En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri

Nikah ve düğün konusunda daha detaylı bilgiler için ilgili yazılar bölümümüze göz atabilirsiniz.

691

Nikah şekeri düğünlerin vazgeçilmez birer parçasıdır. Son dönemlerde çiftler klasik nikah şekerlerinden ziyade daha farklı alternatiflere yöneldiler. İnternet aracılığı ile yayılan yeni trendler düğünün her parçasını etkilediği gibi nikah şekerlerini de etkiledi. Konsept düğünlerin her detayı bu konsepte uygun ayarlanıyor. Tabi bu nikah şekerlerinin süslemelerinin de en güzel yanı etiketleri. Nikah şekeri etiketleri üzerine ister gelin ve damadın isimlerini ister de yaratıcı sözler de yazabilirsiniz.

Nikah Şekeri Etiketi Nereden Alınır?

Nikah şekeri seçimini yaparken etiket seçimini de yapmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır. Ancak, nikah şekeri yaptırdığınız yerde böyle bir imkanınız yoksa o zaman basım evlerinde, çeşitli internet sitelerinden de sipariş verebilirsiniz. İnternette onlarca tasarım bulabileceğiniz gibi isterseniz kendi tasarımınızı da yapabilirsiniz. Böylece çok daha özgün bir nikah şekerine sahip olabilirsiniz. Özellikle kutulu bir şekilde hazırlanan nikah şekerleri popülerliğini hala korumaktadır. İstanbul’da Topkapı’da bulunan matbaacılar sitesinde bu tarz ürünler hazırlayan çok fazla basım evi bulabilirsiniz. Nikah şekerinizi gösterdiğiniz takdirde onlarda bulunan hazır şablonlardan en uygun olanı seçme imkanınız olacaktır.

Mutlaka incele:  Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri

Nikah Şekeri Etiketleri

Nikah şekeri etiketleri için karar vermenizi kolaylaştırmak ve ayrıca bu süreçte size fikir vermesi amacıyla son dönemin en popüler seçeneklerini sizler için derledik;

nikah şekeri etiketleri

Nikah şekeri etiketleri hazırlandığı maddelerde konseptinize göre değişiklik gösterebilir. İsterseniz bu şekilde pleksiden hazırlatabilirsiniz. Bu ürünün en büyük avantajı dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Ayrıca oldukça kaliteli bir görünüşü olacaktır.

Mutlaka incele:  Magnet Nikah Şekeri Modelleri

nikah şekeri etiketleri

Oldukça popüler olan kavanozlar, nikah şekerleri için de sıklıkla kullanılmaktadır. Mekanların içecek veya tatlı sunumlarından çiçek yetiştiriciliğine kadar her alanda artık kavanozlar kullanılıyor. Nikah şekeri için de kullanıldığında bu şekilde oldukça şık bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Bu tarz nikah şekerlerine ise arkasında yapışkan bulunan etiketler yaptırıp kavanozun üzerine yapıştırabilirsiniz. Dilerseniz nikah tarihini ve gelin-damat isimlerini yazdırabilirsiniz.

nikah şekeri etiketleri

Retro veya vintage bir düğün konseptiniz varsa bu tarz küçük şişelerde nikah şekerleri konsepte çok uygun olacaktır. Çevresinde bulunan eski görünümlü ipler ile oldukça şık olacaktır. Bu tarz bir nikah şekerine de küçük kaliteli kağıtlardan etiketler bastırabilirsiniz. Etiketler küçük olduğu için çevresinde bulunan ipten geçirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sabun Nikah Şekeri Modelleri

nikah şekeri etiketleri

Bu şekilde küçük bir nikah şekeri ile misafirlerinize güzel bir anı bırakabilirsiniz. Hem maliyet açısından daha kolay olacak hem de gayet şık bir anı olacaktır. Bu tarz bir nikah şekeri için ise oldukça küçük bir etiket yeterli olacaktır. Bu etiketin üzerine de sadece tarih ya da “Hoşgeldiniz” gibi küçük bir şey yazdırabilirsiniz.

Dilerseniz, Birbirinden Güzel, Hediyelik Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri başlıklı yazımıza göz atarak, nikah şekeri modelleri hakkında ilham alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!