Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri

2099

Bebeğinizin ilk yaşı özeldir. Bu özel günü kutlamak için doğum günü partisi hazırlayacaksanız konuklarınız için de ufak hediyelikler hazırlamak isteyebilirsiniz. Kız bebek 1 yaş doğum günü magnetleri gibi…

Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri

Kızınızın ilk doğum günü partisini unutulmaz hale getirmek için konuklarınıza bu özel günü anımsatacak ufak hediyeler verebilirsiniz. Eğer hediyelik için 1 yaş magneti tercih edecekseniz kız bebek 1 yaş doğum günü magnetleri listemizden fikir alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Hazırlıkları

1Kız bebek 1 yaş doğum günü magnetleri için fotoğraflı tasarımlar

Bebeğinizin ufak bir fotoğrafını çoğaltarak bu magnetten konuklarınıza hediye edebilirsiniz. Yanında 1 rakamı olan bu çerçeveli magnet oldukça ilgi çekiyor.

2Fotoğraflı magnetler için başka bir örnek…

Fotoğraflı magnetler için en çok tercih edilen modellerden biri de budur. 1 rakamı şeklinde tasarlanan bu magnetin üzerinde farklı fotoğraflardan yapılan kolaj çalışması yer alıyor. Kızınızın eğlenceli anlarında çekilen fotoğraflarını böyle bir magnet hazırlamak için kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Kız Bebek İçin Doğum Günü Kıyafet Önerileri

3Kız bebek 1 yaş doğum günü magnetleri çoğunlukla pembe renkte!

Farklı renkte ve desende de magnet üretilse de çoğunlukla kız bebekler için pembe tasarımlar tercih ediliyor. Siz de kızınız için pembe bir magnet istiyorsanız bu model ilginizi çekebilir. Bebek figürü ve 1 yaşa özel tasarımı sebebiyle siz de doğum günü hediyeliği olarak bu magnetleri tercih edebilirsiniz.

4Kız bebek 1 yaş doğum günü magnetleri için tüylü modeller

Tüylü, 1 rakamının ayak ve gözlerle süslendiği bu magnet de çok ilgi çekiyor. Çünkü aynı zamanda çerçeve olarak da kullanılabiliyor. Üzerinde yer alan küçük kare yere kızınızın fotoğrafını koyabilir, fotoğraflı magnet olarak kullanabilirsiniz. Magnetler, doğum günü partileri için o günü anımsatacak en güzel, en ideal hediye fikirleri arasında yer alır. Siz de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Pastaları Modelleri İçin Muhteşem Öneriler

1 Yaş Doğum Günü Fikirleri

Kızınızın 1 yaş doğum günü kutlaması oldukça önemli detaylar barındırabilir. İlk yaşını kutladığınız bu özel günde birbirinden güzel fikirler ile harika bir doğum günü partisi geçirebilirsiniz. Bu konuda dilerseniz, Kız Bebek 1 yaş Doğum Günü İçin Öneriler başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca kız bebek 1 yaş doğum günü magnetleri için daha fazla örnek incelemek istiyorsanız aşağıdaki modellere göz atabilirsiniz. kiz-bebek-1-yas-dogum-gunu-magnetleri-1 kiz-bebek-1-yas-dogum-gunu-magnetleri-2 kiz-bebek-1-yas-dogum-gunu-magnetleri-3 kiz-bebek-1-yas-dogum-gunu-magnetleri-4 kiz-bebek-1-yas-dogum-gunu-magnetleri-5 kiz-bebek-1-yas-dogum-gunu-magnetleri-6 kiz-bebek-1-yas-dogum-gunu-magnetleri-7 kiz-bebek-1-yas-dogum-gunu-magnetleri-8 kiz-bebek-1-yas-dogum-gunu-magnetleri-9

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!