Modern Ofis Tasarımları ve Dekorasyon Fikirleri

2189

Ofis tasarımı önemlidir. Ofis tasarlarken dikkatli olmanızda fayda var. Ofis mobilyaları fazla ucuz değil ve yanlış tasarım yaparak görmekten pişman olacağınız bir ofis tasarlayabilirsiniz. Modern ofis tasarımları ile çekici bir görünüme sahip olan bir ofis ortamı oluşturabilirsiniz.

Modern Ofis Tasarımları İçin Muhteşem Fikirler

Modern ofis tasarımları ile ofisinizi dekore edebilirsiniz. Yazımızı inceleyerek de modern bir ofis tasarımı oluşturmak için ipuçları toplayabilirsiniz. Ofisinizi tasarlarken mobilyalarınızla aksesuarlarınızın uyumuna dikkat etmelisiniz.

Mutlaka incele:  Küçük Ofis Tasarımları, Küçük Ofisler Nasıl Dekore Edilmeli?

1Ofisinizde Bir Dinlenme Alanı Oluşturun

Bütün gün çalışacak değilsiniz ofisinizde kendiniz için bir dinlenme alanı oluşturun. Masanızdan uzakta, güzel dekore edilmiş rahat koltuklarla ve iç açan şık bir tabloyla güzel bir dinlenme alanı oluşturabilirsiniz. Misafirlerinizi de bu rahat koltuklarda ağırlayabilirsiniz.

2Ferah Bir Toplantı Ortamı

Toplantılar çok da eğlenceli değildir. Toplantıda sıkılmayan insan yoktur diyebiliriz. Ancak iç açıcı ve ferah bir toplantı alanında daha güzel bir toplantı yapabilirsiniz. Modern ofis tasarımları düşünürken toplantı masanız koyu renk olabilir ama etrafınızdaki mobilyalar, aksesuarlar mutlaka açık renk olmalı. Eğer perde kullanacaksanız açık renk perde tercih etmelisiniz.

Mutlaka incele:  İşyeri Dekorasyon Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri

3Beyaz ve Fıstık Yeşili Modern Ofis Tasarımları

Ofisinizde beyaz ya da koyu bir renk dışında farklı renkler kullanarak da güzel bir tasarım oluşturabilirsiniz. Yumuşak renkler tercih ederseniz göz yormayan, hoş bir ortam oluşabilir. Fıstık yeşili rengi ofisler için gayet uygun bir renktir.

4Koyu Renk Mobilyalarla Ofis Tasarımı

Koyu renk mobilyalar özellikle şirketler için çok sık kullanılıyor. Mobilyalarınızda sadece koyu renkler değil açık renkleri de kullanırsanız daha hoş olur. Siyah-beyaz ya da kahverengi-beyaz mobilyalar ofisinize hoş bir hava katacaktır.

Mutlaka incele:  İşyeri Dekorasyon Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri

5Spiral Sandalyelerle Toplantı Odası Tasarımı

Eğer düz sandalyeler size sıkıcı geliyorsa ve ofisinize mobilyalarla biraz hareket katmak istiyorsanız görseldeki gibi spiral mobilyalar kullanabilirsiniz. Bu güzel ortamı renkli avizelerle tamamlayabilirsiniz.

En Modern Ofis Tasarımları

Modern ofis tasarımları için daha farklı ve yenilikçi fikirlere ihtiyaç duyuyorsanız aşağıda sizin için derlediğimiz fotoğraflara göz atabilirsiniz. Bu tasarımları aynen kullanmanıza ya da aynı mobilyaları aramanıza gerek yok. Bu mobilyalardan ilham alarak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Ayrıca Taşlı, Ahşap, Klasik Ofis Duvar Saatleri Modelleri isimli yazımızdan ofisiniz için kullanabileceğiniz saat modellerine bakabilirsiniz. modern-ofis-tasarimlari-6 modern-ofis-tasarimlari-7 modern-ofis-tasarimlari-8 modern-ofis-tasarimlari-9 modern-ofis-tasarimlari-10 modern-ofis-tasarimlari-11 modern-ofis-tasarimlari-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!