İsim Dövme Modelleri

En güzel isim dövme modelleri için yazının sonunda bulunan galeriye göz atabilirsiniz.

25802

Anne ve babalarımızın saatler ve hatta günlerce düşünerek karar verdiği ismimiz, kimliğimizi ve kim olduğumuzu belirtir. İsim, bir araya gelen birkaç harften fazlasıdır. Bu nedenle, insanlar sevdiklerinin isimlerini dövme olarak yaptırmayı tercih ederler. İsim dövme modelleri sayesinde sizin için dünyaları ifade eden birini ya da birilerini teninizde taşıyabilirsiniz.

İsim Dövme Modelleri İçin Muhteşem Öneriler

İsim dövmeleri her zaman trend olan dövme türlerindendir. Sınırsız font seçenekleri ile benzersiz dövmelere sahip olmanızı sağlayan isim dövme modelleri, vücudunuzun istenilen bölgesine uygulanabilir.

Mutlaka incele:  Kartal Dövmesi Modelleri

Kol bölgesi için isim dövmeleri

İsim dövme modelleri

Bilek ve kol içi, isim dövme şekilleri için en sık tercih edilen yerlerdendir. Bilek içine eş, sevgili veya çocukların ismini dövme olarak yaptırmak son günlerin trendleri arasında yer almaktadır. Kol bölgesine ise eşinizin veya çocuğunuzun adının yanı sıra evlilik tarihi, doğum günü gibi özel günleri de ekletebilirsiniz. Daha büyük bir isim dövmesi istiyorsanız tüm kol boyunca dövme yaptırmayı tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler

Sırt bölgesi için isim dövmeleri

İsim dövme modelleri

İsim dövmesi modellerini sırtınızın köşesine küçük bir isim dövmesi yaptırabileceğiniz gibi sırtın üst kısmını ortalayacak şekilde de uygulama yaptırabilirsiniz. Ayrıca sırt bölgesinin sağ veya sol kısmından bele kadar uzanan kısımlar da isim dövmeleri için tercih edilmektedir.

Göğüs bölgesi için isim dövmeleri

İsim dövme modelleri

İsim dövme modelleri ile sevdiklerinizi gerçekten kalbinizde taşımak istiyorsanız, sol göğüs üzerine sevdiğinizin adını yazdırabilirsiniz. Aşkınızın ölümsüzlüğünü sergilemek istiyorsanız, sevgilinizin ve kendinizin adını kullanarak hazırlanan sonsuzluk dövmelerini de bu bölgede tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Dövme Yazı Modelleri Fikirleri

İsim dövmeleri hiçbir zaman modası geçmeyen tasarımlardandır. Ayrıca diğer dövme modelleri ile birlikte uygulanması her zaman popüler olmasını sağlamaktadır. İlk kez dövme yaptıracaklar arasında da yaygın olan isim dövme modelleri için galerimizde yer alan birbirinden farklı isim dövme modellerini inceleyebilirsiniz.

Yazı Dövmeleri İçin Harika Öneriler

İsim dövmeleri, yazı dövmelerinin en çok tercih edilen halidir. Size özel anlam ifade eden söz ve söz gruplarını teninizde taşıma olanağı sağlayan yazı dövmelerini istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Bu sayede dövmeniz eşsiz olacaktır. Yazı dövmesi yaptırmayı düşünüyorsanız en güzel dövme modellerinin yer aldığı yazı dövme fikirleri için sitemizi incelemenizde fayda var.

1 YORUM

  1. haticem isimli kalbimin uzerine gecici zararsiz dovme istiyorum ne kadar fiyata yapiyorsunuz ve nasil yapacaksiniz bilgi istiyorum

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!