En Güzel Şapkalı Gelinlik Modelleri

1356

Gelinlikler artık her modele, her özgün tarza uyum sağlamak için farklı tasarımlarla beğeniye sunuluyor. Örneğin şapkalı gelinlik modelleri son yılların trendi hızla yükselen modellerinden. Gelinlerin seçimini yaptığı gelinliklere bağlı olarak çeşit çeşit bulabilecekleri şapkalar, birçok tasarımcının da butiğinde bulunup, hızla ulaşılma imkânı sunuyor.

Gelinler İçin En Önemli Detay: Aksesuarlar

Aksesuarlar, bir gelin için, gelinin gelinliği için en önemli detaylardandır. Duvak, gelin buketi, ayakkabı ve son yılların modası şapkalarla gelinler artık daha şık. Hem feminen bir dokunuş, hem de asil bir duruş katan şapkalarla, gözler şüphesiz üzerinizde olacak.

Mutlaka incele:  En Güzel Elbise Tarzında Gelinlik Modelleri, Fikirleri ve Önerileri

1Küçük şapkalarla minimalist tarzınızı yansıtın

Şapkanızı nereye takarsanız takın önemli olanın boyutu olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Küçük, sembolik bir şapka, sade ve iddiasız olan gelinliğinize çok yakışacaktır. Şapkanızın ucuna takacağınız minik duvağınızla ise gizemli havanızı tamamlamanık mümkün olacaktır.

2Gösterişli şapkalı gelinlik modelleri

Eğer gelinlik modeliniz balık modeliyse, eğer bu model gibi sakin bir model gelinlik kullanacaksanız, seçeceğiniz şapkanızı dilediğiniz kadar iddialı seçebilirsiniz. İster kocaman bir fiyonk, isterseniz devasa bir kurdele, isterseniz bol tüy veya tül ile süslenmiş bir şapka seçin; istediğiniz şapkayı kullanmaya cesaret edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Düğün Karşılama Panosu Fikirleri

3Geniş kenarlı şapkalı gelinlik modelleri

Şapkalı gelinlik modelleri seçimini yaptıktan sonra sırada ona uygun bir şapka seçmeye geldiğinde, özgürce kullanabileceğini modellerden biri de geniş kenarlı şapkalar olacaktır. Özellikle bir kilisede olacak nikah için öncelikle tercih edilebilecek şapkalar arasında yer alan bu modeller, zarafetinizle davetlilerin de aklından çıkmamanıza yardımcı olacak. Şapkayı çıkardığınız an farklı bir hava oluşacak, atmosfere tekrar uyum sağlamanıza sebep olacaktır.

Mutlaka incele:  Pendik Kiralık Gelinlik Fiyatları

4Orijinal tarzınız konuşsun

Şapkalı gelinlik modelleri ile beraber bir kovboy şapkası kullanmak, hem tarzınızı yansıtır, hem de özgürlüğünüze düşkün olduğunuzu duyurmuş olursunuz. Hasır bir şapkaya takacağınız zarif bir duvak ile dikkatleri üzerinize çekebilir, gecenin sonunda isteyen bir gelin adayına hediye edebilirsiniz.

Mini gelinliklere yakışan şapkalar

sapkali-gelinlik-modelleri-6

Son yıllarda giderek yükselen trendlerden olan mini veya diz altı gelinlikler, şapkalı gelinlik modelleri ile en çok yakışan modeller arasında ilk sıralarda yer alıyor. Sevimli ama şık bir gelin olmak istiyorsanız mutlaka birkaç model deneyin deriz. Dilerseniz, Mini Gelinlik Modelleri – En Güzel Kısa Etekli Gelinlikler başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

sapkali-gelinlik-modelleri-2 sapkali-gelinlik-modelleri-7sapkali-gelinlik-modelleri-4

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!