Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi

En iyi İstanbul fikirleri içim yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1553

Estetik, artık günümüzde pek çok insan tarafından tercih ediliyor. Estetik, sadece daha güzel görünmek için değil bazen sağlık sebebiyle de yapılıyor. Nişantaşı yakınlarındaysanız ve bir estetik merkezi ile görüşmeye ihtiyacınız varsa sizin için hazırladığımız Nişantaşı estetik merkezleri listesi işinize arayabilir.

Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi

Nişantaşı estetik merkezleri listesi arasından size uygun olan bir estetik merkezini arayarak randevu alabilir ve doktorlarla görüşmeye gidebilirsiniz.

Mutlaka incele:  İstanbul'da Fotoğraf Çekilecek Yerler Listesi

1Superplast Estetik Merkezi

İlk olarak 1998 yılında Bağdat Caddesi’nde açılan muayenenin ardından 2005 yılında Nişantaşı’nda Superplast Estetik Merkezi ismiyle kurulmuş. Bünyesinde 4 plastik cerrah, 1 anestezi uzmanı, estetisyen ve uzman ekibindeki 5 doktor ve 30 personel ile hizmet veriyor. Estetik cerrahi, ileri lazer uygulamaları, yüz gençleştirme, lazer lipoliz, saç tedavileri, göz estetiği gibi konularda hizmet veriyor.

Adres: Teşvikiye Mah. Hakki Yeten Cad. No.:9 Kat: 2 Terrace Fulya Şişli /İstanbul

Telefon: 444 2 469

2Clinimed Estetik Merkezi

Clinimed Estetik Merkezi’nin Ataşehir ve Nişantaşı olmak üzere 2 şubesi bulunuyor. Anti aging, bölgesel incelme, dengeli beslenme, medikal estetik uygulamaları, plastik cerrahi, cilt hastalıkları, lazer tedavileri gibi alanlarda hizmet veriyor.

Mutlaka incele:  Avrupa Yakası Pastacılık Kursu Listesi

Adres: Abdi ipekçi Caddesi No:59 Kat:2 (Midpoint üzeri) Nişantaşı/İSTANBUL

Telefon: 0212 232 39 90

3Dr. Mustafa Karataş

Dr. Mustafa Karataş tıp eğitimini 2002’de, medikal estetik eğitimini 2004 yılında tamamlamış. 2004 yılından beri estetisyen olarak görev yapıyor. 2007 yılında kendi estetik merkezini kurmuş. 2006-2007-2008-2009 yılları arasında Botox ve Dolgu konusunda Türkiye’deki ilk 10 kullanıcıdan biri olmuş. Estetik merkezinde ameliyatsız yüz germe, botoks, dolgu uygulamaları, boyun ve dekolte estetiği, cilt gençleştirme, bölgesel incelme ve lazer epilasyon uygulamaları yapıyor.

Mutlaka incele:  İstanbul Fotoğrafçılık Kursları

Adres: Halaskargazi Mah. Valikonağı Cad. Bina 73 No:73 Kat:6 Daire:6 Nişantaşı – İstanbul

Telefon: 0212 241 03 64 – 0212 241 03 65

4Maya Estetik

Maya Estetik, İstanbul’da ve Türkiye’de birçok şehirde şubeler açmış bir estetik merkezi zinciridir. Oldukça kurumsal bir estetik merkezi. Bünyesinde pek çok doktor ve personel barındırıyor. Epilasyon, selülit, incelme, cilt tedavileri, anti-aging, ayak sağlığı, saç tedavileri ve plastik cerrahi gibi bölümlerde hizmet veriyor.

Nişantaşı’nda Nereye Gidilir? Nişantaşı Mekanlar Listesi

Nişantaşı’nda dolaşmayı seviyorsanız ve yeni yerler keşfetmek istiyorsanız Nişantaşı’nda Nereye Gidilir? Nişantaşı Mekanlar Listesi isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

2 Yorumlar

  1. Ben Nişantaşında Uzman doktor gamze menteşoğlunun kliniği olan gm kliniğe gidiyorum botoks ve dolguda mükemmel sonuçlar ve ekonomik çözümler üretiyor. Tavsiye ederim

  2. Merhaba, bu değerli paylaşımınız için teşekkürler. Bir şey dikkatimi çekti listenizde yani olmayan bir şey 🙂 Türkiye’nin en iyi estetik ve plastik cerrahlarından biri olan Prof. Dr. Şükrü Yazar’ın Nişantaşı’nda bulunan estetik kliniği neden yok acaba! Okuyucularınıza bende buradan bildirmiş olayım.

    İyi çalışmalar

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!