Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri 2017 Modası

2657

Hayatınızın en güzel gününde prenses gibi görünmek için tercih edebileceğiniz birbirinden güzel gelinlikler var. Eğer tesettürlü bir gelin adayıysanız tesettür prenses gelinlik modelleri ise tam size göre. Farklı modeller görerek gelinlik seçimi yapmaya ne dersiniz?

En güzel tesettür prenses gelinlik modelleri

Prenses gelinlikler kabarık etekli, işlemeli, ışıltılı ve gösterişli modellerden oluşuyor. Düğününüzde tüm ilginin üzerinizde olmasını ve masal prensesi gibi görünmek istiyorsanız siz de prenses gelinlik tercih edebilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz tesettür prenses gelinlik modelleri

Mutlaka incele:  Tesettür Gelin Başı Aksesuarları Yapımı

1Kabarık Etekli Gelinlik Modelleri

Prenses gelinlik dendiğinde akla ilk olarak kabarık etekler geliyor. Kendinizi prenses gibi hissetmek istiyorsanız siz de bu çan etekleri tercih edebilirsiniz. Kabarık olmalarının yanı sıra tüllü etekler de oldukça gösterişli duruyor. Tarlatan ile birlikte giyeceğiniz bu gelinliklerle tüm gözler üzerinizde olabilir.

2Dantelli Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlik modelleri arasında en göze çarpan, dantelli gelinlikler oluyor. Baştan ayağa dantelle donatılmış tesettür prenses gelinlik modelleri ile şık görünebilirsiniz. Tarihi mekan, restoran ya da salon düğünleri için bu gelinlik modelleri doğru tercih olabilir.

Mutlaka incele:  Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri 2016-2017 Trendleri

3Uzun Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Tesettür prenses gelinlik modelleri arasından daha gösterişli ve abartılı tercihler yapmak istiyorsanız en ideal seçenek uzun kuyruklu modeller. Siz yürürken arkanızdan devam edecek gösterişli kuyruk ile tam bir prenses gibi görünebilirsiniz.

4Sade Tesettür Gelinlik Modelleri

Prenses kesim gelinlikler her zaman gösterişli olacak diye bir kural yok. Eğer hem kabarık etek hem de sadelik istiyorsanız ikisini bir arada bulabilirsiniz. Minik ışıltılar barındıran, tüllü ve sade gelinlikler ile zarif görünebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kapalı Gelinlik Modelleri ile Tarz Yaratın!

5Renkli İşlemeli Gelinlik Modelleri

2017 gelinlik modelleri arasında ön plana çıkan renkli işlemeler tesettür gelinlik modasında da göze çarpıyor. Altın ya da gümüş işlemeler prenses gelinlik modellerine çok daha şık bir görünüm kazandırırken trendleri de yakalamanızı sağlıyor.

6Gösterişli tesettür gelinlik modelleri

Tüm gözleri üzerinize çekecek gösterişli bir gelin olmak istiyorsanız prenses gelinlik modelleri arasından en detaylı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Taşlı kemerler, fiyonklar, dantel ve işlemeler gelinliğe şaşaa katmak için kullanılabilir.

Tesettür Gelinlik Fiyatları 2017, En Güzel Kapalı Gelinlik Tasarımları

Tesettür gelinlik konusunda daha fazla fikir sahibi olmak istiyorsanız daha önce derlediğimiz Tesettür Gelinlik Fiyatları 2017, En Güzel Kapalı Gelinlik Tasarımları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!