İzmir Dövmecileri – En İyi Dövme Yapan Yerler

6714

Dövme, işinin ustası tarafından yapılması gereken bir sanattır. Bu iş için steril bir ortamda çalışan profesyonel dövmecileri tercih etmelisiniz. Eğer İzmir’de yaşıyorsanız sizin için birkaç İzmir dövmecileri önerimiz var.

En İyi İzmir Dövmecileri

İzmir’de pek çok dövme stüdyosu bulunuyor. Bu durumda önemli ve zor olan nokta bu dövmeciler arasından başarılı ve profesyonel olanları seçebilmek. Size bu konuda yardımcı oluyoruz.

Mutlaka incele:  Basit Dövme Modelleri

1Skin Art Dövme

Vücudunuz için hayalini kurduğunuz dövmeye kavuşmanızı sağlayan, İzmir dövmecileri arasında en sevilen İzmir dövmecileri mekanlarından biri; Skin Art Tattoo. İsminden de anlaşılacağı üzere dövmeyi bir sanat olarak gören bu dövme stüdyosunu siz de tercih edebilirsiniz.

Adres: Kıbrıs Şehitleri Cad. 1443 Sokak Kervan Pasajı No: 5/28 Alsancak / İZMİR
Telefon: 0232 421 52 66

2Lucy Ink Bursa Dövmecileri

Deneyimi, profesyonel ekibi, hijyenik ortamı, sağlık dostu dövme malzemeleri ile İzmir dövmecileri arasında kendini öne çıkaran bir dövme stüdyosu daha…

Adres: Alsancak, Gazi Kadınlar Sokağı Marmaris Apartmanı Kat:3 (Berlin’s Barın Üstü)

Mutlaka incele:  İzmir Tahta Bacak Kiralama Fiyatları

Telefon: 0554 743 78 58

335 INK Tattoo Art Studio 

Dövme bir sanattır ve işin ustaları tarafından hijyenik malzemelerle yapılmalıdır. İşinin hakkını veren bir dövme stüdyosu daha sunuyoruz sizlere. İzmir’de yaşıyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz bu mekanı…

Adres: Alsancak Kıbrıs Şehitleri No:89/c İZMİR (Gazi Kadınlar Sk. girişi köşesinde)

Telefon: 0506 246 07 54

4Deniz Tattoo

İzmir Buca’da bulunan bu İzmir dövmecileri, en çok bilinen İzmir dövmecileri arasında yer alıyor. Dövmenin yanı sıra kulak, kaş, el, göbek ve göğüs piercingleri konusunda da müşterilerine yardımcı oluyor.

Adres: Mehmet Akif Caddesi Eroğlu İş Merkezi Zemin No:1 Şirinyer İzmir (Velioğlu Fırın Karşısı) Telefon: 0555 978 15 76

Mutlaka incele:  Melek Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler

5Forza Tattoo

17 yıllık deneyimi ile dövme tutkunlarının hizmetinde olan Forza Tattoo, hijyenik ve steril ortamı ile en çok tercih edilen İzmir dövmecileri arasında yer alıyor. Geçici ve kalıcı dövme, dövme kapatma, kalıcı makyaj, piercing, hızma, kulak delme gibi çok çeşitli hizmet yelpazesine de sahip.

Adres: 340 Sokak. No. 8/D Şirinyer / İZMİR

Telefon : +90 (232) 426 60 44

Dövme Modelleri

Dövme, anlamlı olmak zorunda değildir fakat kalıcı dövmelerde kişi kendisi için anlamlı olan modele yoğunlaşır. Size bu konuda fikir verebilecek bir yazımız var. Dövme konusunda model önerilerimizi okuyabilir, en anlamlı dövme modellerini inceleyebilirsiniz. Anlamlı Dövme Modelleri linkine tıklamanız yeterli.

1 YORUM

  1. Lucky Ink Tattoo Olacak Ayrıca Adresimiz De Alsancak, 1448. Cumbalı Sk No:23, 35220, 35220 Konak/İzmir dır ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!