Küçük Ev Dekorasyon Örnekleri ve Fikirleri

En güzel küçük ev dekorasyon örnekleri için yazımızın sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

939

Küçük ev dekorasyonuna dair ufak ipuçlarını kullanarak evinizi hem olduğundan daha ferah gösterebilir, hem de küçük evin sahip olduğu sıcak ve samimi havayı yakalayabilirsiniz. Yani, küçük eviniz olduğu için üzülmeyin; bu durumu küçük ev dekorasyon örnekleri ile avantaja dönüştürebilirsiniz.

Küçük Ev Dekorasyon Örnekleri Nelerdir?

Küçük, kutu gibi evler dekorasyon konusunda özen ister. Çünkü mobilyaların seçiminden renk tercihine kadar her detayda evin küçük olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Sizin için hazırladığımız küçük ev dekorasyon örnekleri sayesinde evinizi küçük ama sıcak bir aile ortamına dönüştürebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Ev Dekorasyonları

1Açık mutfağı olan küçük ev dekorasyon örnekleri

Eviniz küçükse ve mutfağınız açık mutfaksa, ilham alabileceğiniz birkaç tüyomuz var. Öncelikle, açık renkler kullanarak evinizi aydınlık ve ferah gösterebilirsiniz. Ayrıca mutfak tezgahını hem tezgah hem de masa olarak kullanabilirsiniz. Bu yüzden kenarlarına çok büyük olmamak kaydıyla bir kaç sandalye koyabilirsiniz.

3L tipi koltuk

L tipi koltuk hem rahat olduğu için hem de berjer gibi ekstra koltuğa ihtiyaç duyulmadığı için küçük evlerde tercih edilebilir.

4İlgi çekici dekoratif eşyalar

Bir bisiklet veya sehpa görevi gören bavullar… Kimsenin aklına gelmeyecek fikirlerle evinizi küçük ama eşsiz bir cennete dönüştürün.

6Çekmeceli yatak

Eşyalarınızı koyabileceğiniz dolap için yeriniz az ise, yatak seçiminizde dikkatli davranmalısınız. Alt kısmı çekmeceli olan yataklar fazla eşyalarınızı yerleştirmeniz için size imkan sağlayabilir. Ayrıca hem koltuk hem yatak olarak kullanabileceğiniz tarzda yatak seçmenizde de fayda var. Kitaplık için de ayrı bir yer işgal etmek yerine, duvara monte edebileceğiniz kitap raflarını tercih edebilirsiniz.

Küçük evin küçük balkonu olur

Küçük bir eviniz varsa, tahmin ediyoruz ki balkonu da oldukça küçüktür. Küçük ev dekorasyon örnekleri kadar balkonun dekorasyonu da oldukça zordur. Yaz aylarının sıcak günlerinde akşamları serinlemek için çıktığınız balkonda oturacak yer bile bulamıyor olabilirsiniz. Ama farklı balkon dekorasyon önerilerimizle size bu konuda da yardımcı olabiliriz. O halde, buyurun yazımıza; Küçük Balkon Dekorasyon Örnekleri

küçük ev dekorasyon örnekleri

küçük ev dekorasyon örnekleri

küçük ev dekorasyon örnekleri

küçük ev dekorasyon örnekleri

küçük ev dekorasyon örnekleri

küçük ev dekorasyon örnekleri

küçük ev dekorasyon örnekleri

küçük ev dekorasyon örnekleri

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!