2017 Düğün Davetiyesi Fiyatları

En güzel davetiye modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

1911

Düğün hazırlıklarının en önemli kısımlarından biri olan düğün davetiyesi seçme kısmına geldiyseniz fiyat araştırmalarına da başlamış olmalısınız. Düğününüze sevdiklerinizi çağırmak için tercih edeceğiniz davetiyeniz için bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizin için düğün davetiyesi fiyatları konusunda birkaç bilgi derledik. Özellikle ilginç ve ucuz düğün davetiyesi modelleri son dönemde oldukça tercih ediliyor.

En İlginç ve Ucuz Düğün Davetiyesi Fiyatları

Düğün için geri sayım başlamışken düğün mekanı ve saati belli olur olmaz yapılacak en önemli şey davetiyeleri bastırmak ve dağıtmaktır. Bunun için gelin adayları nikah şekeri ve düğün davetiyesi fiyatları araştırması yapmalı ve modeller arasından en beğendiğinizi seçmelisiniz. İşte farklı modeller ve fiyatlarla düğün davetiyesi rehberi

Mutlaka incele:  En Güzel Düğün Davetiye Balonları

1Farklı Düğün Davetiyesi Modelleri

Düğünüzü planlarken belli bir temaya göre ilerliyorsanız davetiyenizi de bu temaya uygun seçmek isteyebilirsiniz. Son yıllarda gittikçe çeşitlenen düğün davetiyesi modelleri arasından sizi en çok yansıtanı seçebilirsiniz. Düğün davetiyeleri yalnızca sevdiklerinizi düğünüze davet etmeniz için değil aynı zamanda onlara güzel bir hatıra bırakma amacı da taşır. Düğün davetiyenizi dilerseniz save the fotoğraf çekimi ile de süsleyebilirsiniz. Düğün davetiyelerini ucuza bütçelendirmek isterseniz 1000 adet davetiye fiyatları 80 TL’ye kadar mal edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Fotoğraflı Düğün Davetiyesi Modelleri

2Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?

Davetiye modelleri arasından seçim yapmak, gelinlik seçmek kadar zor olabilir. Ancak tüm modellere göz atarak en güzelini seçmek yerine sizi ve aşkınızı en iyi yansıtan davetiyeyi tercih edebilirsiniz. Hazır modeller arasından seçim yapabilir ya da tamamen kendi tasarımınızı hazırlatabilirsiniz. Elbette tüm bu detaylar fiyatlara da yansır. 500 adet davetiye fiyatları 40-50 TL’ye en ucuz şekilde yaptırılabilir.

3İlginç Düğün Davetiyeleri

Sadelikten yana olanlar yalnızca isim ve düğün bilgilerinin yer aldığı davetiyeleri tercih etse de siz neşeli kişiliğinizi yansıtan bir davetiye tercih edebilirsiniz. Bunun için görenlerin yüzünü güldürebilecek ilginç davetiyeler en ideal seçim olabilir. En ucuz davetiye modelleri ve fiyatları için iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

4Düğün davetiyesi fiyatları nasıl belirlenir?

Düğün davetiyelerinin fiyatları modele ve kullanılan malzemeye göre değişir. Sade, kart üzerine basılmış ve zarfsız modeller daha uygun fiyatlı olurken zarflı, süslü veya ilginç tasarımlı davetiyelerin fiyatları da daha yüksek olur. Fiyat araştırırken tercih edeceğiniz davetiye şeklini göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Mutlaka incele:  El Yapımı Düğün Davetiyesi Modelleri

5Düğün davetiyesi fiyatları

Düğün davetiyeleri toplu sayıya göre hesaplanır. 100 adet ya da 1000 adet gibi toplu alımlara göre fiyat bilgisi verilir. İyi bir davetiye için en uygun davetiye fiyatları 100 adeti 30 TL’den başlar. Ucuz davetiye 100 adet istiyorsanız, biraz tasarımdan ve kaliteden ödün vermeniz gerekebilir. Daha süslü, büyük boyutlu, şekilli ya da farklı tasarımlı davetiyelerin fiyatları da buna göre artar.

Düğününüz İçin Yaratıcı Düğün Davetiyesi Önerileri

Fiyat bilgisi aldıktan sonra düğününüz için farklı bir davetiye seçmek istiyorsanız seçim yapmadan önce sizin için derlediğimiz Düğününüz İçin Yaratıcı Düğün Davetiyesi Önerileri başlıklı yazımıza göz atmaya ne dersiniz?

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!