Basit Dövme Modelleri

Daha fazla dövme modelleri önerisi için yazımızın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

7413

Seçeceğiniz dövme tasarımı diğer insanlara sizin hakkınızda ipuçları sağlar. Bu nedenle dövme modeline karar verirken karmaşık dövmelerden ziyade daha basit modelleri tercih edebilirsiniz. Basit dövme modelleri için örnek tasarımlara göz atmak isterseniz bu yazı tam size göre.

En Güzel Basit Dövme Modelleri

İlk kez dövme yaptırmayı düşünüyorsanız daha kolay, daha az acı verici modelleri seçebilirsiniz. Ayrıca dövmelerinin yanına yenilerini eklemek isteyenler de tercihlerini daha basit modellerden yana kullanır.

Mutlaka incele:  El Dövme Modelleri Fikirleri

1Üçgen Basit Dövme Modelleri

İlk kez dövme yaptıracaklar tarafından sade olması ve kolay tasarımı nedeniyle tercih edilen üçgen dövmeleri, az çoktur felsefesini benimsemiştir. Basit bir dövme gibi görünse de farklı anlamlar taşıyabilir. Sade, güzel ve bütçenizi yormayacak bir model arıyorsanız üçgen dövme modellerini mutlaka incelemelisiniz.

2Ok Dövmesi

Sade duruşu ile dikkat çeken ok dövmeleri, basit dövme modelleri olduğu ve büyük modellere göre daha az acı verecek tasarımlara sahip olduğu için ilk kez dövme yaptıracakların gözde tasarımlarındandır. Ok dövmeleri, her zaman daha iyi ve olumlu yöne doğru hareket eden bir düşünceyi de ifade eder. Ayrıca ok tasarımları, hayatın zorluklarına karşı gelen ve engellere rağmen amaçlarına ulaşmayı hedefleyen insanları da temsil eder. Küçük tasarımlar genellikle el ya da ayak bileğine uygulanırken, büyük ok dövmeleri için sırt, kol ve bacak bölgeleri seçilebilir

Mutlaka incele:  Kol Yazı Dövmeleri

3Çapa dövmesi

Eskiden beri denizcilerin ile özdeşleşen çapa simgeleri, denizciler tarafından kaybettikleri arkadaşlarının anısı için yapılırdı. Kararlı insanların simgesi çapa dövmeleri, her zaman ilgi çeken modeller arasındadır. Denizi seven insanlar tarafından da tercih edilen çapa dövmeleri için genellikle omuz bölgesi seçilir.

4Kar tanesi dövmesi

Kar tanesi, özellikle kadınlar tarafından her türlü aksesuar ve kıyafette kullanılan bir desendir. Toprağa inerken birbirleriyle hiç birleşmeyen ve her biri farklı bir basit dövme modelleri sahip olan kar taneleri, kendisinin benzersiz olduğunu göstermek isteyen insanlar tarafından dövme olarak tercih edilir.

Mutlaka incele:  Melek Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler

5Üç Nokta Dövmesi

Bir dövme daha ne kadar basit olabilir ki? Sadece üç noktadan ibaret gibi görünen bu dövmede yer alan her noktalar İspanyolcada ‘Mi Vida Loca’ anlamına gelen ‘Benim çılgın hayatım’ cümlesini temsil eder.

Küçük Dövme Modelleri

Basit ve küçük dövme modelleri ile ilgileniyorsanız, küçük dövme modelleri için harika öneriler sunduğumuz yazıya göz atabilirsiniz. Daha fazla basit dövme modelleri içinse galerimizden ilham alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!