Kartal Dövmesi Modelleri

3476

Kartal, savaşçı ve güçlü olmasıyla tanınan bir hayvandır ama aynı zamanda uluslararası arenada bir ülkenin simgesidir ve ülkemizde de bir spor kulübünü temsil etmektedir. Bu nedenle kartal dövmesi popüler dövme modelleri arasında yer almaktadır.

En Güzel Kartal Dövmesi Modelleri

Pek çok kişinin vazgeçilmezi olan kartal dövmeleri, vücudun büyük bir kısmını kaplayacak şekilde yapılabildiği gibi kol, omuz ve sırt bölgelerine de uygulanabilir.

Mutlaka incele:  Dövme Yazı Modelleri Fikirleri

1Büyük Kartal Dövmeleri

Özellikle sırt bölgesine kartal dövmesi yaptırmayı düşünüyorsanız seçimizi büyük dövme modellerinden yana yapmanızı öneririz. Omuzların arka kısmını tamamen kaplayan kartal dövmeleri heybetli bir görüntü yaratmaktadır. Ayrıca sırtın sağ veya sol köşesinden başlayıp bel kısmına kadar devam eden dövme modelleri, büyük dövme sevenlerin tercihi olabilir. Dilerseniz tüm sırtınızı tuval olarak kullanıp baştan başa kartal dövmesi ile kaplatıp tablo gibi bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Dövme Yazıları için Harika Öneriler

2Küçük Kartal Dövmesi

Kol, bilek veya ayak bölgesine gökyüzünün hakimi kartalı dövme olarak yaptırmayı düşünüyorsanız, tüm bölgeyi kaplayacak dövmeler yerine daha az alan kaplayan dövme modellerini tercih edebilirsiniz.

3Tribal Kartal Dövmesi

Gücün sembolü kartalları temsil edecek bir dövme istiyorsanız tribal dövmeleri de deneyebilirsiniz. Detaylara fazla inmeden yapılan ve genellikle çizgilerden oluşan tribal dövmeler ile sade ama etkileyici bir dövmeye sahip olabilirsiniz.

4Renkli Kartal Dövmeleri

Kartal dövmeleri renklendirmeye oldukça müsait dövmelerdir. Özellikle canlı renklerin kullanıldığı tasarımlar sevilen dövme modelleri arasındadır.

6Kartal Dövmesi Yaptırmadan Önce

Nasıl bir dövme yaptıracağınıza karar verirken acele etmemenizde fayda var. Dövme modelleri ve dövmeyi uygulayacak kişi ile ilgili detaylı bir araştırma yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Farklı övme modelleri için galerimize göz atıp, modeller ve vücuda uygulanabileceği yerler hakkında fikir edinebilirsiniz.

Geçici Dövmeler İçin Harika Öneriler

Henüz dövme isteyip istemediğinize karar verememiş olabilirsiniz. Ayrıca acı ve pişmanlık gibi duygular yaşamaktan çekiniyorsanız, geçici dövmelere bir şans verebilirsiniz. Çeşitli yöntemler ile uygulanan, 1-2 hafta kadar teninizde kalan geçici dövmeler ile gerçek dövme tasarımları da vücuda uygulanabilir. Geçici dövmeler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sitemize göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!