V Yaka Gelinlik Modelleri 2016-2017 Trendleri

1210

Gelinlik modelleri her geçen gün üstüne yeni şeyler katarak değişmeye devam ediyor. Özellikle V yaka gelinlik modelleri gelin adaylarını büyüleyecek tasarımlarla görücüye çıkıyor. Bu tarz gelinlikler fazla kilolu ve göğüsleri çok küçük olan bayanlar hariç herkese yakışacaktır.

En Güzel V Yaka Gelinlik Modelleri

V yaka gelinlik modelleri tercih edecekseniz mutlaka bedeninize göre olmasına dikkat edin. Eğer gelinlik bedeninize bol olursa sürekli dikkat etmeniz gerekebilir. Gelinlik yüzünden frikik verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Komik Düğün Davetiyeleri

1Bol Dantelli V Yaka Gelinlik Modelleri

Eğer dantel detaylarını seviyorsanız bu tarz, üst tarafı bol dantelli bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Kollarında da dantel detayları olduğunda kış aylarına da uygun bir gelinlik olacaktır. Kollarının dantelli olması yazın giyemeyeceğiniz anlamına gelmiyor tabii ki. Bu gelinlik gibi belinde kurdele olmasına gerek yok. İsterseniz kurdeleyi çıkarttırabilirsiniz.

2Kolsuz V Yaka Gelinlik

Kolsuz V yaka gelinlik modelleri de 2016 ve 2017 yılının en trend modellerinden biri. Bu tarz gelinik modelleri ince yapılı bayanlara çok yakışacaktır. Ayrıca hem kolsuz hem de balık model bir gelinlik tercih ettiğinizde çok göz alıcı bir görüntü elde edebilirsiniz. Eğer böyle bir model seçecekseniz vücut hatlarınızın çok düzgün ve boyunuzun da biraz uzun olması gerekiyor.

Mutlaka incele:  Pendik Kiralık Gelinlik Fiyatları

3Kısa V Yaka Gelinlik Modelleri

Eğer uzun bir gelinlik yerine kısa bir gelinlik modeli seçmek istiyorsanız bu tarz bir gelinlik çok yakışacaktır. Böyle bir gelinlik kısa boylu gelin adayları için de uygun bir modeldir. Bu tarz gelinliklerde takıları az sayıda tutmanız da daha doğru bir seçimdir.

4Balık Gelinlik Modelleri

Eğer düğününüz şık bir mekanda olacaksa balık model bir gelinlik bu ortama çok yakışır. Tabiiki balık modeli tercih etmek için düzgün bir fizik ve uzun bir boy gerekir. Eğer balık model bir gelinlik giyecekseniz saçınızı topuz yapmanızı tavsiye ediyoruz. Topuz saç, bu gelinliğin asaletini daha çok arttıracaktır.

Mutlaka incele:  Havuzbaşı Düğün Gelinlikleri için Harika Öneriler

Dantel Kollu Gelinlik Modelleri

Dantel kollu gelinlik modelleri son yılın trendi olmuş modellerdir. Eğer düğününüzde dantel kollu bir gelinlik tercih etmek istiyorsanız ve karar aşamasındaysanız size biraz ilham vermek isteriz. Ayrıca Dantel Kollu Gelinlik Modelleri isimli yazımızdan da gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 8

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!