Melek Dövme Modelleri İçin En Muhteşem Öneriler

Birbirinden güzel dövme modelleri için sayfanın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3427

Melek dövme modelleri, en çok tercih edilen dövme tasarımlarının başında gelmektedir. Sadece melek kanatlarının kullanıldığı minimal melek dövmelerinin yanı sıra hare, şeytan gibi figürler de melek dövme modeli olarak ön plana çıkmaktadır. Güzel bir görünüm sunan melek dövmeleri, tercih edilen dövme tasarımına göre farklı anlamlar taşısa da genel olarak melek dövmelerinin uğur getirdiğine inanılır. Hayata gözlerini kapamış veya artık yakınınızda olmayan birine duyulan özlem de melek dövme modelleri ile temsil edilebilir. Melek kanatları ise hayatın zorluklarına göğüs germeyi ve özgürlüğü simgeler.

Mutlaka incele:  Dövme Yazıları için Harika Öneriler

Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri

Melek dövme modelleri her zaman trend olan dövme tasarımlarından biridir. Bu nedenle ilk kez dövme yaptıracaklar arasında da oldukça yaygındır. Tek başına kullanılabileceği gibi yazı ve isim dövmeleri ile birlikte de kullanılabilir. Uğur getirdiğine inanılan melek dövmeleri, genellikle vücudun üst kısımlarına uygulanır. Siz de tercihinizi melek dövmelerinden yana kullanacaksanız, size sunduğumuz farklı ve yaratıcı melek dövmelerine göz atabilir ve kendinize en uygun dövmeyi bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler

1Omuz ve kol bölgesi için melek dövme modelleri

Omuz ve kol bölgesi, melek dövmeleri için en çok tercih edilen yerlerdir. Bilek içi, kol,parmak gibi alanlara daha küçük melek dövmeleri uygulanabilir. Omuzdan başlayıp tüm kolu saran melek ya da melek kanadı dövmeleri özellikle erkeklerde ihtişamlı bir görüntü yaratmaktadır.

2Sırt ve bel bölgesi için melek dövme modelleri

Genellikle kadınlar, belin altında kalan alanı melek dövmeleri için tercih etmektedir. Ayrıca sırtın iki yanına yerleştirilen melek dövmeleri sırt dekoltesine sahip giysiler ile harika bir görüntü yarattığı için kadınlar arasında oldukça popülerdir. Erkekler ise tercihlerini sırtı kaplayan, sanat eserlerini andıran detaylara sahip melek dövmelerinden yana kullanabilirler. Melek dövmeleri omuza yapıldığı zaman harika bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

Mutlaka incele:  Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler

3Melek Kanadı Dövme Modelleri

Özellikle sırta melek kanadı dövmesi son zamanlarda oldukça popüler olarak tercih edilmektedir. Bebek melek dövmeleri ile birlikte muhteşem olmaktadır. Pişmanlık yaşamamak için melek dövmesini yaptırmadan önce dövmeyi yapacak kişiyle konuşmanız ve tam olarak nasıl bir model istediğinizi belirlemeniz gerekir. Model üzerinde uzun süre kafa yormanız, hayal kırıklığına uğrama ihtimalinizi azaltacaktır.

Sırt Dövmeleri İçin Fikirler

Sırtınıza dövme yaptırmayı düşünüyorsanız, melek dövmelerinin yanı sıra farklı tasarımları da düşünebilirsiniz. Nasıl bir dövme yaptıracağınıza karar vermek için sırt dövmeleri için en güzel fikirleri sunduğumuz yazıya göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!