İlginç Ev Dekorasyonları

En ilginç ev dekorasyon fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

861

Eşsiz dekoratif eşyalarla sıradan bir ev bile sanata bile dönüşebilir! Evleri benzersiz güzellikte ve farklı tarzda gösteren şey, ilginç ev dekorasyonları tasarımlarıdır.

İlginç Ev Dekorasyonları Fikirleri

Duvardan mobilyaya, aydınlatmadan kitaplıklara kadar evinizin her yeri için ilginç ev dekorasyonları örneklerimizden faydalanabilirsiniz. Evinize ince dokunuşlar yapma zamanı!

Mutlaka incele:  Dekoratif Boya Nedir ? Nasıl Yapılır?

1Taş duvarlar

Loft stilinin öne çıkan dokunuşlarındandır, taş duvarlar… Evinizi taş duvarlarla kaplayarak otantik ve havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

2Otomobil tutkunlarına

 

Otomobil havasını evinize taşımaya ne dersiniz? En ilginç ev dekorasyonları arasındaki bu model, otomobil koltuklarla evinize fark katacak.

3Duvardaki bisikletler çok moda!

Son trendlerden biri de duvar bisikletleri. Oldukça ilginç bir hava katan bu bisikletler, çoğunlukla İskandinav stili dekorasyonlarda görülüyor.

5Kocaman bir saate ne dersiniz?

Duvar dekorasyonları evinizi daha ilginç göstermeye hazır! Mesela, dev duvar saati ile oturma odanızı daha farklı bir şekilde dekore edebilirsiniz.

6Ya da daha yaratıcı duvar aksesuarları kullanabilirsiniz

Duvar dekorasyonu demişken, bu yaratıcı örneği vermemek olmaz! Elektrik kablonuzla duvarda şekiller oluşturarak basit, şık ve yaratıcı bir duvar dekorasyonu ile ilginç ev dekorasyonları önerileri elde edebilirsiniz.

7Aydınlatma araçları, evinizin havasını değiştirir

Evinizin dekorasyonunu tamamlayıcı, farklı aydınlatıcılar da kullanabilirsiniz. Örneğin, hem loş hem de otantik bir görünüm sağlayan ahşap aydınlatıcıları tercih edebilirsiniz.

8Çocuk odası için ilginç ev dekorasyonları

Çocuğunuzun odası için ilginç ev dekorasyonları önerileri ister misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise, bu önerimiz tam size göre! Ağaç ev seven çocukların kalbini fethedecek bu oda tasarımı hem ilginç hem de yaratıcı.

Mutlaka incele:  Antre Dekorasyonu Nasıl Olmalı? Antre Tasarımları Fikirleri

9Lunaparka ne dersiniz?

 

İlginç ev dekorasyonları arasında en ilginç tasarımlar genellikle çocuk odalarında kullanılıyor. Bunlardan biri de, çocuğunuzun oyuncaklarını koyabileceği lunapark şeklindeki bu tasarım…

10Çocuk odalarında kamp rüzgarları esiyor

 

Doğayı, canlıyı ve kamp yaşamını seven çocuklar için ufak bir çadırla odasına bambaşka bir ambiyans katabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunuzda Değişiklikler Yapmak Mı İstiyorsunuz?

Dekorasyonda değişiklik yapmak, özen ve planlı çalışma ister. Önceden aklınızda yapacağınız dekorasyonu oluşturmalı, ona uygun ürünleri tercih etmelisiniz. “Dekorasyonda değişiklik yapacağım ama oturma odam çok küçük olduğu için uygun mobilyaları bulamıyorum” diyorsanız, size bu konuda da yardımcı olabiliriz. Küçük Oda Dekorasyonu Modelleri ve Püf Noktaları yazımızla, küçük odalarınız için dekorasyona dair püf noktaları öğrenebilirsiniz.

ilginç ev dekorasyonları

ilginç ev dekorasyonları

 

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!