Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri

Birbirinden güzel bebek şekerleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

867

Bebek şekerleri genellikle bebeğin doğumundan sonra hastaneye gelen misafirlere dağıtılır. Aynı nikah şekeri gibi bebek şekerleri de güzel bir anıyı hatırlamaları için misafirlere hediye edilebilir. Siz de bebek şekeri dağıtmak istiyorsanız çerçeve bebek şekeri tercih edebilirsiniz.

Çerçeve Bebek Şekeri İçin Öneriler

Bebek şekeri yaptıracaksanız sadece hastaneye gelecek insanları göz önünde bulundurmayın. Daha sonra evinize gelecek misafirlerinizi de göz önünde bulundurarak biraz fazla çerçeve bebek şekeri yaptırabilirsiniz. Sayıyı biraz abartmanızda sakınca yok.

Mutlaka incele:  Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri

1Ayıcıklı ve Biberonlu Çerçeve Bebek Şekeri

Eğer bir kızınız olacaksa çerçevedeki ayıcığın ve biberonun rengini pembe yapmanız uygun olur. Erkekse mavi ile değiştirebilirsiniz. Alternatifi biraz arttıralım; eğer ikiziniz olacaksa ve biri kız biri erkekse ayıcık ve biberonun renkleri de pembe ve mavi olabilir. Bu hem sade bir çerçeve olacak hem de onun bebek şekeri olduğunu bakan herkes şıp diye anlayacaktır.

2Kalp Şeklinde Çerçeve

Çerçeve bebek şekeri yaptıracaksanız kalp şeklindeki çerçeveler de yaygın olarak kullanılmaktadır. Sade bir bebek şekeri istiyorsanız bu çerçeveyi sadece mavi ya da pembe yaptırabilirsiniz ancak biraz dikkat çekici bir çerçeve için bir köşesine bir bebek koyabilirsiniz. Ancak eğer bu tarz biblo gibi bir çerçeve yaptıracaksanız kolay kırılabileceğini unutmayın. Görüntü bu şekilde olsa da farklı malzeme kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri

3Ayak Çerçeve

Biraz farklı bir çerçeve bebek şekeri yaptırmak istiyorsanız ayak şeklinde bir çerçeve tercih edebilirsiniz. Bu gerçekten de farklı olacaktır. Ayrıca bebeğiniz ilk doğduğunda ayakları küçücük olacak ve seneler sonra bile bu çerçeveyi gördüğünüzde aklınıza bebeğinizin o küçücük ayakları gelecektir. Bu nedenle tatlı bir çerçeve olacağının garantisini de verebiliriz. Çerçevenizi isterseniz sade kullanın isterseniz de kenarına böyle ayıcık ya da bebek motifi koydurun.

Mutlaka incele:  Bebek Şekeri Modelleri

4Biberon Çerçeve Bebek Şekeri

Ayak şeklindeki çerçeve dışında daha farklı bir çerçeve tavsiyesi istiyorsanız size bu biberon şeklindeki çerçeveyi önerebiliriz. Yuvarlak çerçevenin üstüne bir biberon emziği koydurmanız yeterli olacaktır. Uğur böceği ya da kelebek gibi minik süslerle de süsleyebilirsiniz.

5Ördek Şeklinde Çerçeve Bebek Şekerleri

Hem kız hem de erkek bebeklere uygun çerçeve bebek şekeri arıyorsanız ördek şeklindeki bu sevimli çerçevelere şans verebilirsiniz.

6Minnie Mouse Şeklinde Çerçeve Bebek Şekerleri

Hem büyüklerin hem de çocukların en sevdiği çizgi film kahramanlarından biri olan Minnie Mouse çerçeve magnetler, kız bebekler için ideal bebek şekerlerinden biridir.

Birbirinden Sevimli Çerçeve Bebek Şekerleri

Eğer biraz daha tavsiyeye ihtiyaç duyuyorsanız sizin için başka seçeneklerimiz de var. Ayrıca bebek şekeri kutusu yapımı ile ilgili de Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri isimli yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!