Nişan Magnetleri

Birbirinden güzel nişan süsleri fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3553

Nişan töreninin bitiminde, törene gelen misafirlere o günü hatırlatacak hediyelikler dağıtılabilir. Nişan şekeri, magnetler, küçük hediyelikler verilebilir. Nişan magnetleri, gelen misafirlere uzun soluklu bir hediye vermek isteyenler için uygun bir tercih olacaktır.

En Güzel Nişan Magnetleri

Farklı nişan magnetleri çeşitleri arasından size en uygun olduğunu düşündüğünüz magnetten, nişana gelecek kişi sayısına göre magnet hazırlatabilirsiniz. Nişandan sonra da nişanınıza gelemeyen insanlara magnet hediye etmek istiyorsanız sayıyı biraz daha fazla tutabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Nişan Kurdelesi Modelleri ve Süsleme Örnekleri

1Yüzük Şeklinde Nişan Magneti

Sade ancak günün anlamına uygun bir magnet arıyorsanız görseldeki gibi bir nişan magneti sizin için uygun olacaktır. Eğer isterseniz tülsüz bir model de tercih edebilirsiniz ancak uzaktan da dikkat çekebilmesi için tülle süslenmiş bir nişan magneti yaptırmanızı öneriyoruz.

2Çerçeveli Nişan Magneti

Çerçeveli magnetler de nişan magnetleri için tercih edilen modellerdendir. Sedefli çerçeveler çok daha şık duracaktır. Kurdelelerle süslenmiş bir çerçeve tercih edebilir ve çerçevenin içine isimlerinizi, nişan tarihinizi yazdırabilirsiniz. Çerçevelerin sağlam olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Mutlaka incele:  Nişan Kapı Süsleri Yapımı, Örnekleri ve Fikirleri

3Seramik Magnetler

Çok sık kullanılmasa da seramikten de nişan magnetleri yapılabiliyor. Seramik biraz hassas bir malzeme olduğu için genellikle çok tercih edilmiyor ancak kaliteli seramikten yapılmış nişan magnetleri gerçekten şık duruyor. Üzerinde karikatür olan, sade ve sevimli bu magnet, nişan töreninize gelen herkesin çok hoşuna gidecektir.

4Kuş Kafesi Şeklinde Magnetler

Kafes şeklinde nişan magnetleri şıklığı ile göz dolduruyor. Misafirlerinize farklı bir magnet hediye etmek istiyorsanız kuş kafesi şeklinde magnetlere göz atabilirsiniz. Bazı magnetler camdan da yapılıyor. Camdan yapılan kuş kafesleri daha estetik duruyor. Eğer cam kırılır diye korkuyorsanız metalden yapılmış bir magnet de tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Söz Bohçasında Neler Olur? Söz Bohçası Örnekleri

5Kalp Şeklinde Nişan Magneti

Kalp şeklinde bir magnet size biraz klasik gelebilir ancak güzel süslenmiş bir magnet, misafirlerinizin dolabında çok şık duracaktır. Biraz daha kişiselleştirmek isterseniz kendi nişan çiçeğinizin renklerine sahip çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

Kütük Nişan Tepsisi Modelleri, Yapımı ve Fiyatları

Nişanınızda kullanmak üzere farklı bir nişan tepsisi arıyorsanız kütük tepsilere bakabilirsiniz. En güzel kütük nişan tepsisi modelleri için Kütük Nişan Tepsisi Modelleri, Yapımı ve Fiyatları isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!