Sultanbeyli Düğün Salonları Listesi

1148

Mutlu gününüze ev sahipliği yapacak mekanın sizi hayal kırıklığına uğratmasını istemiyorsanız, Sultanbeyli düğün salonları için sunduğumuz önerilere mutlaka göz atmalısınız.

Sultanbeyli Düğün Salonları İçin Öneriler

Düğün salonu seçerken nasıl bir organizasyon düzenleyeceğiniz de önemli. Yemekli bir düğün mü istiyorsunuz yoksa kokteyl havasında geçen bir gece mi? Tabi kişi sayısı ve bütçe de mekan seçiminizi etkileyen önemli unsurlardan.

Mutlaka incele:  Cemile Sultan Korusu Düğün Fiyatları 2020

1Salon Beyaz Köşk

3 farklı salonu ile hizmete veren Salon Beyaz Köşk, hayalinize uygun bir şekilde hayatınızın en güzel zamanını en iyi şekilde geçirme imkanı sunmaktadır. Amacı değerli müşterilerine kaliteli salonlarında verdiği hizmetle memnun etmektir.

Adres : M.Akif Mah. Fatih Bulvarı Sarıyer Sk.No : 5/4 Sultanbeyli

Telefon : 0216 398 08 12

2Salon Elit Beş Yıldız

Yılların tecrübesiyle yemekli yemeksiz bir çok etkinliğe ev sahipliği yapan Salon Elit Beş Yıldız, kendini sürekli yenilemesi ile de dikkat çekiyor. Profesyonel kadrosunu başarısının en önemli sebeplerinden biri olarak gören mekan, sunduğu olanak ile de Sultanbeyli düğün salonları arasında ön plana çıkıyor.

Adres: Gazi Mah. Fatih Bulvarı No: 97 Plato AVM Kat: 6

Mutlaka incele:  Esma Sultan Yalısı Düğün Organizasyon Fiyatları

Telefon: 0 216 496 30 30

3Zeray Düğün Salonları

Bugüne kadar birçok özel güne ev sahipliği yapan Zeray Düğün Salonları, her geçen gün hizmet kalitesini yükselterek Sultanbeyli düğün salonları arasında ön plana çıkmıştır.

Adres: Mehmet Akif Mah. Özel Sk. No : 7 [ Ersoy Hastanesi Arkası , Yanyol İşbank Üstü Sultanbeyli

Telefon: 0216 398 52 95

4Öz Uzunlar Sultanbeyli Düğün Salonları

Öz Uzunlar Düğün salonu 1995’ten beri Sultanbeyli düğün salonları arasında yer almakta ve düğün, nişan, sünnet, konferans, kına geceleri gibi alanlarda hizmet vermektedir. Tecrübeli ekibi ile kaliteli hizmet sunan mekan sizlere hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Adres: Hasanpaşa mah. Fatih Bulvarı no : 20 Sultanbeyli / İstanbul

Mutlaka incele:  Küçüksu Kasrı Düğün Organizasyon Fiyatları ve Fikirleri

Telefon: 05369502343

5Altunışık Sultanbeyli Düğün Salonları

Düğün, nişan, kına geceleri, özel gün ve gecelerinizde davet organizasyonlarınızın yanı sıra; mezuniyet baloları, doğum günü partileri gibi etkinliklere de ev sahipliği yapan Altunışık Düğün Salonu dilediğiniz düğünü gerçekleştirebilmek için sizleri bekliyor.

Adres: Mecidiye Mah. Fatih Blv. 2 Tevhit Çrş. Dk:3 Uzundere, Sultanbeyli

Telefon: 0216 496 52 75

6Nev-i Mekan

Nev-i Mekan / Sultanbeyli Düğün Salonları

2016 yılında hizmet vermeye başlayan Nev-i Mekan, 800 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir. Modern tasarımı ve teknolojik donanınımı ile dikkat çeken mekan en mutlu anlarınıza sahne olmaya hazır.

Adres: Adil Mah. Polonez Cad. 14-18 Dk:1 Sultanbeyli

Telefon: 0552 211 34 29

Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi

Düğün hazırlıkları süresince unuttuğum bir şey kaldı mı acaba diye düşünmek istemiyorsanız, sizin için hazırladığımız “Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi ve Zaman Planı” yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!