Sezonun En İyi 5 Tesettür Gelinlik Modeli

2468

Gelinlik dünyası, her tarzdan geline istediklerini vermek için çalışıyor. Gelinlik bulmakta çoğu zaman zorlanan ancak son zamanlarda çok daha fazla çeşide kavuşan tesettür gelinlik modeli sayesinde tesettürlü gelinler de hayallerindeki gelinliğe ulaşma şansına erişiyor.

Tesettürlü Gelinlik Modeli Arayanlara Özel Tasarımlar

Kimi zaman normal gelinlikler üzerinde birkaç tadilat yaparak tesettür gelinlik haline getirilen kimi zaman ise tamamen tesettürlü gelinler için tasarlanan gelinlikler, gelinlerin yüzünü güldürüyor. İşte tesettürlü gelinler için sezonun en iyi 5 tesettür gelinlik modeli..

Mutlaka incele:  Gelinlik Modelleri Tesettürlü Tasarımlar

1Brokar Tesettür Gelinlik Modeli

Brokar kumaştan gelinlik modelleri kabarık duruşları ve asil görünümüyle birçok gelinin tercih ettiği gelinlikler arasında yer alıyor. Tesettür gelinlik dünyasında da trend haline gelen brokar gelinlik modelleri bu sezonun en güzel modellerinden biri.

2Kabarık Tesettür Gelinlik Modeli

Düğün modasındaki yerini hiçbir zaman kaybetmeyecek ve modası hiçbir zaman geçmeyecek gelinlik modellerinden biri olan kabarık gelinlikler tesettür modasında da çok fazla ilgi görüyor. Vücut hatlarını belli etmemesinin yanı sıra son derece asil ve zarif bir görünüş kazandıran kabarık gelinliklerin üst kısmı ise işlemeler ve taşlarla süslenebiliyor.

Mutlaka incele:  Kapalı Gelinlik Modelleri ile Tarz Yaratın!

3Dantelli Tesettür Gelinlik Modeli

Baştan ayağa dantelle donatılmış gelinlik modelleri de tesettürlü gelinler için en ideal modellerden biri. Dantelin romantik görünüşü ve tülle birlikte harika duruşu harika bir tesettürlü gelin olmanız için yeterli. Özellikle omuz ve kol bölgeleri de tamamen dantelden oluşan gelinlik modelleri sezonun en iyi gelinlikleri arasında yer almayı hak ediyor.

4Düz Kesim Tesettür Gelinlik Modeli

Düğününde abartıdan ve gösterişten uzak kalmak isteyen minimal stildeki tesettürlü gelinler için ideal olan düz kesim gelinlikler, dantel, şifon ya da tül gibi kumaşlarla zenginleştiriliyor. Özellikle tarihi mekanlar ya da şık restoranlarda yapılan düğünler için ideal olan bu harika gelinlik modelleri sadelik isteyen gelinler için en iyi seçimlerden biri.

Mutlaka incele:  Tesettür Gelinlik Fiyatları 2017, En Güzel Kapalı Gelinlik Tasarımları

5Minimal Tesettür Gelinlik Modeli

Minimal stilden vazgeçmeyen ve de çok fazla dikkat çekici bir gelinlik giymek istemeyen gelinler için en ideal trend olan minimal gelinlikler, yalnızca saten ve tül kumaşı kullanılarak oluşturuluyor. Bu tür gelinlikler düz inen ve hiçbir işleme veya olan bulundurmayan modellerden oluşuyor. Gelin olmanın masumiyetini ve saflığını taşımak isteyen tesettürlü gelinler için sezonun en iyi gelinliklerinden biri de bu gelinlik modelleri.

Tesettür gelinlik modeli önerilerinden sonra son olarak düğün hazırlığınız nasıl gidiyor onu merak ettik. Eğer düğün hazırlığında, hangi aşamada olduğunuzu merak ediyorsanız ve de unuttuğum bir şey kaldı mı acaba diye sürekli sorguluyorsanız sizin için gigbi.com olarak hazırladığımız “Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi ve Zaman Planı” yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

1 YORUM

  1. merhabalar beğendiğim elbise fiyatı yok nasıl sipariş vereceğim neden fiyatlar yazmıyor deiğişik farklı güzel modelleriniz beğendim yardımcı olursanız sevinirim

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!