Sabun Nikah Şekeri Modelleri

2233

Düğün hazırlığınızı büyük ölçüde tamamladıktan sonra sıra nikah şekerinizi seçmeye geldiyse, doğru yerdesiniz. Davetlilerinize dağıtacağınız sabun nikah şekeri, evlerinde hoş bir koku yaratacak ve aynı zamanda da dekoratif bir eşya görevi de görecek.

En Güzel Sabun Nikah Şekeri Modelleri

Başlangıçta badem şekeri ile başlayan nikah şekeri serüveni artık bambaşka şekillerde yoluna devam ediyor. Eğer siz de nikah şekerinizde farklılık arıyorsanız size birbirinden harika sabun nikah şekeri örnekleri sunabiliriz.

Mutlaka incele:  Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler

1Sabun Nikah Şekeri 

Hem farklı hem de şık bir nikah şekeri fikri olarak, son dönemde düğün modası içerisinde oldukça popüler olan sabun nikah şekeri, yani bir diğer adıyla nikah sabunu tercih edebilirsiniz.

2Dikdörtgen Şeklinde Sabun Nikah Şekeri

Nikah sabunları, çok farklı şekillerde olabilir. En popüler olanı dikdörtgen şeklinde, minimal bir tasarıma sahip olan ama muhteşem bir kokuya sahip olan sabunlardır.

3Sabun Nikah Şekeri Süsleme

Bu sabunları keten kumaş, hasır ip, tül gibi farklı malzemelerle süsleyerek harika bir nikah şekeri elde edebilirsiniz. İsminizi ve nikah tarihini isterseniz üzerine iliştireceğiniz bir karta isterseniz de direk sabunun üzerine yazabilirsiniz.

4Romantik Sabun Nikah Şekerleri

Daha çok göze hitap eden bir nikah sabunu arıyorsanız kesinlikle şekilli modelleri tercih etmelisiniz. El ustalığı ile yapılmış bu harika sabunlar, davetlilerinizi kendine hayran bırakabilir.

Mutlaka incele:  Mum Nikah Şekeri Modelleri

5Güzel Kokulu Sabun Nikah Şekeri

Kelebek, kalp veya gül şeklinde işlenebilecek bu harika sabunları şık bir kutu içerisinde ve dantelli kumaşlar ile takdim edebilirsiniz. Bu sabunlar eğer güzel bir kokuya da sahipse en güzel nikah şekeri sizin olacak demektir.

6Armut Sabun Nikah Şekeri

Daha organik, güzel kokulu ve aynı zamanda hoş bir tasarıma sahip bir sabun arıyorsanız kesinlikle bu tarz bir tasarıma göz atmalısınız. Armut şeklinde tasarlanan ve tıpkı armut gibi kokan bu şık sabunlar, harika bir nikah şekeri fikri olabilir. Minimal bir kutu içerisinde takdim edebileceğiniz bu nikah sabunu oldukça şık görünüyor.

7Çiçek Buketi Sabun Nikah Şekerleri

Sabunlar, el işçiliğiyle çok farklı şekillere bürünebiliyor. Gelin ve damat figürü işlenmiş bu harika sabun da buna en güzel örneklerden. Nikahınızı temsil eden bu harika tasarımı tercih edebilirsiniz. Bir çiçek buketi şeklinde olan bu harika gül figüründeki sabunlar da oldukça hoş görünüyor. Davetlilerinize dağıtırken bile herkesin elinde son derece şık bir görünüm sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri ve Yapımı

8Sade Sabun Nikah Şekeri Tasarımları

Gösterişten hoşlanmayan çiftler için harika bir örnek daha. Dikdörtgen şekilli ve güzel kokulu bu sabunları dantele sarmayalarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Üzerine iliştireceğiniz isminizin yazdığı bir kart ile de görünümünü tamamlayabilirsiniz.

9Kendi Yapabileceğiniz Modeller

Minimallikten hoşlanıyorsanız çok fazla şekilli olmayan sabunların çok iyi koktuğuna emin olmalısınız. İsterseniz hem güzel kokan hem de şekilli sabunları tercih edebilirsiniz. Ancak birinden biri mutlaka nikah sabununuzda yer alması gereken özellikler. Seçtiğiniz sabunların şık bir şekilde paketlenmesi de göze hitap etmesi açısından önem taşıyan bir diğer konu.

Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler

En mutlu gününüzde sizi yalnız bırakmayan davetlilerinize hoş bir anı bırakmak için kullanılan nikah şekerleri, sonsuz seçeneklere sahip. Farkınızı nikah şekeri seçimininde de göstermek isterseniz nikah şekeri için farklı öneriler sunduğumuz yazılara göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!