Yeni Mutfak Modelleri ve Renkleri

Yeni mutfak modelleri için yazımızın sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

817

Mutfaklar yenileniyor! En yeni mutfak modelleri arasında cıvıl cıvıl renklerin hakim olduğu gökkuşağı gibi mutfaklar da bulunuyor, fabrika havasında Loft stili mutfaklar da…

En Yeni Mutfak Modelleri Neler?

Her geçen gün değişen dekorasyon trendleri, mutfaklara da yenilik getirdi. En yeni mutfak modelleri arasındaki bazı mutfaklara renkler hakim oldu, bazılarına vintage havası, bazılarına ise aydınlık ve ferah İskandinav stili…

Mutlaka incele:  Modern Sehpa Örtüsü Modelleri

1Renkli mutfaklar, renkli yaşamlar

Mutfaklar renkleniyor! Artık beyaz, gri, bej, krem ve kahverengi tonlarındaki mutfaklar geride kalırken daha renkli, cıvıl cıvıl mutfaklar ön plana çıkmaya başlıyor.

3Kırmızının çekiciliği

Yeni mutfak modelleri arasında en yaygın olan renklerden biridir kırmızı. Kırmızı sandalyeler, kırmızı davlumbaz, vazolar… Siz de mutfağınızı kırmızının çekiciliği ile buluşturabilirsiniz.

4İskandinav tarzı mutfaklar çok moda

En yeni mutfak modelleri arasında kendine yer bulan bir başka tarz da, İskandinav tarzı… Ağırlıklı olarak beyazın hakim olduğu İskandinav stilinde ahşabın önemi de büyük.

6Fabrikadan mutfağa; Loft stili

Tuğlalı duvarlar, metalik renkler, kasalar… Fabrika stili olarak bilinen Loft, en yeni mutfak modelleri arasında yer alıyor.

7Loft stili, ahşap ve renkli nesnelerle birleştirilebilir

Loft stili sadece metalik renkte eşyalardan ibaret değildir. Renkli tabureler, ahşap mutfak dolapları da Loft stili mutfak dekorasyonunda yer alabilir.

8Vintage tarzı mutfaklar da en yeni mutfak modelleri arasında

Eski dönemlere ait eşyaların modern eşyalarla harmanlanarak kullanılmasını kapsayan Vintage dekorasyon, mutfaklara da hakim oldu!

9Nostaljik dekorasyon ürünleri kullanabilirsiniz

Vintage dekorasyonun hakim olduğu mutfaklarda kendinizi zaman makinesiyle geçmişe yolculuk yapmış gibi hissedebilirsiniz. Çünkü bu mutfaklara A’dan Z’ye nostalji hakim!

Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

En yeni mutfak trendlerini anlattık. Mutfağınızı yenilemek istiyorsanız en yeni mutfak modelleri arasından seçim yaparak, istediğiniz tarzda mutfağa sahip olabilirsiniz. Fakat ‘evimin mutfağı çok küçük, nasıl dekore edeceğimi bilmiyorum” diyorsanız Küçük Mutfak Dekorasyonu yazımızı inceleyebilirsiniz.

yeni mutfak modelleri

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!