Bebek Şekeri Yazıları

En güzel bebek fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

10048

Bebek şekerleri bebekler doğduğu zaman gelen misafirlere ya da ilerleyen günlerde yapılan bebek mevlütünde gelen misafirlere dağıtılır. Hazırlanan şekerlerin üzerine kısa notlar ve sözler yazılabilir. Genellikle sadece bebeğin ismi ve tarih yazılsa da bebek şekeri yazıları ile şekerlerinizi daha sevimli bir hale getirebilirsiniz.

En Güzel Bebek Şekeri Yazıları

Bebek şekeri yazıları kısa olmalı. Şekere asılacak bir etikete yazı yazılacağı için çok uzun yazılar hoş durmayacaktır. Bebeğinizin doğumunu kutlayan kısa yazılar şeker için fazlasıyla yeterlidir.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel 6 Ay Kınası Kıyafetleri, 6 Ay Kınası İçin Bindallı Modelleri

1Komik Bebek Şekeri Yazıları

Bebek şekerinizin üzerine okuyanları gülümsetecek sevimli yazılar yazdırabilirsiniz. Örneğin “Melis kadar tatlı değil ama..” yazdırabilirsiniz. Şeker dağıtacağınız için, şekerle ilgili espriler yazdırmanız insanları gülümsetecektir ve unutulmaz olacaktır. Kısa ama mesajı net yazılar her zaman akılda kalıcı olur.

3Hoşgeldin Bebek Şekeri Yazıları

Bebeğinize şekerlerin üzerine yazdıracağınız bir yazıyla da “Hoşgeldin” diye bilirsiniz. “Aramıza hoşgeldin”, “Artık 3 kişiyiz”, “Çekirdek aile olduk” gibi yazılar tercih edebilirsiniz. Buna benzer yazılar bebeğinizi selamlamanın sevimli bir yolu olacaktır.

4Güzel Bebek Şekeri Yazıları

İnsanların aklında kalıcı olması ve seneler sonra bile bebek şekerine baktıkları zaman o günü hatırlamaları için yaratıcı yazılar yazabilirsiniz. Bebek şekerlerinin üzerine yazılan yazılar çok uzun olmamalı. Kısa, akılda kalıcı ve net sözcükler olmalı. Bebek şekerinin üzerine yazılan yazı 1 cümleden fazla olursa hem şekerin üzeri kalabalık görünecektir  hem de abartılı olacaktır.

Mutlaka incele:  Bebek Mevlüt Şekeri Modelleri

5Bebek Şekeri Notları

Bebek süsleri yazıları hazırlarken üzerine minik notlar yazabilirsiniz. Bebeğinizin doğumuyla ilgili düşüncelerinizi, duygularınızı belirtebilirsiniz. O sizin bebeğiniz ve şekerin üzerine duygularınızı yazmanız en büyük hakkınız. Bebek şekerinin üzerine nasıl bir yazı yazdırmak istiyorsanız onu yazdırın. Bebeğiniz büyüdüğünde ona da bu şekerlerden vermek için birkaç tane saklamayı da unutmayın.

Bebek Şekeri Malzemeleri ve Fikirleri

Bebek şekeri hazırlarken işinize yarayacak malzemeler ve fikirler için Bebek Şekeri Malzemeleri ve Fikirleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!