Burca Göre Gelinlik Seçimi Rehberi

Birbirinden güzel gelinlik modelleri ve galerileri için sayfanın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1498

Gelinlik seçerken birçok şeyi aynı anda düşünmeniz gerekebilir. Düğün mekanı, düğün teması, vücut tipiniz, tarzınız, bulunduğunuz mevsim gelinliğin modelini etkiler, hatta burçlar bile… Burçlara göre gelinlik seçimi konusunda size yardımcı olacak önerilerimiz var.

Burçlara Göre Gelinlik Seçimi

Gelin adaylarına farklı bir açıdan bakmalarını sağlayacak ve belki de fikir verebilecek bir önerimiz var. Gelinliğinizi burcunuza göre seçmeye ne dersiniz? İşte burçlara göre gelinlik seçimi için ipuçları…

Mutlaka incele:  3 Boyutlu Gelinlik Modelleri, Birbirinden Güzel Çiçekli 3 Boyutlu Gelinlikler

1Koç Burcu Gelinlik Modelleri

Koç burcu kadınları kararlı ve güçlü yapılarıyla bilinirler. Ve her zaman istediklerinin gerçekleşmesi onlar için önem taşır. Bu açıdan bir koç kadını düğün günü salona girdiğinde tüm ilginin ona olmasını ister.

2Burçlara Göre Gelinlik Özellikleri

Koç burcu kesinlikle abartıdan hoşlanmaz. Bu iddialı ve çekici görünümü zarif ve sade seçimleriyle gösterir. Koç burcu kadınları için en ideal gelinlik seçimi şık detaylara sahip sade gelinliklerdir.

3Boğa Burcu Gelinlik Modelleri

Kendisine olan aşırı güveniyle bilinen boğa kadınları, aynı zamanda çok enerjik ve neşeli tavırlara sahiptir. Düğün gününde her şeyin güzel olmasının yanında çok eğlenmeyi de ön planda tutar.

5İkizler Burcu Gelinlik Modelleri

Çok hareketli ve zeki İkizler kadınları girdikleri ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi her zaman başarır. Gelinlik seçimi de hareketli, ilginç detayları olan modellerden yana olur.

6Yengeç Burcu Gelinlik Modelleri

Yengeç burcu kadınları son derece kırılgan ve hassas, aynı zamanda zarafet doludur. Bu açıdan onlar için en ideal gelinlik de zarif ve sade gelinliklerdir.

7Aslan Burcu Gelinlik Modelleri

Gösterişe olan düşkünlüğü ile anılan Aslan burcu kadınları ilgi odağı olmaktan ve takdir edilmekten çok hoşlanır. Düğün günü tüm dikkatleri üzerine çekmenin yanı sıra düğününden ve gelinliğinden yıllar sonra bile bahsedilmesini ister. Gösterişli ve abartılı gelinlik seçimi Aslan burcu için idealdir.

9Terazi Burcu Gelinlik Modelleri

Girdiği her ortamda çekiciliğini hissettiren Terazi burcu kadınları, iddialı ve çekici gelinlik modellerini tercih eder.

10Akrep Burcu Gelinlik Modelleri

Akrep burcu kadınları son derece tutkulu ve aynı zamanda da gizemlidir. Gelinlik seçimini kesinlikle vücut hatlarını ortaya çıkaran ve onu daha da çekici kılan modellerden yana yapar.

11Yay Burcu Gelinlik Modelleri

Yay burcu farklılığı ve cesurluğu seven bir burçtur. Bu açıdan bir yay burcu kadını gelinliğinde farklı detaylar kullanmaya bayılır.

12Oğlak Burcu Gelinlik Modelleri

Mesafeli, soğuk ve donuk olarak bilinen Oğlak burcu kadınları, bu duruşlarını gelinlik seçimlerine de yansıtarak iddialı modeller seçer.

13Kova Burcu Gelinlik Modelleri

Kova burcu kadınları son derece kararlı ve asi olarak bilinir. Gelinlik seçiminde renkli detaylar, göze çarpan aksesuarlar kullanmayı tercih eder.

14Balık Burcu Gelinlik Modelleri

Romantik, duygusal ve hassas Balık burcu kadınları elbette gelinlik seçimlerini de en romantik modellerden yana yapacaktır. İçinde hem rahat edeceği hem de romantik izler taşıyan zarif gelinlik modelleri Balıklar için uygundur.

En Güzel Gelin Taçları

Gelinliğinize karar verdiyseniz sıra onu tamamlayacak aksesuarlara geldi. Aksesuar seçerken gelinliğinizle uyum içinde olmasına özen göstermelisiniz. Duvağınız bir taç ile tamamlamak isterseniz en güzel gelin taçları için sitemizi inceleyebilirsiniz. Daha fazla gelinlik modeli için yazımıza devam edebilirsiniz.

5 Yorumlar

  1. Değerli ve güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizler için üretmeye ve daha çok ilham vermeye devam edeceğiz. Teşekkürler!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!