Bursa Dövmecileri – En İyi Dövme Yapan Yerler

5262

Dövme yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Bu önemli noktalar çoğunlukla dövmeyi yapacak olan Bursa dövmecileri ve dövmenin yapılacağı ortam ile ilgilidir. Öncelikle ortam hijyenik olmalıdır, kullanılacak dövme iğne ve uçları tek kullanımlık olmalıdır, kullanılan boyalar kaliteli olmalıdır.

En İyi Bursa Dövmecileri Listesi

Bu önemli noktalar arasında en çok dikkat edilmesi gereken unsur ise dövmeyi yapacak kişi profesyonel olup olmadığıdır. Bu yazımızda sizler için en profesyonel Bursa dövmecileri önerileri sunuyoruz.

Mutlaka incele:  Omuz Dövme Modelleri

1Tugay Tuna Bursa Dövmecileri

Dövme yaptırmak istiyorsanız öncelikle dövme yaptıracağınız yerdeki malzemelerin sağlık açısından uygunluğundan dövme sanatçısının profesyonelliğine kadar her detaya dikkat etmelisiniz. Her açıdan sağlığa uygun bir dövmeci arayışındaysanız Tugay Tuna Dövme, sizin için en iyi seçeneklerden biri olabilir.

Adres: Atatürk Cad. Çağlayan İşhanı N.52 K.1 D.1 Osmangazi-BURSA
(Kafkas karşısı, Vakıfbank yanı, Kamil Koç üstü)

Telefon: 0536.651 81 89

2Dubstep Tattoo

Farklı şekillerde, renklerde, resimlerde birbirinden güzel dövme çalışmalarının altına imzasını atan bu mekanda oldukça profesyonel bir ekip tarafından hizmet veriliyor. Ayrıca tüm koşullar insan sağlığı için uygun hale getirilmiş. Bu yüzden güvenilir Bursa dövmecileri arasında yer alan bu mekanı siz de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Tribal Dövme Modelleri
Adres: Kuruçeşme Mh. Sakarya Cd. No:91 Arap Şükrü Sokağı / Bursa
Telefon: 0530 930 9275

3Prusa Tattoo & Piercing Stüdyosu

Bursa dövmecileri arasında en çok bilinen mekanlardan bir diğerini sunuyoruz sizlere. Prusa Tattoo’da hem kalıcı hem de geçici dövme hizmeti veriliyor. Ayrıca piercing hizmeti veren ve bu konuda da çok başarılı bir mekan.

Adres: Görükle Sakarya, Üçoluk Cd. No:11, 16285 Nilüfer/Bursa

Telefon: 0553 921 68 60

4Think Studio Tattoo

Omzunuza, kolunuza, bacağınıza… Farklı dövme şekilleriyle vücudunuz için aklınızda tasarladığınız dövme modelini yaptırma imkanı bulabileceğiniz bir Bursa dövmecileri.

Barış Mahallesi Sümer Sokak Işığıgür Sitesi B Blok 8-A Nilüfer/Bursa
Telefon: 0532 396 12 33

5Tattoo 12 Bursa Dövme ve Piercing Stüdyosu

Hayalini kurduğunuz dövmeyi vücudunuza yaptırabileceğiniz bir yer olan Tattoo 12, en sevilen Bursa dövmecileri arasında yer almaktadır. Siz de eğer Bursa’da yaşıyorsanız ve en iyi Bursa dövmecileri hakkında araştırma yapıyorsanız bu stüdyoyu listenize ekleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bursa Romantik Akşam Yemeği Mekanları

Adres: Altıparmak Cad. Karadağ Pasajı No:56 – B7 Osmangazi / BURSA Telefon: 0542 615 12 12

Farklı Dövme Modelleri

Dövme konusunda birçoğumuz kararsızlık yaşarız. Özellikle kalıcı dövme konusunda büyük bir özenle, uzun süre düşünerek karar vermeye çalışırız. Size bu konuda fikir verebilecek bir yazımız var. Anlamlı Dövme Modelleri linkine tıklayarak en güzel dövme modellerine ulaşabilirsiniz.

5 Yorumlar

  1. Merhabalar Sinem Hanım, yazınızı çok beğenerek okudum. Yazınızda bize yer verdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Benim bir problemim var. Bilgilerimizin hepsini doğru yazmışsınız ama Telefon numaramız yanlış yazılmış düzeltirseniz çok sevinirim..

    Doğru olan iletişim numaramız : 0553 9216860

  2. Dövme yaptırmak istiyorum ancak kararsızım göğüsumden omuzuma anlamli yada dikkat cekici bir dövme olsun istiyorum arkadaşım yaptırmış sanki bileğine sanki kalemle yazdirmis gibi bu sebebten bende sonrasında pişman olmak istemediğim için karar vermekte zorlaniyorum ayrıca fiyatlar hakkinda da bilgi verirseniz sevinirim saygılar

    • Harun Bey merhaba, listemizde bulunan Bursa dövmecileri ile iletişime geçerek, Bursa dövme fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  3. Ben Bursa’da yaptırmak için bir çok dövmeci araştırdım, en son gorilink’e yaptırdım dövmemi. İşçilik konusunda 11 numaralar 10 bile az kalır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!