Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Gelinlik önerileri için yazının sonunda bulunan galeriye mutlaka göz atın!

1388

Günden güne gelişen ve çeşitlenen gelinlik dünyası, tasarımcıların farklı gelinlik modelleri ile zenginleşmeye devam ediyor. Son yılların en gözde gelinlikleri arasında yer alan sırt dekolteli gelinlik modelleri de gelin adaylarının en özel gününde kusursuz olmalarını sağlıyor.

Göz Alıcı Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Siz de kendi düğününüzde moda trendlerine uygun bir gelinlik giymek ve stil sahibi bir gelin olmak için son yılların gelinlik modası sırt dekolteli gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Son derece zarif ve çekici bir gelin olmak istiyorsanız harika sırt dekolteli gelinlik modelleri tam da size göre.

Mutlaka incele:  Bohem Gelinlik Modelleri 2017

1Dantel Detaylı Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Sırt dekoltelerinde tamamen bele kadar açık olan modellerden yalnızca pencere şeklindeki dekoltelere kadar seçenek çok. Sırt dekoltesine en çok yakışan kumaş ise hiç kuşkusuz dantel. Tamamen dantelden oluşan düz kesimli bir gelinlikte bel oyuntunuza kadar inen bir dekolte muhteşem bir görünüm yaratabilir.

2Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri İçin Saç Model Önerileri

Sırt dekolteli gelinlik modelleri seçtiyseniz, bütün dikkat sırtta olacağı için saç modeliniz mutlaka topuz ya da farklı toplu modeller olmalı. Sırtınızı açık bırakmalısınız ki zarafetiniz ortaya çıksın. Ayrıca gelinlikle uyumlu şık bir saç aksesuarı da topuzun arka bölümünde hoş bir görünüm yaratabilir.

Mutlaka incele:  Renkli Gelinlik Modelleri Yeni Trendler Arasında

3Sırt Dekolteli Gelinlik Giyecekseniz Cilt Bakımını Unutmayın!

Sırt dekolteli gelinlik modelleri tercih edecekseniz düğün öncesinde mutlaka sırtınız için cilt bakımı yaptırmalısınız. Eğer yaz aylarında bir düğün yapacaksanız bronzlaşırken mutlaka bikini izinden kaçınmanızda fayda var. Çünkü bikini izleri kapatması oldukça zor olan ve göründüğünde de sırt dekoltesinin zarafetini bitiren izlerdir.

4Sırt Dekolteli Gelinlik Giyecek Gelin Adaylarının Dikkat Etmesi Gerekenler

Sırt dekolteli bir gelinlikte birden fazla dekolte kullanmak da zarif olmaktan uzaklaştırır. Hem sırt hem göğüs hem de bacak dekoltesi bir arada kötü bir görünüm oluşturabilir.

5Dantel Kaplı Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Tamamen açık sırt dekoltesinden hoşlanmıyorsanız dantellerle süslenmiş bir model de tercih edebilirsiniz. Pencere şeklinde bir açıklığı bulunan ve çiçek, kelebek ya da dal figürleriyle süslenmiş şık modeller son derece ideal.

Mutlaka incele:  En Güzel Prenses Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

6Düğün Türüne Göre Sırt Dekoltesi Seçimi Nasıl Olmalı?

Sırt dekoltesi her türlü düğün teması için de uygundur. Eğer balo salonunda bir düğün planlıyorsanız belinize kadar inen görkemli bir sırt dekoltesi iyi bir seçim olabilir. Kır ya da kumsal düğünü için sırtı açık ve boncuklarla süslenen ince şeritlerle zenginleştirilmiş modelleri tercih edebilirsiniz.

7Vücudunuza Uygun Sırt Dekoltesi Kesimi Nasıl Olmalı?

Son dönemde özellikle kare, kalp ya da üçgen gibi sırt dekolteleri de oldukça trend. Moda trendlerine uygun bir gelinlik tercihi yapmak istiyorsanız kesinlikle bu gelinlik modellerinden birini tercih etmelisiniz. Eğer bel bölgenizin kalın olduğunu düşünüyorsanız kürek kemiklerinde biten bu tarz bir pencereli sırt dekoltesi sizin için idealdir. Minimal bir sırt dekoltesi için ince şeritler de tercih edebilirsiniz. Böylece gelinliğin diğer bölgeleri de işlemeli ve gösterişli olabilir.

Özel Dikim Gelinlik Fiyatları ve Modelleri

Vücudunuza en uygun gelinliği elde etmek için özel dikim gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli işçilik ve göz alıcı bir model istiyorsanız Özel Dikim Gelinlik Fiyatları ve Modelleri hakkında öneriler sunduğumuz yazıya göz atmalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!