Ankara Dövmecileri – En İyi Dövme Yapan Yerler

En güzel dövme modelleri için yazının sonundaki galeriye de göz atabilirsiniz!

5341

Dövme, çok uzun yıllardır popülerliğini kaybetmeyen hatta son yıllarda daha fazla yaygınlaşan vücut süsleme sanatıdır. Dövme yaptırmayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, dövmeyi yaptıracağınız Ankara dövmecileri seçeneklerinin profesyonel olup olmadığıdır.

En İyi Ankara Dövmecileri

Dövme, kalıcı bir vücut süsleme sanatı olduğu için profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Eğer Ankara’da yaşıyorsanız dövme yaptırabileceğiniz profesyonel dövme stüdyolarını Ankara dövmecileri yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Küçük Dövme Modelleri

1Ankara Tattoo

Ankara dövmecileri arasında en çok tercih edilen adreslerden biri Ankara Tattoo’dur. Profesyonel dövme sanatçılarının hizmet verdiği bu mekanda işi profesyoneline bırakabilir, kendinizi harika sonuca hazırlayabilirsiniz.

Adres: 7’nci cadde 60/5 Bahçelievler/Ankara

Telefon: 0312 212 90 52 | 0532 572 75 00

2Tattooline Ankara Art Dövme Stüdyosu

İsterseniz yazı, isterseniz resim… İstediğiniz şekildeki dövmeye burada sahip olabilirsiniz. Tamamen güvenebileceğiniz Ankara dövmecileri arasında yer alan bu mekanı siz de tercih edebilirsiniz.

Adres: Tunalı Hilmi Cad. Bestekar Sok. No:80/2
Telefon: +90 312 467 08 69

Mutlaka incele:  Kol Dövme Modelleri

3Apollon Tattoo Ankara Dövmecileri

Alanında uzman dövme sanatçılarının ünü sayesinde pek çok dövme meraklısı Ankaralı’nın uğrak yeridir. Kavaklıdere’de bulunan bu dövme stüdyosu sizin de seçenekleriniz arasında yer alabilir.

4Tattoo Zone

Dövme konusunda Ankaralı dövmeciler arasında epey bilinen bir başka mekan da Tattoo Zone’dur. Eğer dövmenin bir sanat olduğunu düşünenlerdenseniz, dövmenin sanat olduğunu düşünenlere işi bırakabilirsiniz.

5DS Tattoo Studio

DS Tattoo Studio da Ankara dövmecileri arasındadır ve kayda değer oldukça güzel dövmelerin altına imzasını atmıştır. Aklınızdaki dövmeyi yapabilecek bir mekan önerisi arıyorsanız Kızılay’da bulunan bu mekana gidebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Boyun Dövme Modelleri

Adres: Meşrutiyet Cad. Konur Sokak No:12/25 Kızılay Ankara

Telefon: 0553 290 5636

6Black & White Tattoo

En başarılı dövmelerin altına imzasını atan bir başka mekan da Black&White Tattoo Studio’dur. Ankara dövmecileri arasında adını duyurmayı başaran bu mekan da listemizin son sırasında yer alıyor.

Adres: Arjantin Cad. No:6/5 G.O.P./ANKARA

Telefon: 0 312 466 94 04

Dövme Modellerine Bakmak İster Misiniz?

Dövme yaptırmayı düşünüyor fakat duygu ve düşüncelerinizi yansıtacak bir dövme modeline karar veremediyseniz Anlamlı Dövme Modelleri yazımızı inceleyerek fikir alabilirsiniz. Dövmeler kalıcı oldukları için anlamlı olmasına özen gösterilir. Siz de vücudunuz için anlamlı bir şeyleri dövme olarak yaptırmak istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!