Omuz Dövme Modelleri

5601

Oldukça geniş olan omuz bölgesi, her çeşit dövme için uygundur. Bu alanın büyük ve geniş dövmelere uygun olması nedeniyle omuz dövme modelleri için sıklıkla tercih edilmesinin diğer nedeni de uygun olmayan durumlarda dövmenizi kolaylıkla saklayabilme olanağı sunmasıdır.

Omuz Dövme Modelleri İçin Farklı Öneriler

Omuz dövmesi hem erkeklerin hem de kadınların en sevdiği dövme türlerindendir. Siz de omuz dövmesi yaptırmayı düşünüyor fakat nasıl bir dövme yaptıracağınıza karar veremiyorsanız, bu yazı tam size göre.

Mutlaka incele:  Yazı Dövmeleri Fikirleri

1Hem erkekler hem de kadınların gözdesidir, omuz dövme modelleri

Özellikle erkekler omuzdan başlayıp sırta kadar devam eden kısma dövme yaptırarak dikkat çekici bir görünüm elde edebilirler. Kadınlar ise genelde daha küçük tasarımları tercih ederler.

2Kadın Omuz Dövme Modelleri

Kadınların da sıklıkla tercih ettiği omuz dövmeleri, sahibini şık ve çekici göstermek konusunda oldukça iddialıdır. Omuz dövmeleri, omzun tamamını ya da omzun küçük bir bölümünü kaplayacak şekilde tasarlanabileceği gibi omzun ön tarafına, arka tarafına ya da üst tarafına yaptırılabilir.

Mutlaka incele:  Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı

3Yıldız, Kuş, Kelebek Desenli Omuz Dövme Modelleri

Kadınlar daha çok yıldız, kuş, kelebek gibi küçük desenlere sahip omuz dövmelerini tercih etseler de kola,sırta veya göğüse doğru uzanan büyük dövme modellerini de seçebilirler.

53 Boyutlu Omuz Dövme Modelleri

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen üç boyutlu dövmeler, omuzları da kaplamaya başladı. Bu modeldeki gibi gerçekçi görünen dövmeler ile siz de sıra dışı bir görünüme kavuşacaksınız.

6Farklı Omuz Dövme Modelleri

Omuz dövme modelleri hakkında daha fazla fikir edinmek isterseniz, birbirinden çarpıcı modellerin yer aldığı galerimizden ilham alabilirsiniz.

Tribal Dövmeler İçin Harika Öneriler

Tarihi geleneksel kabile dövmelerine dayanan tribal dövme modelleri, en eski dövme türlerinden biridir ve omuz bölgesi için en çok tercih edilen dövme çeşididir. Özellikle erkeklerin tercih ettiği tribal dövme modelleri, sadece çizgilerden meydana gelir ve bazen hiçbir anlam taşımaz, sadece görsel amaçlı kullanılır. Siz de omuz dövmesi yaptırmayı düşünüyorsanız, tribal dövme modellerine bir şans verebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!