Küçük Dövme Modelleri

7052

Dövmeyi özel yapan boyutu değildir. Küçük dövmeler, az ama öz bir şekilde dünyaya mesajını yaymak isteyenlerin tercihi olabilir. Ayrıca daha önce dövme yaptıranlar daha küçük dövme modelleri ile farklı tasarımları da tenlerinde taşıyabilir. İlk kez dövme yaptıracak olanlar daha kolay uygulanabileceği için tercihlerini küçük dövme modellerinden yana kullanabilirler.

Mutlaka incele:  Kelebek Dövme Modelleri

Küçük dövme modelleri için öneriler

Siz de küçük dövme modellerini seviyorsanız, vücudunuzun özellikle bilek, el, parmak ve ayak gibi kısımlarını tercih edebilirsiniz. Henüz nasıl bir küçük dövme modelinize karar vermediyseniz sizin için incelediğimiz dövme tasarımlarına göz atabilirsiniz.

1Birbirini tamamlayan küçük dövme modelleri

Sevgilinizle veya en yakın arkadaşınızla yan yana geldiğinizde daha anlamlı hale gelen dövmeler isterseniz küçük dövmeler tam size göre. Özellikle son zamanlarda çiftler, yüzük yerine parmaklarında aynı tasarıma sahip dövmeleri ya da bir araya gelince birbirini tamamlayan dövme modellerini tercih ediyor. Örneğin eşlerden biri kalbinin kilidini yüzük parmağına dövme olarak uygulatırken diğeri ise küçük anahtar dövmesini tercih edebilir.

Mutlaka incele:  Yazı Dövmeleri Fikirleri

2Çiftler için küçük dövme modelleri

Çiftler birbirini renk, yazı ya da kalp gibi şekillerle tamamlayan küçük dövme modellerini de oldukça fazla tercih ediyorlar.

3Müzik sevenlere…

Müzik seven çiftler için bu dövme modeli oldukça iyi bir seçenek olabilir.

4Yazılı küçük dövme modelleri

Bazı harfler bir araya geldiğinde dünyaları anlatır. Siz de böyle bir dövme tasarımını tercih ederseniz tek kelimeyi hatta tek harfi bile teninizde taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz birinin adının baş harfini ya da size ilham veren bir cümleyi küçük dövme olarak seçebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sırt Dövme Modelleri için Fikirler

5Fil figürlü küçük dövme modelleri

Filler büyük boyuna rağmen insanlara çok sevimli gelmektedir. Özellikle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen fil dövmeleri, sadakati, gücü, vefayı ve uzun ömrü temsil ederler.

6Pati dövmesi

Hayvan severlerin en sevdiği dövmelerden biri olan pati dövmeleri, küçük dövme modeli tasarımlarını beğenenlerin tercihidir. Daha sert mizaca sahip kişiler ve erkekler seçimlerini pati dövmesi yerine, sertliği ve saldırganlığı simgeleyen pençe izi dövmelerinden yana kullanabilirler.

Basit dövme modelleri için öneriler

Daha az acı verecekleri düşünüldüğü için basit küçük dövme modelleri, ilk kez dövme yaptıracak olanların gözdesidir. Siz de tercihinizi basit dövme modellerinden yana kullanacaksanız sitemizdeki dövme modellerine göz atabilirsiniz.

1 YORUM

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!