamamlar niteliğiyle, birçok gelin adayının ilk seçeneklerinden olmuştur. Gelin buketi yapan çiçekçiler de bunu bildiği için şakayığın birçok farklı rengini bulundurur; öneri olarak da sunarlar.

Uyumlu ve Romantik Çiçek: Şakayık

Şakayık gelin çiçeği, dayanıklı bünyesi sayesinde gelin buketlerinin olmazsa olmazlarındandır. Uzun süre canlı kalan yapısı, yapraklarının çokluğu ve pudra renk seçenekleriyle gelin buketinde kullanılacak diğer çiçeklerle de uyumlu yapıdadır. Çeşitli şekillerde kullanılan şakayık gelin çiçeği modellerini sizin için bulduk.

Mutlaka incele:  En Güzel İsteme Çiçeği Modelleri

1Bahar ve yaz mevsiminin vazgeçilmesi

Nisan ve Haziran ayları arasında çiçek veren şakayık, özellikle bahar ve yaz gelinleri için birebir. Canlı tonlarla kombinlenen şakayık çiçeği, rengi ne olursa olsun kendini göstermeye devam eder. Yapmanız gereken onu ön plana çıkaracak renklerle uyumu yakalayıp, gelinliğinizle bir bütün oluşturmasını sağlamanız.

2Tezat tonlarda şakayık gelin çiçeği

Şakayık çiçeğinin bir diğer özelliği sade ve sakin yapısı. Görkemli görünümünün ardında sakinliği ve romantikliğini hep koruyan şakayık gelin çiçeği, kendi rengiyle tezat renklerle birlikte kullanıldığında göz alıcı yapısını daha da kuvvetlendirir. Önemli olan onu arka plana atmadan, güzelliğini ön plana çıkarmak.

Mutlaka incele:  Nişan El Çiçeği Modelleri ve Fikirleri

3Pudra renklerde şakayık gelin çiçeği

Gelinlerin öncelikli tercihlerinden olan bu uçuşan renkler, şakayık gelin çiçeğinin de yapısına uygun olarak oldukça doğal bir görünüm kazandırır. Yanında kullanılan uçuk pembe minelerle şakayık kendini gösterir; ince yapısıyla şıklığınızı unutulmaz kılar.

4Capcanlı buketler

Şakayık, canlı bir renk olduğu zaman farklı bir hava verir size; çiçeğinize. Gelin çiçeklerinde kullanılan canlı renkli şakayıklar gözlerin buketinizde olmasını sağlayarak, trendlere yakınlığınızı kanıtlar nitelikte olacaktır.

Tek Renk Şakayık Gelin Çiçeği Modelleri

Şakayık Gelin Çiçeği

Gelin çiçeğinizi tek bir renkten meydana getirmek istiyorsanız şakayık gelin çiçeği tam size göre! Bu ağır ve kararlı görüntünüzle tam bir asalet sembolü olacaksınız. Saplarını ince bir çuval iple birleştirebileceğiniz bu model, kır düğünleri için de biçilmiş kaftan.

Mutlaka incele:  Gelin Çiçeği Malzemeleri ve Yapımı

5Lithianthus ve şakayık

Şakayığın birlikte en güzel olduğu çiçeklerden biri de lithianthus. Özellikle mor ve beyaz renkleriyle göz alıcı bir gelin çiçeği oluşturmanız mümkün. Böylece bütün gözler de sizinle birlikte çiçeğinizde olacak.

Şakayık gibi özel bir çiçeği, sizin için bu özel günde gelin çiçeğinizde kullanmanız, sizin için her anı daha da özel kılacaktır. Şakayığın yanına çiçeğinizi seçin, yeşilliklerle bezeyin ve bu özel günün keyfini detaylarda da yaşayın. Gelin çiçeği modelleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, Sarı Gelin Çiçeği Modelleri ile Büyüleyici Gelin Buketleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Şakayık Gelin ÇiçeğiŞakayık Gelin ÇiçeğiŞakayık Gelin Çiçeği

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!