Ordu Düğün Salonları

Birbirinden güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1274

Düğün hazırlıklarının düğün salonu araştırma aşamasına geldiyseniz Ordu düğün salonları listemiz size yardımcı olabilir. Bu listeden size uygun düğün salonunu bulmanızı diliyoruz.

Ordu Düğün Salonları Önerileri

Ordu düğün salonları listemizden sizin için uygun bir düğün salonu seçerek görüşmeye gidebilirsiniz. Görüşmeye gittiğinizde bütün ayrıntıları konuştuğunuzdan emin olun.

Mutlaka incele:  Nikah İşlemleri Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

1Fatsa Ordu Düğün Salonları

Fatsa Düğün Salonu’nun misafir kapasitesi 800 kişi. Görüşmeye gittiğinizde bütün detaylar konuşuluyor. Böylece düğün günü karşınıza ek bir masraf çıkmıyor. Çocuklar için ücretsiz palyaço hizmetleri de var. Salonun yemekli düğün hizmeti yok. Pastalı menü servisleri mevcut.

Adres: Mağazalarbaşı Mevkii Kadınlar Pazarı Yanı Yonca Sokak No:21 Fatsa/ORDU

Telefon: (0452) 423 23 99

2Aktuğ Otel Ordu Düğün Salonları

Sizin hayallerinizdeki düğün kır düğünü temalıysa düğününüzü Aktuğ Otel’de yapabilirsiniz. Aktuğ Otel’in denize sıfır bir kır bahçesi var isterseniz bu kır bahçesinde isterseniz de deniz manzaralı kapalı salon da düğün yapabilirsiniz. Aktuğ Otel’de yemekli ve yemeksiz menü seçenekleri bulunuyor. Menünüzü istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kütahya Düğün Salonları Listesi

Adres: Akyazı Mahallesi S. Malatyalıoğlu Caddesi No 2 Plaj Mevkii ORDU

Telefon: 0452 233 01 11

3Ceren Nazende Düğün Salonu & Restaurant

Ceren Nazende Düğün Salonu da kır düğünü yapmak isteyenlerin hoşuna gidecek bir mekan. Denize sıfır, oldukça hoş bir manzaraya sahip. İlkbaharda ve yazın düğün yapmak için oldukça ideal. Aynı zamanda bir restaurant olduğu için yemekli düğünler de yapılabiliyor. 2009 yılından beri hizmet veren mekan, farklı konseptiyle sektörün öncüleri arasında yer alıyor.

Adres: Düz Mahalle Atatürk Bulvarı No: 277 Perşembe ORDU

Telefon: 0(452) 517 22 00

Mutlaka incele:  Balıkesir Düğün Salonları Listesi

4Gökkuşağı Ordu Düğün Salonları

Gökkuşağı Düğün Salonu 600 kişiye ev sahipliği yapıyor. Salonda yemekli organizasyonlar da yapılabiliyor. Teknolojik açıdan yeterli donanıma sahip olan salonun ücretsiz kapalı otoparkı da mevcut. Düğününüze gelemeyen misafirler de unutulmamış. Web sitesi üzerinden düğün canlı olarak izlenebiliyor.

Adres: Karapınar mah.Atatürk Bul.No:538 Altınordu / ORDU

Telefon: 0452 233 80 40

Düğün Pastası Modelleri

Düğün salonları, düğün pastanızı da temin etmektedirler ancak eğer siz kendinize özgü, farklı bir düğün pastası istiyorsanız düğün pastası yapan pastacılardan sipariş edebilirsiniz. Düğün pastası için henüz karar vermediyseniz Düğün Pastası Modelleri isimli yazımızdan pasta modellerine göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!