En Güzel Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri

En güzel taşlı gelin ayakkabısı modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

1417

Hayatınızın en anlamlı gününde muhteşem gelinliğinizle uyumlu bir gelin ayakkabısı seçmelisiniz. Bunun için taşlı gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz. Sizin için özenle seçerek hazırladığımız taşlı gelin ayakkabısı modellerini incelemek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

En Güzel Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri

Düğün gününüzde sizi hayatınızı birleştireceğiniz kişiye doğru götürecek ayakkabılar özeldir. En önemli adımlarınızı atmanızı sağlayacak ayakkabı seçiminde de özenli olmalısınız.

Mutlaka incele:  Farklılık Arayanlar İçin Mor Gelin Ayakkabısı Modelleri

1Topuk ve ön kısımları taşlı gelin ayakkabısı modelleri

Işıl ışıl bir gelin ayakkabısı istiyorsanız topuk kısmı ve ön kısmı taşlarla kaplanmış bir gelin ayakkabısı ilginizi çekebilir. Sivri burun, ince topuklu bir gelin ayakkabısı oldukça hoş bir seçim olabilir.

2Taşlı platform topuk gelin ayakkabısı

Ön kısmında başlayan parıltılı taşların ayakkabının arkasına doğru gittikçe azaldığı bu gelin ayakkabısı modeli de hoşunuza gidebilir. Platform topuklu ve taşlı gelin ayakkabısı istiyorsanız bu model tam size göre!

Mutlaka incele:  En Güzel İsimli Gelin Ayakkabısı Modelleri

3İnci taşlı gelin ayakkabısı modelleri

Platform topuklu bir model daha sunuyoruz sizlere. Bu modelde ayakkabı tamamen inci taşlarla kaplanmış. Eğer gelinliğinizin veya aksesuarlarınızın inci detayı varsa bu modelde bir gelin ayakkabısı uyum sağlayacaktır.

4Topuk kısmı taşlı gelin ayakkabısı modelleri

Gelin ayakkabınızın tamamen taşlı olmasını istemiyorsanız sadece topuk kısmında taş detayı olan gelin ayakkabısı modelini tercih edebilirsiniz. Eğer gelinliğiniz kar beyazı değilse, krem ya da pudra rengine dönükse beyaz gelin ayakkabısı tercih etmek zorunda değilsiniz. Farklı renkte ayakkabılar da tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Fikirleri

5Hem dantel detaylı hem taşlı gelin ayakkabıları için öneriler

Taşlı, ışıl ışıl bir gelin ayakkabısına dantel detayı eklenebilir. Eğer gelinliğinizde hem dantel hem taş detayı bulunuyorsa bu tarz bir gelin ayakkabısı modeli ilginizi çekebilir. Topuk kısmında sadece taş parçaları bulunan, üst kısmında ise çiçekli dantel parçaları olan ve bu çiçeklerin içerisinde ışıltılı taş parçalarına yer verilen bir gelin ayakkabısı uyum sağlayacaktır.

Gelin Başı Modelinize Karar Verdiniz Mi?

Düğünlerde gelinlerin en sık tercih ettiği modellerin başında gelin topuzu gelmektedir. Yıllar geçtikçe gelin topuzu modelleri değişime uğrasa da genel olarak modası asla geçmemektedir. Eğer düğününüzde gelin topuzu tercih etmeyi düşünüyorsanız Gelin Topuzu Modelleri yazımız size fikir verecektir. tasli-gelin-ayakkabisi-3 tasli-gelin-ayakkabisi-4

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!