Birbirinden Güzel, Klasik İtalyan Mutfak Modelleri

874

İtalyan mutfak modelleri deyince akla ilk olarak modern bir tarz geliyor. Çünkü İtalyanlar modern mutfak mobilyalarından ve tasarımlarından hoşlanıyorlar. Eğer sizde evinize İtalyan esintileri katmak istiyorsanız yazımızın geri kalanını okuyabilirsiniz.

İtalyan Mutfak Modelleri İçin Harika Fikirler

Mutfakta zaman geçirmeyi seviyorsanız İtalyan mutfak modelleri tam size göre diyebiliriz. İtalyan mutfak modellerinde geniş ahşap dolaplar ve raflar, rahatça yemek yapabilmenize olanak sağlayacak bol bol zemin, ferah bir mutfak tasarımı görülüyor.

Mutlaka incele:  Mutfak Boya Renkleri Seçiminde Harika Öneriler

1Açık Ahşap Rengi Mutfak

İtalyanların ahşaplardan hoşlandığını söylemiştik. Tabii ki bu ahşaplar çoğunlukla boyalı oluyor ama doğal bir mutfak tasarımı için ahşap renginden faydalanabilirsiniz. Bu renk mutfağınızda abartısız bir görüntü oluşturacaktır.

2Kahverengi İtalyan Mutfak

Kahverenginden hoşlanıyorsanız mutfağınızda kahverengini kullanabilirsiniz. Bu renk modern ve farklı bir renktir. Kullanışlıdır da ancak eğer mutfağınız küçükse ve fazla ışık almıyorsa koyu kahverengi, mutfağınızı daha da karanlık gösterebilir. Bu mutfağın tasarımında bu görselde olduğu gibi raflara yer verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Mutfak Dolabı Boyama Örnekleri

3Beyaz İtalyan Mutfak

Beyaz renk, küçük mutfaklar için uygun bir renktir. Eğer mutfağınızda aydınlık bir görüntü oluşturmak istiyorsanız mutfağınızda beyaz renk kullanabilirsiniz. Fırın ve davlumbazınızda farklı bir renk tercih ederek mutfağınızı farklı bir hale getirebilirsiniz.

4Klasik Mutfak Tasarımı

Klasik ve eski görünümlü bir mutfak tasarımı için koyu renk ahşaplar kullanabilirsiniz. Mutfağınızın tamamında bu rengi kullanmanıza gerek yok. Eğer modern bir mutfak oluşturmak ama yine de bu rengi kullanmak istiyorsanız bu görselde olduğu gibi gri mermerlerden ve gri dolaplardan faydalanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Ankastre Mutfak Modelleri 2017 Trendleri

5İki Farklı Renk Bir Arada..

Mutfağınızda tek renk dolaplar kullanmak zorunda değilsiniz. Aynı anda iki hatta daha fazla rengi bir arada kullanabilirsiniz. Bu renklerin birbirine uyumlu olmasına da gerek yok. Uyumsuz renkler kullanarak daha modern ve ilgi çekici bir mutfak tasarımı yapabilirsiniz.

En Güzel İtalyan Mutfak Modelleri ve Tasarımları

Evinizde İtalyan mutfak modelleri yapmak istiyorsanız, mutfak tasarımlarını iyice incelemenizi öneriyoruz. Karar vermekte zorlanıyorsanız sizin için derlediğimiz fotoğraflara göz atabilirsiniz. Ayrıca Amerikan Mutfak Modelleri, Masaları ve Birbirinden Güzel Fikirleri isimli yazımızı da okumayı unutmayın.

italyan-mutfak-modelleri-6 italyan-mutfak-modelleri-7 italyan-mutfak-modelleri-8 italyan-mutfak-modelleri-9 italyan-mutfak-modelleri-10 italyan-mutfak-modelleri-12 italyan-mutfak-modelleri-13

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!