Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Hakkında
Fotoğraflar
Değerlendirmeler

JDA Köpek Eğitimi

JDA Köpek Eğitimi

4.9 (106)
Çevrimiçi
Teklif Al

JDA Köpek Eğitimi
4.9 106 oy
Hakkında
JDA Köpek Eğitim ailesi olarak İstanbul / Çekmeköy'de bulunan eğitim merkezimize bütün Türkiye'den köpek dostlarımızı profesyonel eğitmenlerimiz ile misafir etmekteyiz.

Köpek dostumuzun durumu ve yaşanılan problemler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmamız için "teklif al" butonu aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim ile ilgili sorularınız için bize "teklif" butonundan ulaşabilirsiniz.
Adres
Çekmeköy, İstanbul
Genel Bakış
Ortalama 6 saatte teklif veriyor
106 kez değerlendirildi.
5 kişi çalışıyor
2 yıldır gigbi'de

Fotoğraflar ve Videolar
24 Fotoğraf, 7 Video
JDA Köpek Eğitimi
JDA Köpek Eğitimi


Uzmanlık Alanı
Köpek Eğitim

Değerlendirmeler
4.9
106 değerlendirme
5
%96
4
%3
3
%0
2
%1
1
%0

Emel Ekşi
Çok teşekkür ediyorum. Çok ilgili ve bilgili eğitmenler. Hiç söz dinlemeyen kangalım eğitimden sonra söz dinlemeye başladı. Köpek eğitimi düşünen kişilere tavsiye ederim.
19 Mart, 2023

Talha Irmak
Enes Bey'e ve Tuğçe Hanım'a çok teşekkür ediyorum. 6 aydır köpeğimi tanıyamadığımı, JDA ile tanıştıktan sonra anladım. Beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bir süreç oldu.
12 Mart, 2023

Hatice Erdoğan
27 Şubat, 2023

Pınar Boyabat
2 yaşında, alman çoban köpeği cinsi köpeğimle beraber eğitim aldık. Çok memnun kaldık. Eğitim boyunca da ödüllendirme olarak sevgi verildiğini bize fazlasıyla hissettirdiler. Teşekkür ederiz.
03 Şubat, 2023

Taha Öner
21 Ocak, 2023

mujde ergul
17 Ocak, 2023

Burcu Yavuzer
Sonuçtan çok memnunuz ama eğitim başında konuştuğumuz süreden 10-15 gün kadar uzun sürdü eğitim. Yine de çok çok teşekkür ederiz
03 Ocak, 2023

Sıla KOÇAK
Golden köpeğimizi 4 ay önce JDA köpek eğitim merkezinde Tuğçe hocamıza emanet ettik. Yürürken çekiştirme ,komut dinlememe, sosyalleşememe, seslere karşı aşırı duyarlılık beraberinde havlama ve bizi hayli zorlayan evde yalnız kalamama problemimiz vardı. Eğitim süresince video ve resimlerle gün aşırı bilgilendirildik ve çok memnun kaldık. 2,5 aylık bir eğitim sonunda köpeğim baştan yaratılmış gibiydi. Özellikle itaat konusunda mükemmel bir değişim vardı . İnanamadık.. Şu anda çok daha sağlıklı bir iletişimimiz ve uyumumuz var , çok mutluyuz . Benimle aynı veya benzeri sorunlar yaşayan hayvanseverlere şiddetle tavsiyemdir. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Emeği geçen başta Tuğçe hocam ve ekibine çoookk teşekkür ederim. İyi ki siz !
29 Aralık, 2022

İlayda Bilgin
Köpeğimizle bugün adaptasyon çalışması yaptık ve teslim aldık. Gerçekten eğitimden ve eğitim sürecinden çok memnun kaldık. işin uzmanı oldukları belli, daha önceki egitim verilen köpeklerin videolarını izlettiler ve gözümüz arkada kalmadı hiç. Son derece ilgili ve alakalılar. Çok teşekkür eder başarılar dileriz
15 Aralık, 2022

Özcan Kayisoglu
13 Aralık, 2022

Burcu Ayyıldız
Eğitiminden çok memnun kaldım her şey için çok teşekkür ederim
06 Aralık, 2022

Melis Serin
Sonuçtan memnunuz, ilgileri için teşekkür ederim
01 Aralık, 2022

Deniz Alkan
2 aylık erkek beagle cinsi köpeğimize tuvalet ve temel komutlar için destek oldular. Çok çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
22 Kasım, 2022

Mahsum Sabri Gün
18 Kasım, 2022

Nazmiye Özdemir
Köpeğimiz parkta vs. kedi, diğer köpekler, hatta kirpiye bile agresif tavırlar gösteriyordu. Önce Enes hocamız ile sonra da Tuğçe hocamız ile görüştüm. Her ikisi de ilk görüşmeden, köpeğimizi eğitim sonrasında teslim alana hatta eğitim sonrasında şimdi bile çok yardımcı oluyorlar. Kendi yerlerinde de kedi besliyorlar, köpeğimizde şuan tüm canlılara karşı pamuk gibi oldu. Çok teşekkür ediyoruz.
10 Kasım, 2022

Hazar Genisol
Diğer canlılara karşı problemli olan terrier köpeğimize eğitim aldırdım, herşeyiyle çok çok memnun kaldım. Az sayıda köpekle çalışmaları güzel, aynı anda en fazla 10 köpek olması hem sağlık açısından, hem de genel olarak daha güvenli bir ortam oluşturuyor. Giriş için yaklaşık 2 hafta bekleme süremiz oldu ama beklediğimize kesinlikle değdi. Eğitim boyunca düzenli bizi bilgilendiren Tuğçe Hocama, eğitim öncesinde bizi doğru yönlendirmeleri ile mest eden Enes Beye her şey için çok teşekkür ederim.
01 Kasım, 2022

Eda Üçler
Köpğimiz 2 hafta önce mezun oldu, şu an için her şey çok güzel gidiyor. Eğitim süresince zaten güzeldi, eğitim sonrasında da eğitim bitti anlayışı olmadı her soruma yardıma ihtiyacım olduğu her anda titizlikle cevap alabiliyorum. İyi ki yorumları okuyarak burayı tercih etmişim.
23 Ekim, 2022

Eda Ceylan Yıldız
İşini severek yapan bi ekipten oluşuyorlar. Ortam çok güzel, az sayıda köpek var ve köpeklerin durduğu gayet güzel ev ortamında, sıcak bir yer. Temel eğitim için bize yardımcı oldular, yeni sahiplendiğimiz poddle cinsi köpüğümüze eğitim aldırdık, oldukça memnun kaldık. Herkese gönüş rahatlığı ile ravsiye ediyorm
22 Ekim, 2022

MURAT DEMİR
03 Ekim, 2022

Yıldırım Yılmaz
03 Ekim, 2022

Berk A.
gigbi.comdaki yorumlarını okuyarak aldığımız köpek eğitim hizmetinden çok memnun kaldık. Eğitim boyunca bizi düzenli video ile bilgilendirdiler. Eğitim sonunda da şu an herşeyden çok memnunuz. Tekrar teşekkür ederiz.
29 Eylül, 2022

Nur Kalkan
Köpeğimizde kedilere karşı agresiflik vardı, jdaya ilk gittiğimizde bahçede dolaşan kedicikleri gördük ve sonrasında Tuğçe hoca ile görüştükten sonra da tamamen ikna olduk. eğitime gelirsek de eğitim süresi boyunca bizi sürekli düzenli olarak bilgilendirdiler videolarla ve 1 ay sonra da adaptasyona davet ettiler. Adaptasyonda köpeğimiz kedilere karşı tamamen sakindi, çok değişmiş hatta kedilerle oyun bile oynuyordu, adaptasyonda bizi bilgilendirdiler ve söylediklerini de eve geldiğimizde dikkate aldık. Bu youmu yazmak için de özellikle 3 ay bekledim; şu anki durum her şeyden çok memnunuz. Köpeğimiz bu süreçte hocamızın dediklerini de uyguladığımız için oldukça gelişim gösterdi ve hatta eve bir de kedi almak istiyorduk, onu da aldık. Şimdi birlikte çok uyumlu şekilde yaşıyorlar. Çok teşekkür ediyoruz her şey için
19 Eylül, 2022

Ebru Özdemir
Çok teşekkürler, yavrumuzun temel itaat eğitimi sonrasında çok memnun kaldık
08 Eylül, 2022

Nuray M.
Eğitim ilk söyledikleri süreden 15-20 gün kadar uzun sürdü ama sürecin tamamlanmadığı ve köpeğimizin potansitelini ortaya çıkarmak için uzattıklarını söylediler, ikna oldum ama yine de çocuklarla birlikte çok özledik. Sonuçtan ise çok memnunuz, köpeğimizdeki tüm sorunlar ortadan kalkmış ve rehabilite olmuş şekilde bize döndü. 1 puanı da eğitim süresi uzadığı için kırdım. Teşekkür ederim
20 Ağustos, 2022

Mücahit Çekim
Köpeğimin insanlara karşı çok fazla havlaması ve hırçınlığı vardı ve asla söz dinlemeyip sürekli eve tuvaletini yaptığı için eğitmen arayışına girdim. 3-4 yerle konuştuktan sonra JDA ailesiyle görüştüm önce Enes Bey ilgilendi sonra Çekmeköy'de ki yerlerine gittim, orada Tuğçe Hanım ilgilendi. Çok ilgili insanlar ve hayvanları seviyorlar bunu buradan okuyarak değil de instagram hesaplarına girerek de görebilirsiniz. Eğitimli ördekleri var :). Danny'i bırakırken ondan ayrılmamda zorlandığımı fark edip sürekli konuştular ve hatta bana çok zayıf olduğum bir dönemde ders niteliğinde bir iyilikleri bile dokundu. Enes Bey ve Tuğçe Hanım ile tanıştıktan sonra kendinizi sorgulayabilirsiniz ve kendilerine ne desem ve ne kadar teşekkür etsem az, buraya birkaç satır yazarak duygularımı paylaşabiliyorum sadece. Danny'nin insanlara karşı olan tutumu tahminimizden fazla kötü olduğu için eğitimi uzun sürdü fakat eğitiminden geleli 3 ile 4 ay kadar oldu ve şuan o kadar iyi anlaşıyoruz ki yaramazlık yaptığında sadece "hı-ı" gibi sesler çıkarmam bile durmasına yetiyor. Kesinlikle beni dinlemeyen köpeğime 1 hafta önce Pati Vermeyi öğrettim ve bu değişimin sebebi bu üç kişi her birine tekrar teşekkür ederim. Bu kadar zaman sonra yazmamın sebebi ise Danny'i gözlemleyip en doğru şekilde anlatmak istemem. Köpeğinizi eğitime verirken onunda bir karakteri olduğunu ve sizin onu tanımanız gerektiğini lütfen unutmayın. Köpek eğitiminde JDA ailesine kesinlikle güvenebilirsiniz. Verdikleri hizmete değil onların hayvan sevgisine güvenin ve onların hayatınız üzerinde ki değişimi sadece seyderin derim. Buradan kendilerine tekrar teşekkürlerimi iletiyorum, iyi ki varlar ve iyi ki Danny ile onlarla tanıştık.
16 Temmuz, 2022

Sinan Eyidoğan
Köpeğimiz Mars'ın aldığı eğitimden oldukça memnun kaldık. Artık söz dinliyor ve tuvalet problemi çözüldü. Tuğçe Hanıma ve Jda ailesine teşekkür ediyoruz.
11 Haziran, 2022

Betül Cesur
Enes Bey ve Tuğçe hocadan aldığımız eğitim doğrultusunda neleri yanlış ve eksik yaptığımızı teker teker anlattı ve çözüm yolları üretti. İyi ki yollarımız kesişmiş.
14 Mayıs, 2022

Hazal Çölkesen
Çok teşekkür ediyoruz. İleri itaat için de mutlaka düşüneceğiz, herkese tavsiye ediyıorum
19 Nisan, 2022

Funda Eriş
İlk başta Enes Bey ile görüştük. Bizimle ciddi anlamda empati kurarak, köpeğimiz ile ilgili yaşadığımız problemleri dinledi. Sonrasında ilk başta eğitime gerek olmadığını, köpeğimiz ile ilgili yaşadığımız problemleri kendimizin de çözeceğiz konusunda bize tavsiyelerde bulundu ancak biz zaten yurtdışı seyahatimiz olduğu için köpeğimizi otele bırakmak yerine hem de o süreçte eğitim alsın diye JDAya bıraktık. Yurtışında olduğumuz süreçte bizi sürekli bilgilendirdiler, gözümüz aklımız hiç arkada kalmadı. 1-1.5 aylık süre sonunda da adaptasyon çalışmasında köpeğimizi görünce inanamadık, yanında kedi ve ördeklerle arkadaşça oynuyor, hiç agresyon göstermeden diğer hayvanlarla arkadaşça oynuyordu. Yaşadığımız tüm agresyon problemlerinin düzeldiğini gördük ve çok mutlu olduk. Yorum yapmak için de özellikle 2 ay kadar evde de nasıl bir süreç geçireceğimizi merak edip bekledim. 2 aydır evde de çok mutlu şekilde köpeğimiz ile iletişim kurabiliyoruz, sokakta, bahçede de artık hem yürüme esnasında, hem de serbest bıraktığımız zaman hiçbir sorun yaşamıyoruz. JDAyi tüm arkadaşlarıma tavsiye ettiğim gibi bu yoruma göz atan kişilere de gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Mutlaka yerlerine gidin görüşün. Beni daha iyi anlarsınız. Teşekkürler
10 Mart, 2022

Tuğba Örsel
Köpeğimiz 9 aylık akila, temel itaat eğitimi aldırmak ve dişleme gibi problemlerde köpeğimiz ile iletişim kurmak istiyorduk. Tuğçe Hoca köpeğimize 1 aylık süreç sonunda temel itaat eğitimi ve komutlar konusunda eğitim verdi, çok memnun kaldık. Eğitimde periyodik olarak video ve fotoğraflar ile bilgilendirildik. Eğitim sonunda köpeğimizi sorunsuz, oldukça sağlıklı ve mutlu bir şekilde teslim aldık. Adaptasyon çalışmalarında nasıl davranmamız gerektiği konularında bizi de bir eğitimden geçirdiler.
07 Mart, 2022

Ahmet Akın
Cane Corsa köpeğim Rocky i artık yanımda gezdirebiliyorum. Komutlar sayesinde sözüme itaat ediyor. İstanbul köpek eğitim Tuğçe Hanım a ve Enes Bey e ayrı ayrı teşekkür ederim. gece ve gündüz sürekli irtibat halinde olmasından dolayında hiç bir özlem olmadı. Gayet memnum. Herzaman referans olabilirim. Resim ve videolar gönderebilirim. Çok çok tşk.
09 Ocak, 2022

Atilla Kaan GÜNDOVAN
Valla hocam ilk başta da söylemiştim, 10-15 yer toplamda gezmişimdir. Sizin kadar güven veren başka bir eğitmenle çalışmadım ben. Valla her görüştüğümüzde diyorum, her görüştüğümüzde de diyeceğim, emeğinize sağlık hocam.
05 Ocak, 2022

Ömer Kuyu
21 Aralık, 2021

Oğuz Öktem
Hep köpeğimi hemde beni eğittiler iletişim gayet iyi. JDA ile çalışmaktan çok keyif aldım teşekkürler 😊
20 Aralık, 2021

Recep Coşkun
18 Aralık, 2021

Deniz Cici
04 Aralık, 2021

Nalan Nadir
03 Aralık, 2021

Ozdal Gokce
Dakik bir hizmet aldım.
23 Kasım, 2021

Kadir Ilgaz
köpeğimizi bugün teslim ettik işin uzmanı oldukları belli daha önceki egitim verilen köpeklerin videolarını izlettiler gözümüz arkada kalmadı son derece ilgili ve alakalılar sonucu sabırsızlıkla bekliyoruz
15 Kasım, 2021

Halil Kaftan
Adamın dibi böyle bir eğitim hocası olamaz kessinlikle tavsiye ederim verdiğiniz paranın hakkını alıyor
29 Ekim, 2021

Tayfun Kandemir
Süpersiniz elinize emeğnize sağlık.
27 Ekim, 2021

Melike Özcan
Birkaç tane eğltmenin eğitemem dediği köpeğimi eğittiniz teşekkür ederim başarınızın devamını dilerim kopeğimle çok güzel ilgilendiniz
20 Ekim, 2021

Ceren Kasar
köpeğimizde çoğu yanlış gördüğümüz şey eğitim sonunda düzelmişti. Resmen sihirli dokunuş gibi.. Büşra Hanım, Enes Bey.. Hepsi çok kibar ve ilgilliler. Kendileri ile iletişim kurmak çok kolay.
11 Ekim, 2021

Ceyda Öztopçu
Enes Bey ve Büşra Hanım çok sıcakkanlı ve işlerini severek yaptıkları çok belli. Tüm ekibin ellerine sağlık
11 Ekim, 2021

Tülin Sipahiler
Eğitim hem bizim hem de yavrumuz için çok iyiydi. Tuğçe öğretmenimiz ile ilerlemekten çok memnunuz. Kişisel ilgi tecrübe aktarımı pozitif yaklaşımıyla her ayrıntısı için çok teşekkürler
08 Ekim, 2021

Neslihan Gündoğdu
Yeni sahiplendiğimiz köpeğimize sayenizde iyi bir eğitim aldırdık. Evde rahat bir şekilde tuvalet alışkanlığı ve uyum konusunda problem yaşamadan yaşayabiliyoruz. Bizi de bilinçlendirdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz.
27 Eylül, 2021

Nalan Oral
ÇOOOOOOK teşekkür ediyoruz ailecek.
24 Eylül, 2021

Jale Akçınar
iyiki gigbi sayesinde sizinle tanıştık. toy podle kızımız için aldığımız itaat eğitiminden aşırı memnun kaldık
22 Eylül, 2021

Çisem Maden
Tüm ekipten çok memnun kaldık. Büşra Hanım, Enes Bey, Kaan Bey.. Her birine ne kadar teşekkür etsek az. Tüm arkadaşlarıma sizi tavsiye edeceğim
10 Eylül, 2021

HAMZA UĞUR
Merhaba, Almış olduğumuz hizmet açısından bilgilendirici olacağını düşündüğüm için yorumlarımı paylaşayım istedim. Kurumsal bir iletişim için kesinlikle doğru yer, eğitmenin tecrübesi, deneyimi ve dostunuz hakkındaki analizlerinin tartışılamayacak kadar ortada olduğunu düşünüyorum. Şunu da belirtmek isterim ki; tercih edilebilmesi yönünde olumlu olacaktır diye düşünüyorum. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar iletişim halinde oluyorsunuz. En ufak bir durumda bilgilendiriliyor ve ara ara sizlere özlem gidermeniz açısından foto ve video paylaşımı yapılıyor. Sıkılmadan her türlü sorularınıza ilk görüşmede ki ilgi ve alaka ile yardımcı oluyorlar. Verilen eğitim sonrası, şikayetleriniz devam ediyorsa iletişime geçtiğiniz takdirde işlerinin arkasında durup ( ki bu çok önemli ) sizi tekrar misafir ediyorlar. Bireysel olarak tercih edilebilmesi noktasında ki yorumlarım bunlardır. Olumsuz olarak nitelendirilebilecek kısım ise; Eğer ki; sizler dostunuza karşı nasıl bakılacağı noktasında düşünceleriniz varsa bu konuda da deneyimimi paylaşayım. Biz; 2 kere gitmiş olduk. İlk eğitim sonunda kızımızı aldığımızda idrar kokusu çok yoğundu. Beyaz yerlerinde kokuya istinaden idrardan dolayı olduğunu düşündüğüm sararmalar mevcuttu, bu konuda rahatsızlık duyduğumu belirtmeliyim. İkinci kez gittiğimizde, şehir dışı işi nedeniyle eğitim bitmeden gidip dostumuzu almak durumunda kaldık. Temizlik konusunda ilk durumdan farklı değildi. Kulaklarının içine kadar çamur ve gene idrar kokusu vardı. ( Eğitim sonunda temiz de alabilirdim hak yemeyelim) Beraberinde tahmini olarak 11 kilo civarı olarak verdiğim mamayı 1 haftalık süreç içerisinde de 4 kilo civarı olarak aldım. ( Eğer ki mamasına yüksek paralar veriyorsanız. Ekonomik olarak mamayı yetecek kadar vermenizde yarar var. ) Filmin sonunda; Benim genel puanlamam insanlık, eğitim ve hizmetlerinin arkasında durma noktasında 5/5 Temizlik hassasiyetiniz varsa; 5/2 civarı puanlarım.
08 Eylül, 2021
Hamza Bey merhaba, Öncelikle tüm geri bildirimleriniz için teşekkür ediyoruz. Geri bildirimleriniz doğrultusunda olumsuz gördüğünüz noktalarda önemli iyileştirmeler yaptık; olumsuz durumların yaşanmaması için ekibimizde artık yeni bir bakıcı daha istihdam ediyoruz. Hem mama kullanımı, hem de genel temizlik konusunda artık köpek dostlarımıza ve sizlere çok daha mükemmel bir deneyim sunacağız. 💪
Bu işe ait görsel eklenmedi.
JDA Köpek Eğitimi

Göktuğ Aytaç
Adaptasyon çalışmasındaki değişim inanılmazdı, evdeki süreçte biz de dikkat edince sonuç çok iyi oldu çok memnunuz
05 Eylül, 2021

Seda Nural
Eğitim süresindeki bilgilendirme, iletişim vs. çok iyiydi. eğitim sonucundanda çok memnun kaldık. herşey için teşekkürler!
04 Eylül, 2021

Yulia Kalnytska
I can get along very well with my dog now. Thank you very much for the training.
02 Eylül, 2021

Yeşim Aksu
artık kedilerle bir arada rahat bir şekilde durabiliyor köpeğimiz. Temel itaat eğitimi ve kedilerle olan problemimizi çzdüğünüz için çok teşekkür ederiz. Sokakta da çok rahat bi şekilde gezebiliyoruz nihayet. Herkese tavsiye ediyorum sizi
30 Ağustos, 2021

Filiz Taşyürek
köpeğimle birlikte benimde içerisinde olduğum bir eğitim süreci yaşıyoruz ve kısa sürede bunun mükafatını almaya başladım.bu konuda çok mutluyum.hem bu eğitim sürecinde beni bilinçlendirdiğiniz için hem ilgi ve alakanız için size sonsuz teşekkürler 👏🏻
29 Ağustos, 2021

Hayriye Andız
Eğitim sonucu ve yaklaşımlarından ötürü Enes Bey ve Tuğçe hanıma çok teşekkür ederiz. Dört dörtlük insanlarsınız. Elinie, emeğinize sağlık!
29 Ağustos, 2021

Burcu Yetişyiğit
Oğlumu 1 ay önce teslim ettim ama 1 ayda inanılmaz düzeyde bir değişim oldu oğlum casperin böyle değişeceği aklımın ucundan bile geçmezdi Tuğçe Hanım ve Enes bey sayesinde büyük bir değişim sağladık
28 Ağustos, 2021

Betül Öztürk
Herşey için çok teşekkür ederiz
27 Ağustos, 2021

Tülin Kayalıoğlu
iki haftada oğlumda gözle görülür bir ilerleme kaydedildi, teşekkürler tuğçe hocam
16 Ağustos, 2021

Pelin Şeker
Frenc köpeğimize aldığımız temel itaat eğitiminden çok memnun kaldık. Enes Bey ve özellikle tüm eğitim boyunca bizi tatlı tatlı fotoğraf ve video göndererek merakta bırakmayan Tuğçe hanıma çok teşekkür ederiz. Tüm ekibinizin eline sağlık
12 Ağustos, 2021

İlkay Ugar
4 hafta eğitime bıraktık, bize 3 hafta önce döndü. Değişim inanılmaz, daha önce evde geceleri nerdeyse uyuyamıyorduk, şimdi mükemmel bir şekilde söz dinliyor. Dışarda yürüyüşlerimizde de artık bizimle çok uyumlu bir şekilde yürüyor. Kedilere ve diğer köpeklere olan saldırganlığı da bitmiş, hatta kedilerle artık oyun bile oynayabiliyor. Çooook memnunuz. Elinize ve emeğinize sağlık, teşekkür ediyoruz.
05 Ağustos, 2021

Yasemin Yıldırım
1 yaşında olan french bulldog köpeğimiz ile evdeki eşyalara karşı kemirme problemimiz vardı özellikle plastik şişe gibi şeyleri sürekli kemiriyordu ve evde yalnız bırakmaya çok korkuyorduk. dışarda gezerken de yolda gördüğü şişeleri ağzından alamıyorduk nerdeyse. Eğitim sonunda bütün bu davranış problemlerinden kurtulduk. Şimdi önüne şişe bile bıraksak ilgilenmiyor ilgilense bile diğer köpekler gibi oyun oynuyor sadece ve eğitim süresince de sürekli bilgilendirdiğiniz ve video fotoğraf gönderdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Eğitim sonrasındada aklımıza takılan her konuda ilginiz muhteşem seviyede
05 Ağustos, 2021

Ebru Metin
Köpeğimin sosyalleşme problemi olduğu için eğitime gönderdim. Onun dışında dışarı da tuvalet eğitimi, evde yalnız kalabilme ve temel komutlar da eğitim planındaydı. 7 hafta eğitmenlerle birlikte kaldı. Döndüğünde şunu anladım ki öğrendiklerini uygulayabilmesi için sizin de ciddi emek sarfetmeniz gerekiyor yani size geldikten sonra köpeğiniz eski alışkanlıkları konusunda şansını epey zorluyor . Evde tuvaletini yapmaya, dışarıda insanlara havlamaya, kapıya havlamaya, evde yalnız kaldığında havlamaya devam etti Eğitmene videolar attık, bizim davranışımızın hatalı olduğunu söyledi. Bizi tekrar eğitime çağırdı. Ben böyle bir sürece hazırlıklı olmadığım için tekrar eğitim almayı tercih etmedim , ilk eğitim de 30-40 dk. sürmüştü. Sonuç olarak ben hizmetten memnun kalmadım.
04 Ağustos, 2021
Selamlar Ebru hanım, öncelikli olarak yorumunuz için teşekkür ederiz. Köpek dostunuzun eğitim sürecinin tek taraflı olmadığını sizin de köpek dostunuzla ilgili olmanız gerektiğini eğitim öncesi iletmiştik. Köpek dostlarımızın bir robot olmadığını onların da bir canlı olduğunu hatta küçük bir çocuk gibi olduklarını unutmamanız gerektiğini belirtmiştik. Eğitim sonu adaptasyon süreci ile ilgili size neler yapmanız gerektiğini, nelere dikkat etmeniz gerektiğini göstererek ve size de yaptırarak anlattık fakat belirttiğiniz gibi bize attığınız videolarda bunlara dikkat etmediğinizi, köpek dostunuzla ilgilenmediğinizi defalarca tarafınıza ilettik. Bu nedenlere rağmen herhangi bir ücret talebi beklentisi olmadan sizi tekrar eğitim ve adaptasyon sürecimize dahil etmeyi istedik ki amacımız yeter ki köpek dostunuzla ilgilenin ve iletişim kurun. Son olarak söylemek istediğimiz; Köpek dostlarımız çocuk gibidir ve lütfen onları ilginizden mahrum etmeyin. Teşekkürler, Jda Köpek Eğitimi
JDA Köpek Eğitimi

Pırıl Gökçel
Herşey çok iyiydi, çok memnun kaldık. Tüm eğitim boyunca her zaman video ve fotoğraf gönderdiler, içimiz hep rahattı. Şu an evde de büyük gelişim gösteriyor, tüm ilgisi için Büşra hanıma teşekkür ederiz.
03 Ağustos, 2021

Funda Akıncı
Maltese Terrier ırkı erkek köpeğimin beni dinlemem problemi vardı, çağırdığımda gelmiyor ve hayır komutunu anlamıyordu. Zaman zaman da bize saldırdığı oldu. Eğitim sonrasında tüm problemlerden kurtulduk, artık köpeğimiz ile gayet uyumlu bir şekilde yaşıyoruz. Tüm emekleriniz için teşekkür ederiz sizi herkese tavsiye ediyorum
19 Temmuz, 2021

Kazım Yıldırım
alman kurdu köpeğimize verdiğiniz temel itaat eğitimi için çok teşekkür ederiz. Bir süre sonra ileri itaat eğitimi için de kesinlikle bırakacağız.
10 Temmuz, 2021

Gözde Yılmaz
Önce eğitim aldırdık, şimdi de otel hizmetinden yararlanıyoruz. Gözümüz arkada kalmıyor.. Teşekkürler
09 Temmuz, 2021

Nilgün Burcu Özdemir
Tatillerimizde kızımızı gönül rahatlığı ile bırakıyoruz. Çok memnunuz!
05 Temmuz, 2021

Emel Kızıltoprak
Pekinez cinsi kızımıza temel itaat eğitimi için bıraktık, sonuç çok güzel teşekürler
30 Haziran, 2021

Gülden Çatıkkaş
24 Haziran, 2021

Hatice Beşli
Köpeğimiz "köpük" için komutları öğrenmesi için eğitim aldırdık. Şimdi maltes terrier köpeğimiz ile çok daha iyi iletişim kuruyoruz. Elinize sağlık. Verdiğiniz eğitime 5 puan az bile..
21 Haziran, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz Hatice Hanım. Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Emine Çubukçu
Maltipoo bebeğimiz için temel eğitim aldırdık. Çooook memnun kaldık, eğitim süresince sürekli iletişim halinde kaldık ve sürekli bilgilendirildik. Enes Bey ve Tuğçe Hocaya çok teşekkür ederiz.
19 Haziran, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz Emine Hanım. Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Aslihan Köksal
Artık Hayır ! yerine Aferin ! diyorum :) Zafer hocaya ve diğer tüm ekibe verdikleri temel eğitim için teşekkürler
15 Haziran, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz Aslıhan Hanım 🎉
JDA Köpek Eğitimi

OKAN TOPUZ
Kısa sürede ve çok açıklayıcı ve doyurucu cevap verdi. Eğitimciler de çok profesyonel ve işinin ehli. Teşekkür ederim.
14 Haziran, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz Okan Bey. Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Ülkü Taş
Her konuda çok olumlular. Eğitim sonrasıda yardımcı olmaya devam ediyorlar. Tavsiye ederim.
12 Haziran, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz Ülkü Hanım. Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Nesibe Akbal
Hizmet geri dönüş ilgi çok iyi teşekkür edrim
07 Haziran, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz Nesibe Hanım. Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Fulya Sarıbaş
Toy poodle ırkı köpeğimiz kapı çaldığında çok tepki veriyordu, dışarıya gezmeye çıktığımız sürekli bizi çekiştiriyordu. Ayrıca herkese havlıyordu, kedileri de kovalamaya çalışıyordu. Tüm bu yaşadığımız sorunlar için öncelikle Enes Bey ile görüştük. Tatmin edici cevapları ve müşteri yorumları güven duymamızı sağladı. Eğitim süresince de eğitmen Tuğçe Hoca sürekli köpeğimizdeki gelişimi bizimle paylaştı. 4 hafta sonundaki adaptasyon çalışmasında da kediye hiç tepki vermediğini görünce hem mutlu olduk hem de çok şaşırdık bu kadar kısa sürede tüm sorunlar ortadan kalkmıştı. Bundan sonra tüm çevreme sizi tavsiye edeceğim. Emeklerinize sağlık.
05 Haziran, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz Fulya Hanım. Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Özlem Avcı
Terrier oğlumuz için temel itaat eitimi aldık. sonuçtan çok memnunuz, yakın zaman sonra ileri itaat eğitimi için de eğitime göndermeyi planlıyoruz. Kesinlikle ücretini sonuna kadar hakeden bir işletme. Tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.
13 Mayıs, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Sinem Toktay
Kapanma sürecinde izin alıp evimizden gelip aldılar eğitim için. Çok memnun kaldık. Başta ilgisi için Enes Beye, sonrasında eğitmenimiz Tuğçe hanıma çok teşekkür ederiz.
12 Mayıs, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz Sinem Hanım. Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Ayça Çınar
İyi ileitişim kuruyorlar. Enes Beye ve Tuğçe hanıma çok teşekkür ediyoruz bu emekleri için
10 Mayıs, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz Ayça Hanım. Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Taylan Yıldız
Pomerainan köpeğimize eğitim aldık. Çok memnun kaldık
09 Mayıs, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz Taylan Bey. Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Berfin Yılmaz
Oğlumuz için temel itaat eğitimi aldık. Enes Bey ile süreç boyunca çok iyi iletişim kurduk. Eğitmenimiz Tuğçe Hanım da özveriliydi ve sürekli bizi bilgilendirdi. Eğitim sonrasında da hala sorularımız olduğunda iletişime geçiyoruz ve aynı şekilde bize yardımcı oluyor. Çok teşekkür ederiz.
05 Mayıs, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz Berfin Hanım. Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Zerrin Gülkan Doğan
👍
30 Nisan, 2021

Cansu Ayar
Eğitim için Büşra Hanıma ve süreç boyunca desteği ve doğru yönlendirmeleri için Enes Bey'e çok teşekkür edyorz
27 Nisan, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Birce Küçük
Samimi ve ilgili bir kurum. Özverileri için teşekür ederiz.
25 Nisan, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Rabeno Sağman
Yorumları okuyarak seçtik, eğitimden sonra yorumların az bile olduğunu düşündük. Başından sonuna kadar çok iyi bir iletişim hatta sonrasında da. Çooook teşekkür ediyoruz.
22 Nisan, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Neşe Gök
Enes Bey ve Tuğçe hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. 5 yıldız az bile kalıyor
08 Nisan, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz Neşe Hanım. Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Barış Tekin
Terrier köpeğimiz için Tuğçe Hanım'dan temel itaat eğitimi aldık. Eğitim evimizde verildi, çok memnun kaldık.
05 Nisan, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Selin Cankurt
süpersiniz, eğitim sonuçları harika. çok memnunuz
19 Mart, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

İpek Bahçeci
Tuvalet eğitimi ve temel itaat eğitimi aldık. Başından sonuna kadar her şey iyidi. Başta Enes Bey olmak üzere eğitmenimiz Tuğçe Hanım'a ve tüm ekibe teşekkür ederiz
17 Mart, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Didem Ulukaya
Emeğiniz için çok teşekkür ederiz
11 Mart, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Gamze Engin
profesyonel bir kurum. sürekli bilgilendirildik, çok teşkkür ederiz
11 Mart, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Gülsüm Uygun
Enes beye ve eğitmen Nagehan hanıma ilgisi için çok teşekkür ederiz.
26 Şubat, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Osman G.
Herşeyiyle memnun kaldık
22 Şubat, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Selin Helvacı
.
02 Şubat, 2021

Tuğba Özdemir
.
22 Ocak, 2021

Pelin Aykut
Çok memnun kaldık
18 Ocak, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Çağla Atılgan
Köpeğimizle eğitim sonunda sorunsz bir şekilde yaşıyorz. Enes Bey ve tüm ekibe çok teşekkür ederiz..
11 Ocak, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Begüm Ertuğ
Emeğinize sağlık
11 Ocak, 2021
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Seher Poyrazoğlu
.
27 Aralık, 2020

Onur Yel
Elinize sağlık. Teşekkürler
22 Aralık, 2020

Atilla Oral
Herşey için teşekkürler
09 Aralık, 2020
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Hande Çelikel
Jack russell köpeimizde yanımda yürüme aşamsında problem yaşıyordum. Eğitim sonunda artık köpeğimle rahat bir şekilde geziyorum.
29 Kasım, 2020
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Alper Ergenekon
Her şey için teşekkürler
12 Kasım, 2020
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Nurcan Yıldız
Samoyedimiz için eğitim aldık memnun kaldık
02 Kasım, 2020
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz! Köpek dostunuz ile mutlu ve huzurlu günler dileriz. Sorularınız için her zaman bir telefon uzaklıktayız 🙏
JDA Köpek Eğitimi

Cüneyt Yüksel
Teşekkürler
05 Ocak, 2020

Sık Sorulan Sorular
Fiyatlandırmanız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Fiyatlandırmamız eğitimin içeriğine, bölgesine ve nerde yapılacağına göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlandırma ile ilgili tüm sorularınız için bize "teklif al" butonundan ulaşabilirsiniz.
Yeni bir müşteriyle çalışmak için standart süreciniz nasıldır?
Eğitim ihtiyacı olan müşterilerimiz ile öncelikle telefonda bir ön görüşmek gerçekleştiriyoruz. Köpek dostumuzun mevcut durumunu detaylı görüştükten sonra fiyatlandırma konusunda anlaştıktan sonra eğitmenimiz ile görüşme ayarlıyoruz. Eğitmenimiz ile tanışma toplantısından sonra eğitimin yapılacağı yere göre eğitimlerimizi başlatıyoruz.
Uzmanlığınız ile ilgili hangi eğitimlere sahipsiniz?
Bünyemizde yerli ve yabancı 15 profesyonel köpek eğitmeni bulunmaktadır. Eğitmenlerimizin tamamı yurt içi veya yurtdışında birçok sertifika programlarına katılmıştır.
Şu ana kadar ne tür müşterilerle çalıştınız?
Şu ana kadar her ırktan yavru köpek ile temel itaat eğitimi programlarımızı tamamladık.
Çalışma alanınızla ilgili profesyonel/şirket seçmek isteyen bir müşteriye ne tavsiye edersiniz?
Araştırma sürecinde mutlaka geçmiş müşteri değerlendirmelerini incelemelerini tavsiye ediyoruz. Bağımsız bir platformda yapılan geçmiş müşteri yorumları, eğitmen hakkında en detaylı bilgi verir.

Fotoğraflar

Fotoğraflar ve Videolar

Tüm Fotoğraflar
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
JDA Köpek Eğitimi
/
gigbi-customer

JDA Köpek Eğitimi sana hizmet vermek için hazır

En doğru fiyat teklifini iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer
JDA Köpek Eğitimi
JDA Köpek Eğitimi gigbi.com'da teklif veremiyor.
Diğer profesyonellerden fiyat teklifi alabilir; fiyatları ve yorumları karşılaştırabilirsin.
Diğer Profesyonelleri Görüntüle

İlgilenebileceğin Hizmetler
İstanbul Köpek Oteli İstanbul Pet Kuaförü
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?