Birbirinden Sevimli 1 Yaş Bebek Şekeri Modelleri

Birbirinden güzel bebek şekerleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

734

Bebeğinizin ilk yaş günü çok önemlidir. Hem sizin hem de onun için bir ilk olduğundan herkes çok heyecanlı ve mutlu olacaktır. Bebeğinize bir doğum günü partisi düzenleyecekseniz bu partide misafirlerinize 1 yaş bebek şekeri dağıtabilirsiniz.

En Güzel 1 Yaş Bebek Şekeri Örnekleri

1 yaşına girecek olan çocuğunuzun bu çok özel günü için, doğum gününe gelen misafirlerinize 1 yaş bebek şekeri ikram edebilirsiniz. Bu şekerleri kendi zevkinize göre tasarlayarak oldukça sevimli tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri

1Magnetli 1 Yaş Bebek Şekeri

Bebek şekeri olarak magnetli modeller sıkça kullanılıyor. Bebeğinizin fotoğrafını çerçeveli magnetin içine koyarak misafirlerinize hediye edebilirsiniz. Eğer misafirlerinize boş bir çerçeve hediye etmeyi tercih ederseniz onlar da kendi fotoğraflarını bu çerçeveye koyabilir.

2Keçeden 1 Yaş Bebek Şekeri

Pepe çizgi filmini izleyen herkes Pepe’nin kardeşi Bebe’yi bilir. Sizin bebeğiniz henüz küçük olduğu için Pepe’yi bilmeyebilir ama keçeden yapılmış bir Bebe’yi misafirlerinize dağıtabilirsiniz. Bu şirin hediyeye herkes bayılacaktır.

Mutlaka incele:  Ayetli Bebek Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri

3Biblo 1 Yaş Bebek Şekerleri

Biblolar nikah şekerinde de bebek şekerinde de sürekli kullanılıyor. Biblolu bir 1 yaş şekeri çok şık olacaktır ancak biblolar kırılgan olduğu için malzemenin kalitesine dikkat etmenizi öneriyoruz aksi takdirde misafirleriniz daha mekandan ayrılmadan bile biblolar kırılabilir.

4Anahtarlık Bebek Şekeri Modelleri

Misafirlerinize hep yanlarında taşıyacakları bir hediye vermek istiyorsanız anahtarlık da hediye edebilirsiniz ancak anahtarlığı yakın çevreniz dışında kimse kullanmayabilir. Yine de herkes evinin bir köşesinde bu şirin hediyeyi saklayacaktır.

Mutlaka incele:  El Yapımı Bebek Şekeri Malzemeleri, Fikirleri ve Örnekleri

5Arabalı Biblo Bebek Şekeri

Biblo bebek şekerlerinden hoşlanıyorsanız ve biraz farklı bir model arıyorsanız arabalı biblolu bir bebek şekeri kullanabilirsiniz. Arabanın rengini kendi tercihinize göre değiştirebilirsiniz. Bu biblo doğum gününe gelen misafirlerinizin evlerinin en güzel yerinde güzel bir hatıra olacak kalacaktır.

Keçeden Bebek Şekeri Modelleri

Keçeden yapılabilecek süs eşyaların sınırı yok diyebiliriz. Hem ucuz bir malzeme olduğu için hem her rengi kolayca bulunabildiği için hem de keçeyle süs eşyası ya da farklı malzemeler yapmak zor olmadığı için keçeyle her türlü nikah şekeri ve bebek şekeri yapılabiliyor. Siz de keçeyle nasıl bebek şekeri yapıldığını öğrenmek istiyorsanız Keçeden Bebek Şekeri Modelleri isimli yazımızı okumayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!