Gelinlik İç Giyim Önerileri, Modelleri ve Fikirleri

1499

Hayalini kurduğunuz düğün gününüz için gelinlik ve aksesuarlar kadar iç çamaşırı seçimi konusunda da oldukça özenli davranmalısınız. Gelinlik iç giyim için kendinizi rahat hissedeceğiniz, dans ederken ve hareket ederken sıkıntı yaşamanıza sebep olmayacak iç çamaşırı tercih etmelisiniz.

Mutlaka incele:  Otel Düğünleri Konseptleri, Maliyetleri ve Fikirleri

En İyi Gelinlik İç Giyim Önerileri

Bu yazımızda gelinlik iç giyim önerileri sunuyor, ideal gelin iç çamaşırları hakkında bilgi veriyoruz. İşte, o modeller ve öneriler…

1Gelinlik iç giyim tercihi yaparken nelere dikkat edilmeli?

Öncelikle, gelinlik iç giyim iç çamaşır tercihi yaparken ilk gecenizde giyeceğiniz iç çamaşır ile düğün anında gelinliğinizin içine giyeceğiniz çamaşırın farklı olduğunu bilmelisiniz. İlk geceniz için dilediğiniz modeli seçebilirken gelinliğin içerisine düğünde giymek için rahat ve kullanışlı bir iç giyim modeli seçmelisiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel 2018 Gelinlik Modelleri

2Gelinlik tipine göre iç çamaşır seçimi

İç giyim seçimi yaparken gelinlik tipinizi ön planda tutun. Özellikle sütyen seçimi konusunda gelinliğinizin yaka kısmı oldukça önem taşıyor.

3Straplez gelinlik iç giyim modelleri

Straplez bir gelinlik giyiyorsanız seçeceğiniz sütyenin mutlaka gelinliğinizin rengiyle aynı tonda olmasına dikkat edin. Ayrıca straplez gelinlik için tutucu özelliği yüksek bir sütyen tercih etmenizde de fayda var.

4Derin dekolteli gelinlikler için iç giyim modelleri

Eğer gelinliğinizin derin dekoltesi varsa buna uygun bir iç çamaşır seçimi yapmalısınız. Sadece göğüs ucunu kapatan sütyenler tercih edebilirsiniz fakat bu sütyen modeli küçük göğüslü gelin adayları için uygun olacaktır. Çünkü, hiç tutucu özelliği yoktur.

Mutlaka incele:  Ankara Kiralık Gelinlik Fiyatları

5Sırt dekolteli gelinlikler için iç giyim modelleri

Sırt dekolteli bir gelinlik tercih edecekseniz buna uygun sırtı açık bir sütyen tercih etmelisiniz. Ancak sırt dekolteli gelinliğe uygun sütyenlerin de tutucu özelliği yoktur. Bunu bilerek hareket etmenizde fayda var.

6Dar kesim gelinlikler için…

Vücudunuzu saran ve vücut hatlarınızı ön plana çıkaran dar kesim bir gelinlik giyecekseniz kombinezon, büstiyer tarzı tek parça iç çamaşırlarına yönelmelisiniz.

Birbirinden Güzel Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelin modası asla geçmez, dantel trendi asla eskimez… Bu yıl da dantelli gelinlik modelleri moda evlerinin vitrinini süslüyor, pek çok gelin adayının gönlünü fethediyor. Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri 2016-2017 Trendleri yazımızı inceleyip en güzel modellere göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!