Antre Dekorasyonu Nasıl Olmalı? Antre Tasarımları Fikirleri

1754

Özellikle yeni yapılan evlerde eskiye nazaran daha büyük antreler oluyor. Bu bölümün boş kalması da eve girildiğinde çok fazla göze çarpıyor. Uygun bir antre dekorasyonu ile bu bölüm hem daha ilgi çekici hem de daha kullanışlı hale gelebilir.

Antre Dekorasyonu İçin Harika Öneriler

Antre dekorasyonu ile antrenizde istediğiniz görüntüyü oluşturabilirsiniz. Antrenizi daha ferah ve aydınlık bir yere dönüştürebilirsiniz. Antrenizi dekore etmek sandığınız kadar zor değil. Doğru yere doğru aksesuarları yerleştirdiğinizde ortaya çıkan sonuca siz bile şaşıracaksınız.

Mutlaka incele:  En Güzel Ev Dekorasyonları

1Aydınlık Bir Antre İçin..

Antreniz biraz karanlıksa, burayı aydınlık hale getirmek çok kolay. Büyük, dekoratif bir ayna bu iş için oldukça uygundur. Tabii ki ayna, burayı dekore etmek için tek başına yeterli olmayacaktır. Zevkinize uygun biblolar ve büyük saksılarla bu bölümün dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

2Ahşap Görünümlü Mobilyalarla Antre Dekorasyonu

Mobilyalar tabii ki ahşaptan ama ahşap görünümlü mobilyalar da antrenize farklı bir hava katacaktır. Aydınlık bir görüntü için açık renk ahşap mobilyalar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Koyu renk ahşaplar antrenizi karanlık bir hale getirebilir.

Mutlaka incele:  Modern Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Modern Dekorasyon Fikirleri

3Az Mobilyayla Antre Dekorasyonu

Antreniz fazla geniş değilse fazla mobilyayla doldurmanız pek mümkün olmaz. Zaten fazla mobilya koyarsanız burayı kabalık ve karışık görünecektir. Bunun yerine en az mobilyayla buraya güzel bir dekorasyon yapabilirsiniz.

4Tablolarla Antre Dekorasyonu Yapmak

Antrenizi dekore etmek için yeterli bütçeniz yoksa ya da fazla mobilyadan hoşlanmıyorsanız bir- iki mobilya kullanıp, duvarınızı şık tablolarla ve fotoğraflarla süsleyerek güzel bir dekorasyon yapabilirsiniz. Aydınlık bir görünüm için çerçeve renklerinde ve mobilyalarda beyaz renk kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri Önerileri ve Fikirleri

5Gömme Dolaplarla Şık Tasarım

Antrenizde sadece güzel bir dekorasyon olması önemli değildir. Biraz da kullanışlı bir tasarım yapmanız, bu alanı iyi değerlendirmenizi sağlayacaktır. Antrenizle uyumlu gömme dolaplar, özellikle kış aylarınızda çok işinize yarayacaktır. Geniş ve büyük dolaplar ve çekmecelere bol bol eşya sığdırabilirsiniz.

En Şık Antre Dekorasyonları

Antrenize yeni bir dekorasyon yapmak istiyorsanız ancak henüz nasıl bir tarz oluşturacağınıza karar veremediyseniz sizin için derlediğimiz fotoğraflara göz atabilirsiniz. Ayrıca Pratik Ev Dekorasyonu Fikirleri isimli yazımızdan da dekorasyon fikirleri edinebilirsiniz.

antre-dekorasyonu-6 antre-dekorasyonu-7 antre-dekorasyonu-8 antre-dekorasyonu-9 antre-dekorasyonu-10 antre-dekorasyonu-11 antre-dekorasyonu-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!