Aslan Dövme Modelleri Fikirleri

1711

Ormanların kralı, kedigiller ailesinin en güçlü temsilcisi olan aslan, her daim gücü temsil etmek için kıyafet, aksesuar ve dövme gibi tasarımlarda kullanılmıştır. Siz de dövme yaptırmak için aslan figürünü seçtiyseniz aslan dövme modelleri için fikirler sunduğumuz bu yazı tam size göre.

En Güzel Aslan Dövme Modelleri

Aslan dövmelerinde daha çok gerçekçi tasarımlar öne çıksa da minimal ve tribal çalışmalara da rastlamak mümkün. Sıklıkla sırt, omuz ve kol gibi vücudun üst kısmına uygulanan aslan dövmeleri için en göze çarpan tasarımları yazımızda bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bilek Dövme Modelleri

1Omuz için aslan dövme modelleri

Aslan dövmeleri omuz bölgesine uygulandığı zaman oldukça dikkat çekici bir görüntü oluşturmaktadır.

2Sırt için aslan dövme modelleri

Sırt bölgesi, hem kadınların hem de erkeklerin aslan dövmesi uygulamak için tercih ettiği bölgeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kimi zaman aslan dövmeleri sırt bölgesini ortalayacak şekilde yerleştirilse de çoğu zaman sırtın sağ veya sol bölgesine uygulanmaktadır.

Mutlaka incele:  Küpe Modelleri İçin Harika Öneriler

3Bacak için aslan dövmesi modelleri

Bacak bölgesine boydan boya aslan dövmesi yapılabileceği gibi baldır kısmına da uygulanıp harika bir görüntü elde edilebilir. Detaylara fazla inmeden yapılan ve çizgisel olarak aslan figürünü temsil edecek şekilde tasarlanan tribal aslan dövme modelleri de bacak kısmına uygulandığında oldukça dikkat çekici olmaktadır.

4Tribal Aslan Dövmesi

Çizgilerden oluşarak meydana gelen tribal tasarımlar, aslan dövmeleri için de tercih edilmektedir. İşciliği ile göz dolduran aslan dövmeleri için siz de bu desenleri seçebilirsiniz.

6Sanat Eseri Tadında Aslan Dövmeleri

Bazı dövme modelleri gerek kullanılan renkler gerekse çizimleri ile tabloları kıskandıracak nitelikte olabilir.

Siz de aslan dövmesi yaptırmayı düşünüyorsanız sonradan pişman olmamak için vücudunuzun hangi bölgesine nasıl bir dövme yaptıracağınıza iyice düşünüp karar vermelisiniz. Dövme modelinize karar vermek için galerimizde yer alan birbirinden farklı dövme modellerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Yazı Dövmeleri İçin Öneriler

Aslan dövmelerinin yanı sıra farklı dövme modellerine de ilgi duyuyorsanız vücudun her yerine uygulanabilecek tasarımları ile sınırsız seçeneğe sahip yazı dövmelerini tercih edebilirsiniz. Yazı dövme modelleri hakkında detaylı bilgi almak ve birbirinden farklı yazı dövmelerini incelemek isterseniz sitemizde yer alan yazı dövmeleri için öneriler sunduğumuz yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!