Sünnet Dolap Süsleri

En güzel sünnet düğünü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2191

Sünnet düğününe gelecek misafirlere hediye dağıtmak gibi bir gelenek aslında yok. Pek çok sünnet düğününde misafirlere hediye dağıtılmıyor. Sünnet için mevlüt yapılacaksa orada hediye verilebiliyor. Sünnet düğününde ya da sünnet mevlütünde bulunan insanlara hediye vermek istiyorsanız sünnet dolap süsleri yaptırabilirsiniz.

En Güzel Sünnet Dolap Süsleri

Sünnet dolap süsleri, sünnet düğününe ya da sünnet mevlüdüne gelen insanlara dağıtılabilir. Eğer fazla maliyetli olmasın istiyorsanız sadece sünnet mevlüdünde dağıtabilirsiniz. Sünnet magneti olarak hazırlatabileceğiniz pek çok model var.

Mutlaka incele:  Sünnet Kartları ve Modelleri

1Sünnet Asası Şeklinde Dolap Süsü

Dağıtılan sünnet hediyelik dolap süsünün bir sünnet düğününe ait olduğunu belli etmek istiyorsanız sünnet asası şeklinde bir dolap süsü hazırlatabilirsiniz. Çocuğunuzun sünnet asasını aldıysanız bu asaya benzer bir dolap süsü de yaptırabilirsiniz. Böyle bir ayrıntı misafirlerinizin dikkatini çekecektir.

2Çerçeve Şeklinde Dolap Süsü

Çerçeve şeklindeki dolap süsleri en çok tercih edilen dolap süslerindendir. Bu tarz süsler plastikten, metalden ya da keçeden yapılabilir. Çerçevenin içine isterseniz çocuğunuzun bir fotoğrafını koyabilirsiniz ya da verdiğiniz kişiler istedikleri fotoğrafları koyabilsin diye çerçeveyi boş bırakabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sünnet Buzdolabı Süsleri Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri

3Taç Şeklinde Dolap Süsleri

Taç şeklindeki sünnet dolap süsleri de sünnet düğünlerinde sıkça dağıtılan süslerdendir. Taç şeklindeki bir sünnet dolap süsüne isterseniz bu görselde olduğu gibi sevimli bir erkek çocuğu da ekletebilirsiniz. Çocuğunuza nazar değmemesi için magnetin üzerine nazar boncuğu yapıştırabilirsiniz.

4Fotoğraflı Sünnet Dolap Süsleri

Fotoğraflı sünnet dolap süslerinin maliyetleri düşüktür. Eğer sünnet magneti için çok fazla bir bütçeniz yoksa fotoğraf baskılı bir magnet hazırlatabilirsiniz. Bu magnetlerin üzerindeki fotoğraf baskılarının kalitelerine göre fiyatlar değişmektedir. Baskıların kalitesi düştükçe fiyatlar da düşecektir.

Mutlaka incele:  En Güzel Sünnet Fikirleri: Sünnet Balonları

5Sünnet Çocuğu Şeklinde Dolap Süsü

Sünnet dolap süsü olarak isterseniz sevimli bir sünnet çocuğu süsü hazırlatabilirsiniz. Bu süsleri isterseniz kendiniz keçeden sünnet magnetleri hazırlayabilirsiniz. Bu süslerin üzerine daha parlak ve hoş görünmesi için renkli sim yapıştırabilirsiniz. Sim eklemek sizi biraz zorlayacaktır. Sim eklerken dikkatli olmalısınız.

Sünnet Şapkası İçin Harika Modeller

Çocuğunuzun sünnet düğünündeki kıyafetiyle şapkası çok önemlidir ve kıyafetinin uyumlu olması gerekir. Sünnet kıyafeti için tercih edilebilecek şapka modellerini Sünnet Şapkası İçin Harika Modeller isimli yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!