Nedime Tacı Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Nedime Tacı Modelleri

943

Gelinlerin en yakın arkadaşları nedimeleridir. Ve nedimeler düğünde en dikkat çekici kişiler olarak, nedime tacı gibi tüm detaylara özen gösterirler.

Nedime Tacınızı Kendiniz Yaratın

En yakın arkadaşınızın düğünü için planladığınız her şey yolunda. Yalnızca nedime tacınız eksik. Bunun için gerekli malzemeler ve en güzel örneklerin bulunduğu bir yazı hazırladık; göz atmaya ne dersiniz?

Mutlaka incele:  Gelin Kuşağı Modelleri

1Çiçeklerle süslü nedime tacı

Gelinin en yakınları olarak öncelikle dikkat edeceğiniz şey, onun seçimlerine uyumlu olmak olmalı. Bunun için seçtiği renkten tercih ettiği aksesuarlara kadar her şeyi önceden bilmelisiniz. Bu modelde olduğu gibi çiçeklerle bezeli bir taç hem düğünün temasına, hem de arkadaşınızın seçimlerine uyuyorsa kalın bir taç ile ufak çiçeklerle tacınızı tamamlayabilirsiniz.

2Zarif ama göz alıcı nedime tacı için

Bu nedime tacı için incecik bir taç, küçük bir tül ve ufak çiçeklere ihtiyacınız olacak. Bu modelde silikon tabancayla süreceğiniz silikon üzerine çiçekleri birer birer yerleştirmeniz, ilk adımı tamamlamanız için yeterli. Kırmızı tülün ucunu çiçeklerin alt kısmına dikerek tacınızın masalsı görünümünü tamamlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İlginç Düğün Fikirleri ve Önerileri

3Kocaman ve eğlenceli seçimler için

Son yıllarda gittikçe artan bir trend devasa nedime taçları. Eğer eğlenceli bir bekarlığa veda veya alternatif bir düğün planlanıyorsa bu taçlar tam size göre. Kırtasiyeden alacağınız kuşa kağıdını dilediğiniz gibi katlayarak veya keserek kocaman bir süs elde ediyorsunuz. Ardından güçlü bir yapıştırıcı yardımıyla tacınızın üzerine ekleyeceğiniz süsünüz sayesinde tüm gözler sizin üzerinizde oluyor.

4Rengârenk çiçekler ve cipsolar

Pastel tonlarda seçeceğiniz çiçekleri sevimli cipsolarla süsleyerek düğünün atmosferine bir anda dahil olmanız mümkün. Bu özel nedime taçları sayesinde hem gelinin gönlünü fethedecek, hem de yeteneğinizle akıllarda kalacaksınız.

Mutlaka incele:  2020'de Porselen Makyaj Fiyatları Ne Kadardır?

Farklı bir nedime olmak istiyorsanız

nedime-taci-modelleri-4

Nedimeler genelde gelin ile uyumlu renk ve aksesuarlar tercih eder. Fakat siz kuralların dışına çıkıp dikkat çekici ve hafızalardan silinmeyecek bir nedime tacı yaratmaya ne dersiniz? Bu küçük şapka süsü ile tacınıza sevimli bir hava katacak, davetlilerin gözlerini üzerinizden alamamasına neden olacaksınız.

Nedime taçları arasından hangisini seçerseniz seçin taşırken kendinizden emin olmaya gayret edin. Zira her aksesuar onu taşıyan kişi ile hayat bulur. Dilerseniz, Birbirinden Güzel Nedime Saç Modelleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.
nedime-taci-modelleri nedime-taci-modelleri-5 nedime-taci-modelleri-8

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!