Sırtı Açık Gelinlik Modelleri 2017’nin En Güzel Gelinlik Tasarımları

1389

Yıl 2017 ve moda her geçen gün değişiyor. Özellikle gelinlik alanında yapılan tasarımlar evlenecek olan çiftlerin kafasını karıştırıyor. Piyasa da öyle güzel ve çekici modeller var ki seçim yapmak oldukça zor. Ancak yaz aylarının tek trendi sırtı açık gelinlik modelleri olarak görünüyor.

Mutlaka incele:  Gelinlik Çeşitleri Nelerdir? Kaç Çeşit Gelinlik Vardır?

Sırtı Açık Gelinlik Modelleri İçin Birbirinden Şık Tasarımlar

Dört mevsim kullanılabilecek sırtı açık gelinlik modelleri oldukça rövanşta.  Yaz ayların da kullanılabildiği gibi kış aylarında da kullanılabilir. Eğer sırtı açık bir model tercih etmek istiyorsanız ve içinde rahat edemeyeceğinizi düşünüyorsanız tüllü modellere göz atabilirsiniz.

12017 Sırt Detayı Tül Modelli Gelinlikler

Bu yılın da moda gelinliği arasına giren sırtı açık gelinlikler özellikle zarif bayanlara çok yakışıyor. Ancak kilonuz varsa üzülmeyin. Sırtınız etliyse, kemikli değilse tül detayı ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Helen Model Gelinlik Modelleri

22017’nin En Popüler Sırtı Açık Gelinlikleri

Bu senenin en popüler sırtı açık gelinlikleri arasında derin dekolteli gelinlik modelleri yer alıyor. Bel bölgesine kadar uzanan dekolte sırtınızın ön plana çıkarak zarif görünmesine yardımcı oluyor.

3Sırtı Açık Pencereli Gelinlik Modelleri

Eğer zarif ve çok iddialı görünmeyen gelinlik modelleri arıyorsanız pencereli gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Sırt bölgenizin çok açıkta kalmasını istemiyorsanız transparan kumaş tercih etmek mümkün.

Mutlaka incele:  En Güzel Şapkalı Gelinlik Modelleri

4Sırt Detayında Dantel ve Boncuk Figürleri

Sırt detaylı gelinlik modellerinde sırt detayında parlak taşlar, dantel ve boncuk figürleri kullanabilirsiniz. Bu durumda bel bölgenizde bulunan problemleri de oldukça rahat kapatabilirsiniz.

5Boyundan Bağlamalı Sırtı Açık Gelinlik Modelleri

Sırt detaylı gelinlik modelleri arasından onlarca model seçmek mümkün. Özellikle boyundan bağlamalı gelinlik modelleri boynunda kolye kullanmak istemeyen gelin adayları için popüler durumda.

6Vücut Tipine Göre Sırtı Açık Gelinlik Modelleri

Şık bir gelinlik modeli tercih ederken mutlaka vücut tipinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Vücudunuzu ne kadar iyi tanırsanız gelinlik modelinizi de oldukça doğru seçebilirsiniz.

Sırtı Açık Gelinlik Modellerinde Birbirinden Farklı Tasarımlar

Sırtı açık gelinlik modellerinde birbirinden farklı ve renkli alternatifler seçim yaparken sizi zorlasa da en iyisini seçmenize yardımcı olacak. Tek yapmanız gereken farklı modeller denemek ve vücudunuzu tanımak.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!