Bilek Dövme Modelleri

2660

İlk kez dövme yaptırmayı düşünenlerdenseniz içinizde pişman olup olmayacağınıza dair bir şüphe daima vardır. Bu nedenle başlangıcı daha küçük dövmelerle yapmanızda fayda var. Eğer dövme uygulayacağınız yer konusunda kararsız iseniz bilek bölgesini deneyebilirsiniz. Bileğinizin iç kısmına da yaptırabileceğiniz bilek dövme modelleri ile çekici bir görünüm kazanmak pek zor olmayacaktır. Ayrıca parmaklar, ayak bilekleri, avuç içleri, kol altları da küçük dövmeler için en popüler yerlerden bazılarıdır.

Mutlaka incele:  Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler

Bilek Dövme Modelleri İçin Küçük Öneriler

Her dövme gördüğünüzde iç geçiriyor fakat bir tülü cesaretinizi toplayamıyorsanız, bileğinize yaptırabileceğiniz küçük ve sevimli dövme modelleri sizi mutlu edebilir. Minik boyutlarına rağmen anlatmak istediklerinizi doğru bir şekilde ifade edebilen küçük dövmeler, istediğiniz her şekil, simge veya harften oluşabilir. Bilek kısmı için en yaygın dövme modelleri ise kalp, yıldız, kedi, ok, kuru kafa, anahtar, yaprak ve tüy gibi şekillerden oluşabilir. Ayrıca isim ve rakamlardan oluşan yazı dövmeleri de en revaçta olan bilek dövme modelleri arasındadır.

Mutlaka incele:  Omuz Dövme Modelleri

1İç huzur için : Enso Çemberi

Her şeyin başı ve sonu olduğunu hatırlatan Enso çemberi, bilek dövmesi olarak sade ve etkileyici bir model arayanların tercihi olabilir. Dengeyi, uyumu, zıtlığı, kendine güveni ve devamlılığı simgelen çember, isteklerinizin ve hayallerinizin peşinden gitmeniz gerektiğini hatırlatacaktır.

2Çocukluk hatırası: Pokemon Dövmeleri

1990’lı yılların sonlarında çocuk olanların en büyük eğlencesi olan pokemonlar, son günlerde yeniden gündeme gelmeye başladı. Pikachu, Charmender, Balbazar, Squirtle gibi popüler pokemonlardan birini dövme olarak tercih edip çocukluğunuzdan bir parçayı teninizde taşıyabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Basit Dövme Modelleri

3İçinizdeki cevheri açığa çıkarmak için : Elmas dövmesi

Bazılarına göre en klişe dövme modellerinden biri olarak görülse de elmas dövmeleri, sadakati ve dürüstlüğü simgeler. İçinizdeki güzel insandan izler taşımak isterseniz tercihinizi elmas dövmelerinden yana kullanabilirsiniz.

Yazı ve İsim Dövmeleri

Bilek için en çok tercih edilen dövme modeli şüphesiz yazı ve isim dövmeleridir. Sizin hayatınıza tutunmanızı sağlayacak bir söz ya da her baktığınızda içinizin huzurla dolmasına neden olacak sevdiğiniz bir kişinin adını bileğinize dövme olarak yaptırmak sizi mutlu edecektir. Yazı ve isim dövmeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!