Yeni Gelin Evi Dekorasyonu Nasıl Olur?

En güzel yeni gelin evi dekorasyon modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

1553

Son zamanlarda dekorasyon dünyasında yeni gelin evi adında bir trend oluştu. Yeni evlenen kadınların evlerini en özenli ve şık şekilde gelin evi dekorasyonu istekleri böyle bir kavramın oluşmasını sağladı.

En Güzel Gelin Evi Dekorasyonu Örnekleri

Gelin evi dekorasyonu dendiğinde akla genellikle modern ve şık bir stile sahip salonlar, yatak odası takımları ve mutfaklar geliyor. İşte size de fikir verebilecek birbirinden şık dekorasyon örnekleri.

Mutlaka incele:  Gelin Çeyizi Modelleri İçin Harika Öneriler

1Modern Gelin Evi Dekorasyonu Detayları

Yeni gelin evlerinin birçoğu çağdaş ve modern stile sahip eşyalarla oluşturuluyor. Farklı avize modelleri, şık ışıklandırma yöntemleri ve buna uygun mobilyalarla en şık görünümü yakalamak için uyum sağlanıyor.

2Renk Uyumları

Renk uyumu yakalamak yeni gelin evlerinde en önemli konulardan biri. Evi dekore ederken kullanılacak birbiri ile uyumlu renklere karar vermek ilk aşama sayılıyor. Pudra pembesi ve beyaz ise en sık kullanılan renklerden.

3Farklı Koltuk Takımları

Yeni gelin evlerinin birçoğu en trend mobilyaları ve dekorasyon öğelerini barındırıyor. Son zamanlarda popüler hale gelen farklı koltukları takım haline getirme trendi ise yeni gelin evlerinde sıklıkla uygulanıyor. Birbiri ile uyumlu renklere ve desenlere sahip farklı koltukları takım olarak kullanarak şık bir salon yaratmak mümkün.

Mutlaka incele:  Gelin Evi Dekorasyonları: Mutfak, Oturma Odası, Salon

4Rahatlık ön planda

Yeni gelin evleri iki stile ayrılmış durumda. Şıklığı önemseyen gelinlerin yanı sıra salonlarında rahatlığı önemseyenler de bir hayli fazla. Tercihini rahatlıktan yapanlar genellikle L koltukları tercih ediyor. Hem konforlu görünümü hem de modern stiliyle L koltuklar yeni gelin evlerinin baş tacı denebilir.

5Muazzam yatak odası dekorasyonu

Gelin evi dekorasyonu dendiğinde akla genellikle her köşesi birbiriyle uyumlu takımlar gelir. Yatak odası dekorasyonu kesinlikle takım halinde ve muazzam görünür. Mobilyalardan duvarlara, yer döşemesinde ışıklandırmasına kadar her bir detay birbiriyle uyum içindedir.

Mutlaka incele:  Gelin Çeyizi Modelleri İçin Harika Öneriler

6Şık Aksesuarlar

Dekorasyonu destekleyen ve evi özenli hale getiren şık aksesuarlar da gelin evi dekorasyonu seçeneklerinin olmazsa olmazlarından. Antika eşyalar, salonun renkleri ile uyumlu  tablolar ve abajurlar ile dekorasyonu desteklemek mümkün.

7Yemek odası dekorasyonu

Yeni gelin evi dekorasyonu modellerine özgü bir diğer kısım ise hiç şüphesiz yemek odası dekorasyonudur. Ayrı bir oda varsa yemek odası olarak kullanılır eğer yoksa salonun bir köşesi yemek masası takımı için ayrılır. Masa ve sandalyeler takım halindedir ve diğer mobilyalarla uyum gösterir. Vitrin de yemek odasının olmazsa olmaz mobilyalarından biridir.

gelin evi dekorasyonu 7 gelin evi dekorasyonu 8

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!