Birbirinden Güzel, Hediyelik Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri

1917

Düğün hazırlığı yaparken trendleri yakalamak istiyorsanız kavanoz nikah şekeri trendi de tam size göre demektir. Nikah şekerinde farklılık yaratmak ve konuklarınıza verdiğiniz hediyeliklerin şık ve sevimli olmasını istiyorsanız bu birbirinden harika kavanoz nikah şekeri modellerine bayılacaksınız.

Düğününüzden Muhteşem Bir Anı; Kavanoz Nikah Şekeri

Nikah şekeri seçerken konuklarınızda bir anı olarak kalacak modeller arıyorsanız son zamanların trendi mini kavanozlar en ideal seçim. Üzerinde isminizin ve düğün tarihinizin yer aldığı bu harika kavanozlar sevdiklerinizin evinde bir anıya dönüşebilir. İşte sizin için derlediğimiz harika kavanoz nikah şekeri modelleri

Mutlaka incele:  Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları

1Minik Kahve Kavanozları

Kavanoz nikah şekerlerinin içine şeker dışında neler konulabilir diye düşünüyorsanız bu fikir size ilginç gelebilir. İçinde kahve çekirdeklerinin yer aldığı bu minik kavanozları düğün sonrası konuklarınıza hediye edebilirsiniz. Kavanoz kapağına etiket yapıştırabilir ve kurdele ile süsleyebilirsiniz.

3Vintage Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri

Nikah şekerinizi belirlerken düğün temasına göre seçim yapmanızda fayda var. Bu vintage görünümlü kavanoz nikah şekerleri kır düğünleri için oldukça ideal. Mantar tıpalı kavanozun üzerine yapıştıracağınız etiketi de vintage şekilde düzenlerseniz harika bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

5Mini Reçel Kavanozları

Edineceğiniz mini reçel kavanozlarını da düğün temasına göre şekillendirerek muhteşem bir kavanoz nikah şekeri elde edebilirsiniz. Kapağına geçireceğiniz kumaşı düğünde kullanılan renklerden seçmeniz yeterli.

6Kavanoz Nikah Şekerinde Muazzam Detaylar

Kavanozun üzerinde yer alacak süsleri düğün temasındaki detaylarla birleştirirseniz göz alıcı bir sonuç alabilirsiniz. Gelin buketi ya da salon süslemelerinde yer alan çiçeklerden birer tane kavanoz süslemesinde yer alabilir.

Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri

Daha farklı nikah şekeri modelleri ve yapılışı görmek istiyorsanız Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!