Otel Düğünleri Konseptleri, Maliyetleri ve Fikirleri

645

Otel düğünleri en keyifli düğünlerdendir. Oteller davet konusunda deneyimli oldukları için düğün organizasyonları da keyifli geçmektedir. Otelde yapılan düğünler eskisi kadar pahalı ve ulaşılmaz değil. Bu nedenle de çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Otel Düğünleri Fikirleri

Otel düğünleri son yılların trendleri arasında. Her otelin kendine ait konsepti olsa da bu konseptler gelin ve damatların isteği doğrultusunda değiştirilebiliyor ya da konseptlere ek olarak bazı değişiklikler yapılabiliyor.

Mutlaka incele:  En Güzel Damat Havlusu Modelleri ve Yapılışları

1Mevsim Temalı Otel Düğünleri

Düğününüzü hangi mevsimde yapacaksanız o mevsimin renklerine göre otel salonunuzu şekillendirebilirsiniz. Hangi rengi kullanacağınızı bulmanız da çok basit. Hangi mevsimde yapıyorsanız doğanın o mevsimdeki halini gözünüzün önüne getirmeniz yeterli. Bu konsepti uygulamak için masa örtüleri, sandalye örtüleri ve dekorasyonda değişiklik yapılması gerekebilir. Bu yüzden de ekstra bir maliyet ortaya çıkabilir.

2Vintage Düğün Konsepti

Vintage temalı düğünler otel düğün konseptleri arasında en popüler olanları. Aslında bu düğünler biraz minimal ve şaşaasız olduğu için de çok tercih ediliyor. Ancak tabii vintage ögeler bulmak biraz zor ve pahalı. Bu nedenle tavsiye edemeyen çiftler de var. Eğer eski yıllara özlem duyuyor ve o yılları seviyorsanız şık bir vintage temalı düğün yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  2017 Nişan Dans Müzikleri Listesi

3Lavanta Temalı Otel Düğünleri

Lavanta rahatlatıcı ve hoş kokusu sayesinde birçok insanın favori kokusu olmuştur. Bu hoş kokulu çiçekle donatılmış bir salon herkes tarafından beğenilecek bir seçim olacaktır. Lavantalarla süslenmiş masalar, etrafta lavantanın o güzel renklerini taşıyan süs eşyaları, gelin çiçeğindeki lavanta detayları gibi dokunuşlarla harika bir tema ortaya çıkartabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel İncili Gelin Tacı Modelleri

4Siyah-Beyaz Temalı Otel Düğünleri

Otel düğünü için siyah beyaz teması da çok uygun bir tema olacaktır. Eğer siyah- beyaz renklerin uyumunu seviyorsanız bu renkleri temanızda kullanabilirsiniz. Siyah beyaz renkler size süsleme konusunda da sorun yaşatmayacağı için kolayca uygulayabileceğiniz, hoş bir tema olacaktır.

Düğün Organizasyon Paketleri ve Fikirleri

Düğün organizasyonu emek ve sabır isteyen bir iştir. Düğün organizasyonunuzu yapacak şirket ve çalışanların bu konuda deneyimli olmaları, işlerini ciddiyetle yapmaları önemli bir konudur. Eğer düğün organizasyonları hakkında bilgi edinmek ve fikir almak istiyorsanız Düğün Organizasyon Paketleri ve Fikirleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!