Sırt Dövme Modelleri için Fikirler

Sırt bölgesi dövme için en çok tercih edilen bölgelerdendir. Peki dövme modeliniz nasıl olmalı? Fikirlere göz atabilir, sayfanın sonunda bulunan sırt dövme modelleri galerimize göz atabilirsiniz..

2699

Dövme modeline karar vermek oldukça zordur. Dövme yaptırmayı düşünüyorsanız önce modele sonra da dövme yaptıracağınız bölgeye karar vermelisiniz. Eğer sırt bölgesine dövme yaptırmak istiyorsanız sizin için listelediğimiz birbirinden farklı sırt dövme modelleri fikirlerimize göz atabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Sırt Dövme Modelleri

Sırt, dövme yaptırmak için hem kadınların hem de erkeklerin en çok tercih ettiği bölgelerden birisidir. Sırtın tamamını kaplayan modellerin yanı sıra sırtın bir bölümüne de dövme yaptırmak bir seçenek olabilir. Özellikle sırt dekoltesine sahip kıyafetlerde göz alıcı görünmenize fırsat veren sırt dövmenizi yaptırmaya karar verirken daha sonra pişman olmamak için acele etmemekte fayda var.

Mutlaka incele:  Tribal Dövme Modelleri

1Çocukluğunuzun kahramanları

Çocukluğunuzda iz bırakmış karakterler dövme yaptırmak isteyenlerin akıllarına gelen ilk modellerdendir. Tinker bell, Tweety, Mickey Mouse, Batman gibi karakterler en popüler modeller olarak karşımıza çıkıyor.

3Sırt dövmesi denilince akla gelen ilk model: melek dövmesi

Sırt dövmesi söz konusu olunca melek kanatları en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Melek formu farklılık gösterse de oldukça popüler olan bu modelde tasarım ve boyut olarak sınırsız seçenek bulabilirsiniz. Özellikle sırt dövmeleri kadın seçenekleri arasında en güzel tasarımlardandır.

 

4Renkli sırt dövmeleri

Sırtınızda tabloları kıskandıracak kadar renkli ve detaylara sahip bir sanat eseri taşımak istemez misiniz? Cevabınız evet ise dövmenize karar verip soluğu güvenilir bir dövme sanatçısında alabilirsiniz.

6Sevdiğiniz canlıları da unutmayın

Sevdiğiniz bir canlıdan vücudunuzda bir iz taşımak istemez misiniz? Fil, aslan, kartal gibi hayvanların yanı sıra kedi, köpek, balık da dövme modeli alternatifleri arasında yer alabilir. Sırt dövmeleri erkek önerileri arasında dikkate alabilirsiniz.

7Küçük sırt dövmeleri

Az ama öz bir dövme istiyorsanız son günlerin popüler trendi minimalist dövmeler tam size göre. Özellikle dövme yaptırmaya yeni başlayacakların tercih ettiği minimal dövmeler, kafasında bin türlü soru işaretleri olanlar için ilk deneme oldukça uygun.

Sırt Dövmeleri İçin Daha Fazla Fikir

Sırt dövmeleri hakkında daha fazla fikir almanız için sizin için hazırladığımız galeriye göz atabilirsiniz. Diğer dövme fikirleri için ilgili yazılar’a göz atabilir ve tüm dövme fikirleri hakkında makalalerimizi okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!